Nóż z głownią stałą Walther Outdoor Survival OSK I

5.0760
001001036

OSK I od marki Walther to niezawodny nóż wielozadaniowy. Jego nietypowa konstrukcja o dużym ostrzu. Można go używać w gospodarstwie, podczas wyprawy w plener czy przy organizacji obozu buscraftowego. Dodatkowo nóż możemy przetrzymywać w nylonowej pochwie przytroczonej do pasa.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 440A
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Produkt dostępny
001001036
noze

Nóż z głownią stałą Walther Outdoor Survival OSK I

Dla każdego fana survivalu, ważny jest dobry nóż. Właśnie dlatego firma Walther stworzyła model Outdoor Survival OSK I. Jego ciekawy i przyciągający wzrok design, skutecznie wyróżnia go na tle konkurencji.

Nowoczesna głownia o nieregularnych kształtach została wykonana ze stali 440A. Aby chronić ostrze, producent zdecydował się pokryć je estetyczną warstwą ochronną, która dobrze wygląda i zabezpiecza je przed korozją. Polimerowa rękojeść, nawiązująca do chwytów pistoletowych, leży w dłoni pewnie i stabilnie.

Nóż z głownią stałą Outdoor Survival OSK I
wytrzymałość

Militarny rodowód

Nóż Outdoor Survival OSK I czerpie z militarnych korzeni marki Walther. Ten znany na całym świecie producent broni, chciał stworzyć nóż do zadań specjalnych, który poradzi sobie w trudnych sytuacjach.

Polimerowa rękojeść, której nadano kolor czarny, swym wyglądem przypomina chwyt pistoletowy. Głębokie żłobienia i nieregularne przetłoczenia zapewniają stabilność pracy, która wiąże się z bezpieczeństwem użytkowania. Masywny trzpień, który okrywają okładziny, zakończony został wystającym elementem. Znajdujący się w nim otwór, umożliwia zaczepienie opcjonalnej linki lub smyczy. Jego budowa pozwala używać go jako awaryjnego zbijaka do szyb.

Nóż z głownią stałą Outdoor Survival OSK I

wytrzymałość

Nowoczesny kształt ostrza

Nóż firmy Walther wyróżnia się na tle innych, standardowych noży nowoczesnym designem. Ostrze o długości 147 mm, jest wielofunkcyjne i pozwala z łatwością ciąć materiały o różnej strukturze. Głownia o profilu tworzącym jelec, jest pofalowana i kończy się ostrym czubkiem. Część grzbietu ma głębokie ząbki, które są zaostrzone i radzą sobie z przecinaniem drobnych gałęzi i deseczek. Powłoka ochronna, którą naniesiono na ostrze noża Outdoor Survival OSK I, skutecznie chroni przed korozją i zapobiega przywieraniu brudu.

Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck SF

noze

Bezpieczna pochwa z nylonu

W czasie wypraw survivalowych lub biwaków na łonie natury ważne jest bezpieczeństwo. Przypadkowe skaleczenie lub niewielka rana odniesiona z dala od cywilizacji może pokrzyżować plany. Właśnie dlatego, firma Walther wyposażyła nóż Outdoor Survival OSK I w bezpieczną pochwę.

Wykonano ją z nylonu zszytego ze sobą trwałą nicią. Chroni ona użytkownika przez zranieniem w czasie transportu i zabezpiecza nóż przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Wygodny klips utrzymuje nóż w zadanej pozycji, przez co wyciągnięcie go z pochwy jest szybkie i łatwe.

Pochwa noża Cold Steel Leatherneck SF

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 440A
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 290.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu
Długość [mm] 280.00
Długość ostrza [mm] 147.00
EAN 4000844582904
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 5.0760
Producent Umarex
Profil głowni Recurve

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Walther Outdoor Survival OSK I
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.