Nóż składany Walther ERK Emergency Rescue

5.0728
001001030

Emergency rescue to seria noży o charakterystycznej głowni i niewielkich wymiarach, pozwalających na noszenie ich tak, aby nie przeszkadzały w codziennych czynnościach. ERK posiada polimerowych, ergonomiczny chwyt oraz specjalny przecinak do pasów wraz ze zbijakiem szyb.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Combo (50%-50%)
  • Rodzaj stali: 440A
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Rodzaj blokady: Liner lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Produkt dostępny
001001030
noze

Nóż składany Walther ERK Emergency Rescue

Niespodziewane sytuacje mogą zaskoczyć Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Właśnie dlatego, zawsze warto mieć przy sobie narzędzie, które pomoże Ci wyjść cało z opresji. Nóż ERK Emergency Rescue to model, który możesz zabrać ze sobą na biwak i wozić w samochodzie.

Polimerowa konstrukcja okładzin została opracowana w taki sposób, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki pracy. Skrywające się wewnątrz, rozkładane ostrze ma kształt Drop point i krawędź tnącą typu Combo. Dodatkowy zbijak do szyb i ostrze do przecinania pasów sprawiają, że szybko poradzisz sobie z każdym zadaniem.

Dołączona do zestawu pochwa z nylonu, ułatwia przenoszenie noża i zabezpiecza przed uszkodzeniami.

Nóż składany ERK Emergency Rescue

łatwa obsługa

Ostrze Spear point

Ostrze modelu ERK Emergency Rescue ma klasyczny kształt Drop point. Krawędź tnąca znajdująca się na brzuchu jest wykonana w systemie Combo. Oznacza to, że jedna część ostrza jest gładka, a druga ząbkowana.

Stal 440A wykorzystana do produkcji głowni cechuje się dobrą jakością i stosunkowo dużą łatwością ostrzenia. Czarna powłoka zabezpiecza i chroni przed powstawaniem refleksów świetlnych.

Człowiek z nożem Walther ERK Emergency Rescue

wytrzymałość

Czarne okładziny z polimeru

Nóż wielofunkcyjny, przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, powinien być solidny i łatwy w obsłudze. ERK Emergency Rescue od firmy Walther, ma okładziny rękojeści wykonane z odpornego na uderzenia polimeru. Jego czarna powierzchnia ma żłobienia i przetłoczenia poprawiające uchwyt. Trzy odblaskowe punkty naniesione na powierzchnię okładzin, ułatwiają zlokalizowanie noża w czasie pracy w nocy.

Niewielkie ostrze w tylnej części rękojeści jest idealne do cięcia pasów lub przecinania cienkich linek. Ostro zakończony zbijak do szyb, wykonany ze stali, umożliwia tłuczenie szyb w sytuacjach zagrożenia.

Rękojeść noża ERK Emergency Rescue

łatwa obsługa

Blokada ostrza

W nożu firmy Walther zainstalowano sprawdzony system składania głowni. Liner lock opiera się na konstrukcji wyposażonej w sprężyste skrzydełko, będące częścią szkieletu noża. Jego dociśnięcie odblokowuje ostrze i pozwala na jego łatwe złożenie.

Znajdujący się na grzbiecie okrąg, pozwala na otwieranie noża ERK Emergency Rescue jednym szybkim ruchem. Niezależnie od tego, czy jest prawo, czy leworęczny, możesz obsługiwać swój nóż sprawnie i łatwo

Strażak udzielający pomocy

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 440A
Materiał rękojeści Polimer
Rodzaj blokady Liner lock
Kolor Czarny
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 162.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu
Długość [mm] 223.00
Długość ostrza [mm] 95.00
EAN 4000844451866
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 5.0728
Producent Umarex
Profil głowni Spear point
Sposób otwierania Manualny

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Walther ERK Emergency Rescue
Polecane produkty: