Walther Rotex RM8 Varmint

Walther
465.10.36
001001000
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Długość lufy [mm]: 500.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1040.00
  • Marka: Walther
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 899,00 zł
wiatrowka

Walther Rotex RM8 Varmint 

Broń stworzona dla osób, które cenią niebanalny wygląd i precyzję. Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo, od firmy Walther to nowoczesna wiatrówka napędzana sprężonym powietrzem. Wśród wielu zalet tej broni, najbardziej wyróżnia się magazynek na 8 śrucin połączony z czterotaktowym zamkiem i gwintowana lufa gwarantująca celne strzały. 

Broń wyposażono w szynę montażową umiejscowioną pod kartuszem na sprężone powietrze. Uniwersalna szyna znajduje się również na górze broni, zwiększając jej możliwości rozbudowy.

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint
Walther Terrus

Nowoczesna konstrukcja 

Wiatrówka Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo powstała z myślą o wymagających użytkownikach. Zbudowano ją z połączenia wysokiej jakości tworzyw sztucznych i stali. Dzięki temu jej waga nie przekracza 4 kg. Elementy narażone na duże obciążenia wykonano z wysokogatunkowej stali.

Każdy strzelec doceni bakę policzkową, wysuniętą nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Walther Rotex RM8 Varmint

Karabinek Walther Terrus

Precyzyjna gwintowana lufa 

Karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo wyróżnia się dużą dokładnością strzałów. Gwintowana lufa, zastosowana w tym modelu sprawia, że wystrzelona śrucina wpada w ruch wirowy. Zwiększa to stabilność toru lotu. Gwint 1/2 UNF na końcu lufy pozwala na przykręcenie opcjonalnego tłumika przedłużającego.

Aby strzelanie z karabinka Walther dawało jak najwięcej radości, wyposażono go w aluminiową wkładkę, mieszczącą 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez czterotaktowy zamek.

Walther Rotex RM8 Varmint

napęd PCP

Wydajny napęd PCP

Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo wykorzystuje do napędu śruciny nowoczesny system PCP. Pre Charged Pneumatics jest oparty na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Pozwala on na uzyskanie ciśnienia dochodzącego do 232 barów i prędkości śrutu wynoszącej nawet 180 m/s. Brak ruchomej sprężyny skutkuje minimalizacją odrzutu. Gwarantuje to dużo celniejsze strzały. Ładowanie kartusza może odbywać się poprzez opcjonalną pompkę lub przetoczenie sprężonego powietrza z butli. 

Walther Rotex RM8 Varmint
ikona

Nastawny bezpiecznik

Niezależnie od tego, czy broń obsługuje amator, czy profesjonalista, podczas strzelania najważniejsze jest bezpieczeństwo. Producent, chcąc zapewnić maksimum ochrony, wyposażył karabinek Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo w manualny bezpiecznik.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

szyna montażowa

Szyna montażowa karabinku Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo

Walther Rotex RM8 Varmint kal. 4,5 mm Diabolo to broń bardzo precyzyjna. Jej spore możliwości sprawiły, że konieczne było zainstalowanie szyny montażowej w miejsce klasycznych przyrządów celowniczych. Pozwala to na korzystanie z celownika optycznego. 

Dla zwiększenia możliwości karabinka wyposażono go w drugą szynę umieszczoną pod spodem. Dzięki niej strzelec może zainstalować opcjonalny dwójnóg.

Szyna montażowa
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 465.10.36
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Długość lufy [mm] 500.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1040.00
Marka Walther
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 240.00
Waga [g] 3610.00
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu PCA
Łoże Polimerowe
Regulowany spust Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Wiek 18+ Nie
Montaż celownika Tak
EAN 4000844628343

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Walther Rotex RM8 Varmint
Twoja ocena