Cel reaktywny Umarex Silhouette Training (kruk)

465.111-4
001001011

Jeśli często strzelasz w plenerze i chcesz urozmaicić swoją rozrywkę o dynamiczne cele to z pewnością zainteresuje Cię cel reaktywny Umarex Silhouette. Prezentowany model przedstawia kształt kruka i po trafieniu znika z pola widzenia. Cel można zresetować do wyjściowego położenia.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Metal
  • Marka: Umarex
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • EAN: 4000844416650
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,99 zł Regular Price 119,00 zł
tarcza

Cel reaktywny Silhouette Training

Możesz jeszcze bardziej urozmaicić swój trening, dzięki profesjonalnemu celowi reaktywnemu Sillhouette Training. Jest to doskonała i solidna konstrukcja, nosząca logo znanego, niemieckiego producenta militariów, firmy Umarex.

Dzięki celowi będziesz mógł w bezpieczny sposób podnieś swoje umiejętności strzeleckie, a jego mobilność sprawi, że ćwiczenia w różnych miejscach nie sprawią problemu.

Kulochwyt wahadłowy Umarex Silhouette Training

tarcza

Wysoka jakość Umarex Silhouette Training

Budowa celu Sillhouette Training umożliwia regulację otworu umieszczonego w korpusie, w zakresie 15 mm - 40 mm. Długie, trzydziestocentymetrowe mocowanie, które możesz wbić w ziemię gwarantuje stabilność, nawet podczas wiatru. Ponadto, cel posiada mechanizm resetujący – poprzez trafienie w żółte koło pod korpusem, cel podnosi się do stanu początkującego. Nie musisz więc podchodzić do niego za każdym razem po celnym strzale.

Kobieta strzelająca do celu

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Metal
Kod producenta 465.111-4
Marka Umarex
Gwarancja 24 miesiące
EAN 4000844416650

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cel reaktywny Umarex Silhouette Training (kruk)