Nóż z głownią stałą Walther BUK

5.0720
001001027

Walther BUK to niezawodny i poręczny nóż nadający się zarówno do prac w domu jak też plenerze. Głownia wykonana ze stali 440 oraz solidny polimerowy chwyt gwarantują dużą niezawodność, oraz wytrzymałość konstrukcji.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 440A
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Produkt dostępny
001001027
noze

Nóż z głownią stałą Walther BUK

Kiedy jesteś w terenie, wiesz dobrze, że w kwestii dobieranego sprzętu nie ma kompromisów. Dlatego nóż ze stałą głownią Walther BUK jest właściwym rozwiązaniem. Niemiecka precyzja, profesjonalne wykonanie i najlepsze materiały, to tylko kilka z cech charakteryzujących ten produkt.

Nóż z głownią stałą Walther BUK

wytrzymałość

Solidne materiały

Firma Walther znana jest na całym świecie z produkcji wysokiej jakości sprzętu. Nie inaczej jest w przypadku noża BUK. Przy produkcji głowni użyto stali typu 440A. Dzięki podwyższonej zawartości węgla jest ona twardsza i lepiej trzyma ostrość. Jednocześnie, masz pewność, że BUK jest odporny na uszkodzenia i nie stępi się w krótkim czasie.

Warto podkreślić również fakt, że stal 440A charakteryzuje się dużo większą odpornością na rdzewienie od pozostałych typów stali. Tym samym możesz używać noża w wodzie lub deszczu bez ryzyka. Ostrze pokryto czarną farbą, dzięki czemu nie daje ono refleksów świetlnych, mogących zdradzić Twoją pozycję.

Funkcjonariusze w oporządzeniu

łatwa obsługa

Wygodna rękojeść

Doceń funkcjonalność rękojeści noża Walther BUK. Wykonana z wysokiej jakości polimeru, swoim kształtem idealnie dopasuje się do dłoni. Na grzbiecie i spodzie umieszczono chropowatą fakturę, która uniemożliwi przypadkowe wyślizgnięcie się noża.

Specjalne wgłębienia na palec wskazujący i środkowy, oraz górne wgłębienie na kciuk pomogą Ci zachować pewną kontrolę nad nożem BUK. Dodatkowo na końcu rękojeści znajduje się otwór, przez który możesz przewlec np. linkę zabezpieczającą.

polimerowa rękojeść i wygoda użytkowania noża BUK

zestaw

Pełny zestaw

Dbając o Twoją wygodę, firma Walther wraz z nożem dostarcza wygodną, uniwersalną kaburę polimerową. Dzięki zastosowaniu klipsa, możesz podczepić ją do plecaka, kurtki lub pasa. Budowa kabury umożliwia regulację, wszystko po to byś dopasował ją odpowiednio do swoich potrzeb.

Żołnierz ostrzący patyk

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 440A
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Klips do noszenia Tak
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Długość [mm] 210.00
Długość ostrza [mm] 105.00
EAN 4000844446565
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 5.0720
Producent Umarex
Profil głowni Spear point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Walther BUK
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.