Multitool Walther Multitac Military MTK III

5.0777
001001042

Nowoczesny rodzaj wielozadaniowego multitool'a marki Walther. Jego nowoczesna metalowo-polimerowa konstrukcja zapewnia działanie w każdych warunkach a dzięki ryflowanemu chwytowi narzędzie nie będzie się slizgać w dłoni.

  • Długość [mm]: 206
  • Długość ostrza [mm]: 85
  • EAN: 4000844627339
  • Funkcje: Przecinak do pasów, pęseta, szpikulec
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość narzędzi: 35
Przewiń do pełnej specyfikacji
124,99 zł
Brak w magazynie
001001042
noze

Multitool Walther MKT

Przedstawiamy niezwykły i poręczny multitool Walther MKT 3. Ideą przyświecającą jego stworzeniu przez markę Walther, było stworzenie niewielkiego i poręcznego narzędzia, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Multitool ten został zaprojektowany od podstaw przez specjalistów zaznajomionych z tematem, co pozwoliło na skonstruowanie niesamowicie wygodnego narzędzia do codziennych drobnych napraw.

Multitool Walther Multitac Military MTK 3

łatwa obsługa

Niesamowita wygoda w trakcie użytkowania

Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów, multitool MKT 3 prezentuje się bardzo elegancko. Anatomiczne ukształtowanie polimerowej rękojeści i delikatne zarysowane żłobienia sprawiają, że nasze narzędzie doskonale leży w dłoni nie ślizgając się w trakcie pracy. Przekłada się to również na niewielką wagę, która wynosi tylko 215 gramów.

Człowiek naprawiający motocykl

Wielozadaniowość

Funkcje dodatkowe

Cechą wszystkich multitool'i jest ich wielozadaniowość. Projektuje się je tak, aby w małej obudowie zmieścić jak najwięcej przydatnych funkcji. W prezentowanym modelu, oprócz wymienionego noża, znajdziemy między innymi: przecinak do pasów, otwieracz do butelek, kleszcze z przecinakiem do drutu, przebijak do metalu czy prosta pęseta.

Dzięki tym cechom Multitool Walther Multitac Military MTK 3 sprawdzi się w czasie wypadów po za miasto jak również pomoże Ci naprawić drobne usterki, które niespodziewanie pojawią się w Twoim domu.

Multitool Walther Multitac Military MTK 3

łatwa obsługa

Wiele mozliwości

Centralnym i najważniejszym elementem multitool'a jest nóż o profilu głowni Drop-point. Pozwala on na przebijanie oraz cięcie, a dodatkowe ząbkowania poszerzają zastosowanie o możliwość piłowania. Głownia wykonana została ze stali 440C o wzmocnionej wytrzymałości.

Czarna powłoka ochronna, skutecznie zabezpiecza przed uszkodzeniem i wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu Twoje narzędzie będzie służyło Ci przez długi czas.

Człowiek naprawiający motocykl

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pomocne przy wyborze multitooli. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 206
Długość ostrza [mm] 85
EAN 4000844627339
Funkcje Przecinak do pasów, pęseta, szpikulec
Gwarancja 24 miesiące
Ilość narzędzi 35
Klips do noszenia Tak
Kod producenta 5.0777
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Kombinerki Tak
Końcówki śrubokrętów Niewymienne
Marka Walther
Materiał rękojeści Polimer
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pochwa Nylonowa
Producent Umarex
Profil głowni Drop point
Przecinak do drutu Tak
Rodzaj blokady Liner lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 440C
Waga [g] 215

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Walther Multitac Military MTK III
Polecane produkty: