Toporek Walther Tactical

5.0748
001001033

Niezawodny i lekki toporek skonstruowany z wykorzystaniem aluminium oraz polimeru wzmacnianego elementami metalowymi. Dwie krawędzie-tnąca oraz kłująca, sprawdzą się w wielu zastosowaniach a dzięki niewielkiej wadze możesz go zabrać w dowolne miejsce.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 520
  • Długość ostrza [mm]: 123
  • EAN: 4000844509253
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 5.0748
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 189,00 zł Regular Price 219,00 zł
DostępnyDostępny
001001033
siekiera

Toporek Walther Tactical Tomahawk

Nowoczesna konstrukcja oparta na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu wyposażenia taktycznego firmy Walther. Te słowa najlepiej opisują toporek Tactical Tomahawk, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki niemu każda Twoja survivalowa wyprawa zakończy się sukcesem, a trudne zadania przestaną stanowić problem.

Toporek wykonano z połączenia klasycznej stali typu 420 i lekkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu długa praca nie męczy i nie obciąża ręki. Ostry szpikulec pozwala zaczepiać kawałki drewna lub przebijać twarde materiały. Producent nie zapomniał również o zabezpieczeniu ostrza wygodnym pokrowcem wykonanym z cordury.

Toporek Walther Tactical Tomahawk

wytrzymałość

Klasyczna i solidna stal typu 420

Model Tactical Tomahawk od firmy Walther to narzędzie oparte na koncepcji klasycznego toporka. Unowocześniony design sprawił, że wpisuje się on idealnie w nowoczesne wyposażenie taktyczne i survivalowe oferowane na rynku.

Głownia o szerokiej krawędzi tnącej, została stworzona ze stali typu 420, przez co ostrzenie jej w warunkach polowych nie stwarza problemów. Dzięki pokryciu całej powierzchni stali, warstwą ochronną, udało się uzyskać narzędzie do pracy w każdych warunkach. Ostry szpikulec umieszczony po przeciwnej stronie krawędzi tnącej, pozwala zaczepiać lub przebijać, materiały o różnej strukturze.

Człowiek w górach

noze

Wygoda w użytkowaniu

Walther Tactical Tomahawk cechuje się również świetną ergonomią, która przekłada się na wygodę użytkowania. Prosta rękojeść dobrze leży w dłoni, a dzięki wykonaniu jej z twardych i odpornych tworzyw sztucznych nie ślizga się w czasie pracy. Za połączenie jej z głownią odpowiadają dwie, solidne śruby.

Producent wyposażył prezentowany model w zbijak do szyb, który może się przydać w nieoczekiwanej sytuacji. 

 

 Toporek Walther Tactical Tomahawk

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]520
Długość ostrza [mm]123
EAN4000844509253
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta5.0748
MarkaWalther
Materiał korpusuMetalowy
Materiał rękojeściPolimer
PochwaCordurowa
ProducentWalther
Rodzaj stali420
Waga [g]739

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Walther Tactical