Toporek Walther MFA 1

5.0762
001001038

Nowoczesny, a zarazem futurystyczny toporek wykonany z jednego kawałka stali narzędziowej, oprawionej anatomiczną rękojeść z wytrzymałego polimeru. Dzięki temu jest to narzędzie, które posłuży zarówno w ogródku, jak i plenerze podczas wyprawy survivalowej.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Materiał korpusu: Metalowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 365.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
279,00 zł
Brak w magazynie
Tylko 0 pozostał
001001038
siekiera

Toporek Walther MFA I

Klasyczny i uniwersalny toporek wykonana przez firmę Umarex. Firma dopracowała każdy szczegół, dzięki czemu Walther MFA I zadowoli każdego fana Outdoor’u czy też Survivalu. Styl toporka został wykonany z odpornego tworzywa sztucznego, częściowo wypełnionego elastyczną gumą. Dodatkowo zastosowano anatomiczne ryflowania poprawiające chwyt na całej długości trzonu.

toporek1

wytrzymałość

Solidna stal węglowa

Ostrze toporka wykonano z wysokowęglowej stali dzięki czemu jest łatwe do ostrzenia. Dodatkowo pokryte zostało ono czarną farbą zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi jak deszcz czy zmiany temperatury. Wysokość toporka wynosi 365 mm, a waga to zaledwie 875 gram. Czyni to go bardzo lekkim i poręcznym. Walther MFA I nadaje się również do noszenia przy pasie.

toporek2

noze

Wygoda w użytkowaniu

Toporek Walther MFA I jest świetnym, mały i poręcznym narzędziem pracy. Doceniło go wiele osób, głownie ze względu na łatwość w przenoszeniu i wygodny chwyt. Stal węglowa zastosowano do głowni bardzo łatwo daje się zaostrzyć, również wytrzymuje wiele godzin użytkowania. Warto nadmienić fakt doskonałego wyważenia toporka - do stopnia umożliwiającego nawet jego celne rzucanie do celu.

Do toporka firma Walther dołącza pokrowiec ochronny z kordury z ostrze.

toporek3

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.0762
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Materiał korpusu Metalowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 365.00
Marka Walther
Pochwa Cordurowa
Waga [g] 875.00
Rodzaj stali 0-1 High Carbon
EAN 4000844590237

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Toporek Walther MFA 1
Twoja ocena