Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm 7,5J

475.00.00
001001016

Karabinek Cx4 Strom to nietypowa konstrukcja włoskiego koncernu Beretta. Ideą przyświecającą jego stworzeniu było połączenie pistoletu maszynowego i broni długiej z przeznaczeniem dla policji i służb ochrony. Dzięki marce Umarex również i Ty masz możliwość zapoznać się z tą konstrukcją. Broń działa w trybie samopowtarzalnym, zasilana jest kapsułami CO2 i strzela śrutem Diabolo, którego celność jest zwiększona dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 780
  • Długość lufy [mm]: 445
  • EAN: 4000844409591
  • Energia kinetyczna [J]: 7,5
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 199,00 zł Regular Price 1 799,00 zł
DostępnyDostępny
001001016
2 w 1

Karabinek Beretta Cx4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo

Prezentujemy jedną z najlepszych wiatrówek na rynku. Karabinek Beretta Cx4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo jest to półautomatyczna wiatrówka zasilana nabojem CO2 o wadze 88 gramów. Powstała jako wierna replika palnego oryginału pod tą samą nazwą. Wiatrówka jest wykonana z trwałego polimeru oraz metalowych elementów. Jest również jednym z najwygodniejszych karabinków dostępnych na rynku.

Istotną zaletą wiatrówki jest gwintowana lufa. Dzięki niej możemy strzelać śrucinami DIABOLO - takimi samymi jak w klasycznie łamanych wiatrówkach.

Sprawdź, jak Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
precyzja

Wysoka precyzja

Przez zastosowanie niezwykle pojemnego magazynka o unikatowej taśmowej konstrukcji, karabinek Beretta Cx4 Storm pozwala prowadzić szybki i dłuższy ostrzał bez konieczności częstego ładowania broni.

Dodatkowo lufa o długości 445 mm zapewnia dużą prędkość wylotową śruciny, a więc i dalszy zasięg. Energia wylotowa nie przekracza przy tym przepisowych 17 J.

pojemny magazynek taśmowy

wydajność

Uniwersalna zastosowanie oraz szyna montażowa

Beretta Cx4 Storm wyposażona jest w szynę 22 mm, dając Ci możliwość montażu szerokiej gamy celowników optycznych, laserowych, noktowizyjnych, jak i oświetlenia taktycznego. Została ona zamocowana na górnej powierzchni szkieletu. W efekcie bez trudu rozbudujesz swoją wiatrówkę oraz poszerzysz ją o nowe funkcjonalności.

Z wiatrówki Beretta Cx4 Storm może strzelać każdy, zarówno dzieci pod opieką, jak i dorośli. Jej energia nieprzekraczająca 17 J zapewnia bezpieczną rozrywkę.

 

szyna RIS

Solidne zabezpieczenie

Dbając o Twoje bezpieczeństwom firma Beretta wyposażyła swój model Cx4 Storm w manualne zabezpieczenie spustu w postaci bezpiecznika przetykowego, umiejscowionego nad spustem. Dzięki temu masz pewność, że wiatrówka nie będzie stwarzać zagrożenia dla Ciebie i osób postronnych podczas regularnych ćwiczeń strzeleckich.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

bezpiecznik zapadkowy

łatwa obsługa

Realistyczna obsługa karabinka Beretta Cx4 Storm

Beretta Cx4 Storm jest wyposażona w ruchomy zamek pozwalający załadować broń identycznie jak palny oryginał. Przed przystąpieniem do strzelania należy karabinek przeładować, wprowadzając pierwszą śrucinę do komory. Zwiększa to realizm strzelania, upodabniając obsługę karabinka do prawdziwej broni. Niewielka waga wynosząca zaledwie 2,4 kg zapewnia wyjątkowy komfort obsługi i łatwość przenoszenia wiatrówki.

realizm niewielka waga

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jaki tak naprawdę zasięg mają wiatrówki. Dowiedz się więcej i poznaj trajektorię lotu śrutu na dłuższym dystansie, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]780
Długość lufy [mm]445
EAN4000844409591
Energia kinetyczna [J]7,5
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania200
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta475.00.00
MarkaBeretta
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]30
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowany przeziernik
Prędkość początkowa [m/s]170
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 88 g
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2400
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm 7,5J
Polecane produkty: