Nóż składany Walther SUB Companion

5.0719
001001026

Prezentujemy niewielki składany nóż wykonany z połączenia stali oraz wytrzymałego polimeru. Głownię o profilu Drop Point wykonano ze stali nierdzewnej 440. Dzięki anatomicznym kształtom nóż nie ślizga się w dłoni podczas używania. Sprawdzi się on doskonale jako element każdego EDC.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 174.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
noze

Nóż składany Walther SUB Companion

Jeśli lubisz długie wędrówki lub Twoją pasją są wyprawy na łono natury, na pewno wiesz, jak ważne jest posiadanie dobrego noża. Solidne narzędzie może pomóc Ci w przygotowaniu posiłku lub rozpaleniu ognia w zimny wiosenny wieczór. Jeśli wybierzesz nóż SCK od firmy Walther, żadne biwakowe zadanie nie będzie dla Ciebie problemem.

Nóż Walther SUB Companion to klasyczna składana konstrukcja wyposażona w blokadę ostrza liner lock, która idealnie wpasowuje się w polimerowe okładziny rękojeści. Głownia wykonana ze stali 440C trzyma ostrość i pozwala przecinać materiały o różnej strukturze.

Nóż składany Walther SCK

wytrzymałość

Polimerowe okładziny z logo Walther'a

Nóż, który będzie używany w ciężkich warunkach, musi być wykonany z wytrzymałych materiałów. Nie inaczej jest w przypadku modelu SUB Companion, zaprojektowanego przez niemiecką firmę Walther. Jego okładziny stworzone z czarnego polimeru, posiadają ergonomiczne przetłoczenia.

Blokada Liner lock, ukryta w rękojeści działa płynnie i umożliwia przenoszenie dużych obciążeń powstających w trakcie pracy.

Nóż składany Walther SCK

łatwa obsługa

Gładkie ostrze

Głownia to najważniejszy element noża. Model SUB Companion od firmy Walther, został wyposażony w gładkie ostrze o długości 70 mm. Wykonano je z klasycznej stali 440C, charakteryzującej się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki pokryciu całej powierzchni ostrza warstwą ochronną, jest ono chronione przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Niewielkie koło umieszczone na grzbiecie głowni, ułatwia obsługę i pozwala otwierać nóż jedną ręką.

Nóż składany Walther SCK

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Producent Walther
Kod producenta 5.0719
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 174.00
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 18.70
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Profil głowni Spear point
Rodzaj blokady Liner lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj stali 440C
EAN 4000844446558
Długość ostrza [mm] 74.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Walther SUB Companion