Wiatrówka Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint Diabolo 4,5 mm

465.10.36
001001000

Rotex Varmint RM8 to sportowy typ wiatrówki wykonanej w nowoczesnej technologii łączącej elementy polimerowe oraz metal. Karabinek zasilany jest sprężonym powietrzem i posiada 8-nabojowy magazynek na śrut 4,5 mm BB. Przeładowanie odbywa się poprzez zamek 4-taktowy.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 1040
  • Długość lufy [mm]: 500
  • EAN: 4000844628343
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 2 299,00 zł Regular Price 2 799,00 zł
DostępnyDostępny
001001000
wiatrowka

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint 

Broń stworzona dla osób, które cenią niebanalny wygląd i precyzję. Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo, od firmy Walther to nowoczesna wiatrówka napędzana sprężonym powietrzem. Wśród wielu zalet tej broni, najbardziej wyróżnia się magazynek na 8 śrucin połączony z czterotaktowym zamkiem i gwintowana lufa gwarantująca celne strzały. 

Broń wyposażono w szynę montażową umiejscowioną pod kartuszem na sprężone powietrze. Uniwersalna szyna, znajduje się również na górze broni, zwiększając jej możliwości rozbudowy.

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint
Walther Terrus

Nowoczesna konstrukcja 

Wiatrówka Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo powstała z myślą o wymagających użytkownikach. Zbudowano ją z połączenia wysokiej jakości tworzyw sztucznych i stali. Dzięki temu jej waga nie przekracza 4 kg. Elementy narażone na duże obciążenia wykonano z wysokogatunkowej stali.

Każdy strzelec doceni bakę policzkową, wysuniętą nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Walther Rotex RM8 Varmint

Karabinek Walther Terrus

Precyzyjna gwintowana lufa 

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo wyróżnia się dużą dokładnością strzałów. Gwintowana lufa, zastosowana w tym modelu sprawia, że wystrzelona śrucina wpada w ruch wirowy. Zwiększa to stabilność toru lotu. Gwint 1/2 UNF na końcu lufy, pozwala na przykręcenie opcjonalnego tłumika przedłużającego.

Aby strzelanie z karabinka Walther dawało jak najwięcej radości, wyposażono go w aluminiową wkładkę, mieszczącą 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek.

Walther Rotex RM8 Varmint

napęd PCP

Wydajny napęd PCP

Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo wykorzystuje do napędu śruciny nowoczesny system PCP. Pre Charged Pneumatics jest oparty na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Pozwala on na uzyskanie ciśnienia dochodzącego do 232 barów i prędkości śrutu wynoszącej nawet 240 m/s. Brak ruchomej sprężyny skutkuje minimalizacją odrzutu. Gwarantuje to dużo celniejsze strzały. Ładowanie kartusza może odbywać się poprzez opcjonalną pompkę lub przetoczenie sprężonego powietrza z butli. 

Walther Rotex RM8 Varmint
ikona

Nastawny bezpiecznik

Niezależnie od tego czy broń obsługuje amator czy profesjonalista, podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo. Producent chcąc zapewnić maksimum ochrony wyposażył karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo w manualny bezpiecznik.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

szyna montażowa

Szyna montażowa karabinku Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo

Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo to broń bardzo precyzyjna. Jej spore możliwości sprawiły, że konieczne było zainstalowanie szyny montażowej w standardzie 11 mm w miejsce klasycznych przyrządów celowniczych. Pozwala to na korzystanie z celownika optycznego. 

Dla zwiększenia możliwości karabinka wyposażono go w drugą szynę umieszczoną pod spodem. Dzięki niej strzelec może zainstalować opcjonalny dwójnóg.

Szyna montażowa
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jaki tak naprawdę zasięg mają wiatrówki. Dowiedz się więcej i poznaj trajektorię lotu śrutu na dłuższym dystansie, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]1040
Długość lufy [mm]500
EAN4000844628343
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania180
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta465.10.36
MarkaWalther
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]240
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduPCP
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]3610
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint Diabolo 4,5 mm