Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm

475.00.00
001001016

Karabinek Cx4 Strom to nietypowa konstrukcja włoskiego koncernu Beretta. Ideą przyświecającą jego stworzeniu było połączenie pistoletu maszynowego i broni długiej z przeznaczeniem dla policji i służb ochrony. Dzięki marce Umarex również i Ty masz możliwość zapoznać się z tą konstrukcją. Broń działa w trybie samopowtarzalnym, zasilana jest kapsułami CO2 i strzela śrutem Diabolo, którego celność jest zwiększona dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Beretta
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 780.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 249,00 zł
2 w 1

Karabinek Beretta Cx4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo

Prezentujemy jedną z najlepszych wiatrówek na rynku. Karabinek Beretta Cx4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo jest to półautomatyczna wiatrówka zasilana nabojem CO2 o wadze 88 gramów. Powstała jako wierna replika palnego oryginału pod tą samą nazwą. Wiatrówka jest wykonana z trwałego polimeru oraz metalowych elementów. Jest również jednym z najwygodniejszych karabinków dostępnych na rynku.

Istotną zaletą wiatrówki jest gwintowana lufa. Dzięki niej możemy strzelać śrucinami DIABOLO - takimi samymi jak w klasycznie łamanych wiatrówkach.

Wiatrówka Beretta Cx4 Storm 4,5mm

precyzja

Wysoka precyzja

Przez zastosowanie niezwykle pojemnego magazynka o unikatowej taśmowej konstrukcji, karabinek Beretta Cx4 Storm pozwala prowadzić szybki i dłuższy ostrzał bez konieczności częstego ładowania broni.

Dodatkowo lufa o długości 445 mm zapewnia dużą prędkość wylotową śruciny, a więc i dalszy zasięg. Energia wylotowa nie przekracza przy tym przepisowych 17 J.

pojemny magazynek taśmowy

wydajność

Uniwersalna zastosowanie oraz szyna montażowa

Beretta Cx4 Storm wyposażona jest w szynę 22 mm, dając Ci możliwość montażu szerokiej gamy celowników optycznych, laserowych, noktowizyjnych, jak i oświetlenia taktycznego. Została ona zamocowana na górnej powierzchni szkieletu. W efekcie bez trudu rozbudujesz swoją wiatrówkę oraz poszerzysz ją o nowe funkcjonalności.

Z wiatrówki Beretta Cx4 Storm może strzelać każdy, zarówno dzieci pod opieką, jak i dorośli. Jej energia nieprzekraczająca 17 J zapewnia bezpieczną rozrywkę.

 

szyna RIS

Solidne zabezpieczenie

Dbając o Twoje bezpieczeństwom firma Beretta wyposażyła swój model Cx4 Storm w manualne zabezpieczenie spustu w postaci bezpiecznika przetykowego, umiejscowionego nad spustem. Dzięki temu masz pewność, że wiatrówka nie będzie stwarzać zagrożenia dla Ciebie i osób postronnych podczas regularnych ćwiczeń strzeleckich.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

bezpiecznik zapadkowy

łatwa obsługa

Realistyczna obsługa karabinka Beretta Cx4 Storm

Beretta Cx4 Storm jest wyposażona w ruchomy zamek pozwalający załadować broń identycznie jak palny oryginał. Przed przystąpieniem do strzelania należy karabinek przeładować, wprowadzając pierwszą śrucinę do komory. Zwiększa to realizm strzelania, upodabniając obsługę karabinka do prawdziwej broni. Niewielka waga wynosząca zaledwie 2,4 kg zapewnia wyjątkowy komfort obsługi i łatwość przenoszenia wiatrówki.

realizm niewielka waga

 
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 475.00.00
Kaliber [mm] 4.50
Marka Beretta
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 780.00
Długość lufy [mm] 445.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowany przeziernik
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 88 g
Prędkość początkowa [m/s] 170.00
Waga [g] 2400.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Regulowany spust Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Montaż celownika Tak
EAN 4000844409591
Pojemność magazynka [szt.] 30.00
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm