Karabinek Walther Rotex RM8 Lothar Limited Diabolo 4,5 mm

465.10.32-LW
001000999

Walther Rotex RM8 Lothar to specjalny rodzaj karabinka RM8, gdzie zwykłą lufę zastąpiono specjalistyczną, kutą na zimno lufą marki Lothar. Przełożyło się to niewiarygodną precyzję karabina. Zasilany sprężonym powietrzem z butli PCP, generuje dużą siłę. Magazynek na 8 śrucin i zamek 4-taktowy zapewnia szybkie i płynne działanie.

 • Marka: Walther
 • Rodzaj napędu: PCP
 • Kaliber [mm]: 4.50
 • Waga [g]: 3870.00
 • Bezpiecznik: Automatyczny
 • Długość [mm]: 950.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 599,00 zł Regular Price 2 499,00 zł
wiatrowka

Karabinek Walther Rotex RM8 Lothar Walther Limited kal. 4,5 mm Diabolo

Karabinek Walther Rotex RM8 Lothar Walther Limited kal. 4,5 mm Diabolo to doskonałe rozwiązanie jeśli szukasz karabinka, który zapewnia mistrzowską dokładność w połączeniu z eleganckim wyglądem. Niemiecka firma Walther, zaprojektowała tę wiatrówkę do precyzyjnego strzelania na duże i średnie dystanse. Konstrukcją na której bazowali konstruktorzy był doskonały karabinek AirMagnum 850. Za napęd odpowiada nowoczesny system PCP oparty o wysokociśnieniowy zbiornik ze sprężonym powietrzem, który generuje dużą siłę, wytwarzając ciśnienie na poziomie 232 Bar.

Wiatrówka posiada długą, gwintowaną i precyzyjną lufę cenionej wśród strzelców marki Lothar. Jej konstrukcja zmniejsza wibracje powstałe podczas wystrzału do minimum a wysoka precyzja wykonania pozwala na oddawanie dalekich strzałów.

* Przedstawiony zestaw nie zawiera lunety wraz z montażem

Karabinek Walther Rotex

Walther Terrus

Nowoczesna technologia wykonania

Wiatrówkę Walther Rotex RM8 Lothar kal. 4,5 mm Diabolo zbudowano z myślą o wymagających użytkownikach. Szkielet broni wraz z łożem oraz kolbą to unikalne połączenie wewnętrznego drewnianego rdzenia, oraz zewnętrznej powłoki polimerowej. Taka konstrukcja zapewniła trwałość całej konstrukcji. Mimo sporych wymiarów udało się również ograniczyć wagę broni, która nie przekracza 4 kg.

Specjalnie profilowaną bakę policzkową na kolbie zaprojektowano w taki sposób, aby każdy strzelec - niezależnie od postury - mógł wygodnie przyjąć optymalną pozycję strzelecką. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Karabinek Walther Rotex

napęd PCP

Innowacyjny napęd PCP

Karabinek Walther Rotex RM8 Lothar Walther Limited posiada innowacyjny napęd PCP. Pre Charged Pneumatics opiera się na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Jego konstrukcja pozwala na uzyskanie ciśnienia dochodzącego do 232 barów. Zapewnia to prędkość wylotową śruciny na poziomie 240 m/s. Przy jednym nabiciu butli możemy oddać aż 160 strzałów przy energii nieprzekraczającej 16 J.

Zastosowanie pneumatycznego zasilania sprężonym powietrzem skutkuje jeszcze jednym efektem. Daje nam to możliwość strzelania półautomatycznego, co w połączeniu ze wsuwanym bębnowym magazynkiem na 8 śrucin daje ogromną siłę ognia natomiast przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek.

Karabinek Walther Rotex
Karabinek Walther Terrus

Precyzyjna sportowa lufa marki Lothar

Karabinek Rotex RM8 cechuje się dużą unikalną konstrukcją precyzyjnej lufy. Wykonano ją ze specjalnego stopu,co przełożyło się na zmniejszenie drgań a tym samym zwiększenie celności. Na jej końcu zastosowano specjalistyczny obciążnik, wyważający broń ku przodowi, ułatwiający tym samym precyzyjne strzelanie do odległych celów.

Karabinek Walther Rotex

ikona

Futurystyczne łoże włoskiej marki Minelli

Karabinek Walther Rotex RM8 Lothar to model o niesamowicie futurystycznych kształtach, które są podkreślone przez łoże pokryte czarnym oraz matowym polimerem o antypoślizgowej fakturze. Kształt łoża został specjalnie zaprojektowany przez włoską firmę Minelli. Marka ta zajmuje się już od kilkudziesięciu lat projektowaniem i produkcją luksusowych wyrobów z drewna w połączeniu z polimerem.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

szyna montażowa

Nowatorska konstrukcja karabinku Walther Rotex RM8 Lothar Walther Limited kal. 4,5 mm Diabolo

Karabinek Walther Rotex Lothar kal. 4,5 mm posiada regulowany język spustowy, który pozwala na dostosowanie siły spust do osobistych preferencji strzelca. Nowoczesny wsuwany magazynek bębnowy mieści 8 śrucin diabolo natomiast przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek. Producent chcąc zapewnić maksimum ochrony wyposażył karabinek Walther Rotex RM8 Lothar kal. 4,5 mm Diabolo w automatyczny bezpiecznik. Walther Rotex RM8 Lothar kal. 4,5 mm Diabolo została stworzona do strzelań precyzyjnych, dlatego producent w zamian klasycznych przyrządów celowniczych wyposażył wiatrówkę w szynę o standardzie 11 mm. Pozwala to na zamontowanie dowolnego celownika optoelektronicznego lub mechanicznego.

Szyna montażowa

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu PCP
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 3870.00
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 950.00
Długość lufy [mm] 500.00
EAN 4000844609199
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 465.10.32-LW
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Prędkość początkowa [m/s] 240.00
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karabinek Walther Rotex RM8 Lothar Limited Diabolo 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Bardzo celny karabinek. Na długich dystansach pozwala uzyskać fajne wyniki. Do tego solidnie spasowane wszystkie części broni

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.