Ostrzałka kompaktowa Walther CKS

5.0773
001001041
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Walther
  • Produkt koncesjonowany: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
35,00 zł
serwis

Ostrzałka Walther Compact

Zachowaj pełną sprawność noży dzięki ostrzałce Walther Compact. Bez względu na to, czy korzystasz z niej w domu czy zabierzesz ją w teren – sprawdzi się świetnie, zapewniając odpowiednie parametry ostrzu. Jako znany producent militariów i sprzętu do survivalu firma Walther zadbała o najwyższą jakość ostrzałki Compact, gwarantując doskonałe parametry w przystępnej cenie.

ostrzałka Walther

wytrzymałość

Solidna i uniwersalna

Ostrzałka Walther Compact to narzędzie, które dzięki niskiej wadze i rozmiarom zawsze możesz zabrać ze sobą. Jej konstrukcja pozwala Ci na ostrzenie pod dwoma różnymi kątami nachylenia  – 17 i 25 stopni.  Umożliwia to współpracę zarówno z nożami kuchennymi jak i myśliwskimi. 

Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów materiałów (pręciki wolframu oraz ceramiczne pręty) masz pewność, że Twoje noże będą zawsze odpowiednio naostrzone. Ze względu na swoją budowę, ostrzałka zalecana jest do używania tylko z gładkimi głowniami.

wolfram i ceramika

łatwa obsługa

Kompaktowe rozmiary

Po wypuszczeniu swojego podstawowego modelu ostrzałki firma Walther zdecydowała uzupełnić ofertę o jej kompaktową wersję. Ostrzałka ta jest szczególnie polecana osobom przebywającym przez spory czas w plenerze. Zadowoli więc każdego kto para się tematyką bushcraftową czy też survivalem. Poręczne kształty spowodują wygodę w trakcie użytkowania, natomiast niewielki rozmiar i waga sprawią, że ostrzałka ta nada się idealnie jako cześć każdego zestawu EDC. 

krawedz noza

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.0773
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Marka Walther
Produkt koncesjonowany Nie
Waga [g] 36.00
Materiał ostrzałki Węglik wolframu
Wiek 18+ Nie
EAN 4000844613523

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka kompaktowa Walther CKS
Twoja ocena