Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm XT Diabolo 4,5 mm

475.00.10
001001017

Karabinek Cx4 Strom to ciekawa konstrukcja włoskiej marki Beretta. Powstał on z myślą o połączeniu pistoletu maszynowego i broni długiej jako konstrukcja przeznaczona dla policji i służb ochrony. Teraz dzięki marce Umarex, również i Ty masz możliwość zapoznać się z tą konstrukcją. Broń strzela w trybie samopowtarzalnym, zasilana jest CO2 i wykorzystuje śrut Diabolo, którego celność jest zwiększona dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy.

  • Marka: Beretta
  • Rodzaj napędu: CO2 88 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 2400.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Tłumik, QSB-bipod, luneta TriTac 4x32
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 299,00 zł Regular Price 1 599,00 zł
2 w 1

Karabinek Beretta Cx4 Storm XT kal. 4,5 mm Diabolo

Poznaj licencjonowaną i wierną replikę karabinka Beretta Cx4 Storm XT kal. 4,5 mm Diabolo. Karabinek ten powstał jako efekt współpracy renomowanych firm Umarex i Beretta, trafiając w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Niezwykle pojemny magazynek mieszczący 30 śrutów Diabolo, zasilanie zbiornikiem CO2 o pojemności 88 g i gwintowana lufa nie pozostawiają wątpliwości, że masz do czynienia z repliką klasy premium. Wszystko to gwarantuje Ci realistyczne odczucia podczas strzelania.

Aby zwiększyć możliwości broni, producent dołączył do zestawu lunetę 4x32 TriTac, bipod QSB oraz tłumik.

Sprawdź, jak Karabinek Beretta Cx4 Storm XT Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
precyzja

Szybkość i precyzja

Przez zastosowanie niezwykle pojemnego magazynka o unikatowej taśmowej konstrukcji oraz półautomatycznego mechanizmu działania, karabinek Beretta Cx4 Storm XT pozwala prowadzić szybki i dłuższy ostrzał. Lufa o długości 445 mm zapewnia dużą prędkość wylotową, a więc i zasięg. Karabinek wyposażony jest też w chwyt przedni z wysuwanym dwójnogiem, wspierając Cię zawsze w sytuacjach, kiedy potrzebujesz pewności oddania celnego strzału.

magazynek taśmowy chwyt przedni dwójnóg

wydajność

Uniwersalna i modułowa

Cx4 Storm XT wykonano z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, co zwiększa jego odporność na warunki atmosferyczne i przypadkowe uszkodzenia. Karabinek posiada dwie szyny montażowe RIS 22 mm, dając Ci szerokie możliwości montażu optyki celowniczej, oświetlenia taktycznego lub kolimatora.

Dzięki dołączonej do zestawu lunecie 4x32 TriTac możesz oddawać celne strzały niezależenie od odległości, w jakiej znajduje się cel.

szyna RIS luneta i tłumik

gwintowana lufa

Lekkość i gwintowana lufa Beretty Cx4 Storm XT

Beretta Cx4 Storm XT charakteryzuje się niewielką wagą, wynoszącą zaledwie niecałe 2,5 kg zapewniając wyjątkowy komfort obsługi i łatwość przenoszenia wiatrówki. Gniazdo na zbiornik CO2 znajduje się w polimerowej kolbie chroniącej go przed uszkodzeniami. Wystarcza on na oddanie około 200 strzałów.

Gwintowana lufa i prędkość początkowa do 170 m/s dają pewny tor lotu. Zapewnia to większą celność śrutu na dużych odległościach oraz mniejszą wrażliwość na wiatr. Dodatkowo dołączony tłumik zapewnia idealne wyciszenie podczas strzelania rekreacyjnego oraz kompensuje turbulencje gazów wylotowych, zwiększając celność.

Tłumik do Beretty CX Storm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Beretta
Rodzaj napędu CO2 88 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 2400.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Tłumik, QSB-bipod, luneta TriTac 4x32
Długość [mm] 780.00
Długość lufy [mm] 445.00
EAN 4000844412713
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 475.00.10
Materiał korpusu Polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 30.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowana szczerbina
Prędkość początkowa [m/s] 170.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Taśmowy
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Beretta Cx4 Storm XT Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: