Nóż z głownią stałą Walther Outdoor Survival OSK I

5.0760
001001036

OSK I od marki Walther to niezawodny nóż wielozadaniowy. Jego nietypowa konstrukcja o dużym ostrzu. Można go używać w gospodarstwie, podczas wyprawy w plener czy przy organizacji obozu buscraftowego. Dodatkowo nóż możemy przetrzymywać w nylonowej pochwie przytroczonej do pasa.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z nylonu
  • Długość [mm]: 280
  • Długość ostrza [mm]: 147
  • EAN: 4000844582904
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 5.0760
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Brak w magazynie
001001036
noze

Nóż z głownią stałą Walther Outdoor Survival OSK I

Dla każdego fana survivalu, ważny jest dobry nóż. Właśnie dlatego firma Walther stworzyła model Outdoor Survival OSK I. Jego ciekawy i przyciągający wzrok design, skutecznie wyróżnia go na tle konkurencji.

Nowoczesna głownia o nieregularnych kształtach została wykonana ze stali 440A. Aby chronić ostrze, producent zdecydował się pokryć je estetyczną warstwą ochronną, która dobrze wygląda i zabezpiecza je przed korozją. Polimerowa rękojeść, nawiązująca do chwytów pistoletowych, leży w dłoni pewnie i stabilnie.

Nóż z głownią stałą Outdoor Survival OSK I
wytrzymałość

Militarny rodowód

Nóż Outdoor Survival OSK I czerpie z militarnych korzeni marki Walther. Ten znany na całym świecie producent broni, chciał stworzyć nóż do zadań specjalnych, który poradzi sobie w trudnych sytuacjach.

Polimerowa rękojeść, której nadano kolor czarny, swym wyglądem przypomina chwyt pistoletowy. Głębokie żłobienia i nieregularne przetłoczenia zapewniają stabilność pracy, która wiąże się z bezpieczeństwem użytkowania. Masywny trzpień, który okrywają okładziny, zakończony został wystającym elementem. Znajdujący się w nim otwór, umożliwia zaczepienie opcjonalnej linki lub smyczy. Jego budowa pozwala używać go jako awaryjnego zbijaka do szyb.

Nóż z głownią stałą Outdoor Survival OSK I

wytrzymałość

Nowoczesny kształt ostrza

Nóż firmy Walther wyróżnia się na tle innych, standardowych noży nowoczesnym designem. Ostrze o długości 147 mm, jest wielofunkcyjne i pozwala z łatwością ciąć materiały o różnej strukturze. Głownia o profilu tworzącym jelec, jest pofalowana i kończy się ostrym czubkiem. Część grzbietu ma głębokie ząbki, które są zaostrzone i radzą sobie z przecinaniem drobnych gałęzi i deseczek. Powłoka ochronna, którą naniesiono na ostrze noża Outdoor Survival OSK I, skutecznie chroni przed korozją i zapobiega przywieraniu brudu.

Nóż z głownią stałą Cold Steel Leatherneck SF

noze

Bezpieczna pochwa z nylonu

W czasie wypraw survivalowych lub biwaków na łonie natury ważne jest bezpieczeństwo. Przypadkowe skaleczenie lub niewielka rana odniesiona z dala od cywilizacji może pokrzyżować plany. Właśnie dlatego, firma Walther wyposażyła nóż Outdoor Survival OSK I w bezpieczną pochwę.

Wykonano ją z nylonu zszytego ze sobą trwałą nicią. Chroni ona użytkownika przez zranieniem w czasie transportu i zabezpiecza nóż przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Wygodny klips utrzymuje nóż w zadanej pozycji, przez co wyciągnięcie go z pochwy jest szybkie i łatwe.

Pochwa noża Cold Steel Leatherneck SF

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu
Długość [mm] 280
Długość ostrza [mm] 147
EAN 4000844582904
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 5.0760
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Walther
Materiał rękojeści Polimer
Producent Umarex
Profil głowni Recurve
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 440A
Waga [g] 290

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Walther Outdoor Survival OSK I
Polecane produkty: