Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm

475.00.00
001001016

Karabinek Cx4 Strom to nietypowa konstrukcja włoskiego koncernu Beretta. Ideą przyświecającą jego stworzeniu było połączenie pistoletu maszynowego i broni długiej z przeznaczeniem dla policji i służb ochrony. Dzięki marce Umarex również i Ty masz możliwość zapoznać się z tą konstrukcją. Broń działa w trybie samopowtarzalnym, zasilana jest kapsułami CO2 i strzela śrutem Diabolo, którego celność jest zwiększona dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 780
  • Długość lufy [mm]: 445
  • EAN: 4000844409591
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 149,00 zł
2 w 1

Karabinek Beretta Cx4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo

Prezentujemy jedną z najlepszych wiatrówek na rynku. Karabinek Beretta Cx4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo jest to półautomatyczna wiatrówka zasilana nabojem CO2 o wadze 88 gramów. Powstała jako wierna replika palnego oryginału pod tą samą nazwą. Wiatrówka jest wykonana z trwałego polimeru oraz metalowych elementów. Jest również jednym z najwygodniejszych karabinków dostępnych na rynku.

Istotną zaletą wiatrówki jest gwintowana lufa. Dzięki niej możemy strzelać śrucinami DIABOLO - takimi samymi jak w klasycznie łamanych wiatrówkach.

Sprawdź, jak Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
precyzja

Wysoka precyzja

Przez zastosowanie niezwykle pojemnego magazynka o unikatowej taśmowej konstrukcji, karabinek Beretta Cx4 Storm pozwala prowadzić szybki i dłuższy ostrzał bez konieczności częstego ładowania broni.

Dodatkowo lufa o długości 445 mm zapewnia dużą prędkość wylotową śruciny, a więc i dalszy zasięg. Energia wylotowa nie przekracza przy tym przepisowych 17 J.

pojemny magazynek taśmowy

wydajność

Uniwersalna zastosowanie oraz szyna montażowa

Beretta Cx4 Storm wyposażona jest w szynę 22 mm, dając Ci możliwość montażu szerokiej gamy celowników optycznych, laserowych, noktowizyjnych, jak i oświetlenia taktycznego. Została ona zamocowana na górnej powierzchni szkieletu. W efekcie bez trudu rozbudujesz swoją wiatrówkę oraz poszerzysz ją o nowe funkcjonalności.

Z wiatrówki Beretta Cx4 Storm może strzelać każdy, zarówno dzieci pod opieką, jak i dorośli. Jej energia nieprzekraczająca 17 J zapewnia bezpieczną rozrywkę.

 

szyna RIS

Solidne zabezpieczenie

Dbając o Twoje bezpieczeństwom firma Beretta wyposażyła swój model Cx4 Storm w manualne zabezpieczenie spustu w postaci bezpiecznika przetykowego, umiejscowionego nad spustem. Dzięki temu masz pewność, że wiatrówka nie będzie stwarzać zagrożenia dla Ciebie i osób postronnych podczas regularnych ćwiczeń strzeleckich.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

bezpiecznik zapadkowy

łatwa obsługa

Realistyczna obsługa karabinka Beretta Cx4 Storm

Beretta Cx4 Storm jest wyposażona w ruchomy zamek pozwalający załadować broń identycznie jak palny oryginał. Przed przystąpieniem do strzelania należy karabinek przeładować, wprowadzając pierwszą śrucinę do komory. Zwiększa to realizm strzelania, upodabniając obsługę karabinka do prawdziwej broni. Niewielka waga wynosząca zaledwie 2,4 kg zapewnia wyjątkowy komfort obsługi i łatwość przenoszenia wiatrówki.

realizm niewielka waga

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 780
Długość lufy [mm] 445
EAN 4000844409591
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 475.00.00
Marka Beretta
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 30
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowany przeziernik
Prędkość początkowa [m/s] 170
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 88 g
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 2400
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: