Wiatrówka Karabinek Walther TorminaThor Wood

465.10.71
001001001

Karabinek ThorminaThor to doskonała wiatrówka wyprodukowana przez markę Walther. Posiada on precyzyjną lufę oraz drewniane łoże z ryflowaniami zapobiegającymi ślizganiu się wiatrówki w dłoni. Karabinek zasilany jest sprężonym powietrzem i strzela śruciną w kalibrze 4,5 mm Diabolo.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 1052
  • Długość lufy [mm]: 600
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 999,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001001
wiatrowka

Karabinek Walther TorminaThor Wood 

Firma Watlher jest cenionym producentem broni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało im się stworzyć znakomitą wiatrówkę TorminaThor Wood kal. 4,5 mm Diabolo. Jest to karabinek dla profesjonalistów ceniących precyzję i dokładność. Model ten charakteryzuje się najbardziej zaawansowanym technicznie napędem - na sprężone powietrze. Zapewnia on dużą celność w połączeniu z brakiem odrzutu.

Drewniane łoże podkreśla ekskluzywny wygląd broni a dołączona do zestawu luneta celownicza firmy Walther, doskonale uzupełnia ten wyjątkowy zestaw.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Walther Terrus

Ekskluzywna konstrukcja 

Wiatrówka Watlher TorminaThor Wood kal. 4,5 mm Diabolo to masywny karabinek wykonany z najwyższej jakości materiałów. Eleganckie łoże i kolbę zrobiono z drewna i nadano im matowe wykończenie. Na rękojeści producent umieścił delikatne żłobienia w celu zapewnienia dobrego uchwytu.

Lufa i wszystkie ważne elementy broni powstały z metalu. Daje to strzelcowi pewność, że jego broń nie zawiedzie nawet w czasie intensywnego użytkowania. Celowanie ułatwia baka policzkowa, wysunięta nad kolbę. Jest ona symetryczna, przez co osoby osoby prawo- i lewo- ręczne będą mogły wykorzystać cały potencjał karabinka. Gumowa stopka na końcu kolby, znakomicie stabilizuje ułożenie broni.

Karabinek-wiatrówka Walther TorminThor Wood

Karabinek Walther Terrus

Nowoczesne rozwiązania 

Karabinek Watlher TorminaThor Wood kal. 4,5 mm Diabolo charakteryzuje się dużą dokładnością strzałów dzięki gwintowanej lufie. Sprawia ona, że wystrzelona śrucina wpada w ruch wirowy co zwiększa stabilność toru lotu. Cechę tę doceni każdy amator strzelectwa.

Aby strzelanie z karabinka Walther dawało jak najwięcej radości, wyposażono go we wkładkę mieszczącą 8 śrucin typu Diabolo. Przeładowanie broni realizowane jest manualnie, przez dźwignię przeładowania po każdym strzale.

Karabinek-wiatrówka Walther TorminaThor Wood

napęd PCP

Napęd PCP

Watlher TorminaThor Wood kal. 4,5 mm Diabolo wykorzystuje do napędu śruciny nowoczesny system PCP. Pre Charged Pneumatics jest oparty na sprężonym powietrzu magazynowanym w specjalnym kartuszu umieszczonym pod lufą. Brak ruchomej sprężyny skutkuje minimalizacją odrzutu. Gwarantuje to dużo celniejsze strzały. Ładowanie kartusza może odbywać się poprzez opcjonalną pompkę lub przetoczenie sprężonego powietrza z butli. 

Wiatrówka firmy Walther to broń dla profesjonalistów. Droga języczka spustu do punktu nacisku jest regulowana indywidualnie. Dzięki temu, strzelec może dopasować jego skok do swoich potrzeb.

Karabinek Walther TorminaThor
ikona

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas obsługi broni, najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca i jego otoczenia. Właśnie dlatego wiatrówkę Watlher TorminaThor Wood kal. 4,5 mm Diabolo wyposażono w manualny bezpiecznik, który skutecznie zabezpiecza karabinek.

Stabilne i bezpieczne użytkowanie

napęd PCP

Celownik Optyczny Walther

TorminaThor Wood kal. 4,5 mm Diabolo to broń precyzyjna. Dzięki dużym możliwością konieczne było wyposażenie jej w szynę montażową pozwalającą korzystać z lunety optycznej.

W zestawie znajduje się sprawdzona luneta firmy Walther. Ma ona możliwość regulacji, która ułatwia oddawanie strzałów na dalekie odległości. 

Luneta optyczna Walther
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]1052
Długość lufy [mm]600
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta465.10.71
MarkaWalther
Materiał korpusuMetalowo - drewniany
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]160
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduPCP
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]4170
ŁożeDrewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Walther TorminaThor Wood