Pałka baseball Elite Force EF1000 wraz ze skórzaną piłką

5.0814
001001052
  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 790
  • Kod producenta: 5.0814
  • Marka: Elite Force
  • Pochwa: Nylonowa
  • Producent: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,00 zł Regular Price 159,00 zł
DostępnyDostępny
001001052
Pałka teleskopowa

Pałka baseball Elite Force EF1000 wraz z piłką

Jesteś fanem amerykańskiej kultury i z zapałem oglądasz mecze baseball-owe? A może chcesz spróbować swych sił w nowym sporcie? Wypróbuj pałkę Elite Force EF1000, zaprojektowaną specjalnie dla początkujących użytkowników. 

Wykonana z solidnych materiałów pałka baseballowa, pozwoli Ci zapoznać się z charakterystyką sportu, który jest tak popularny w Stanach Zjednoczonych. Znajdująca się w zestawie piłeczka jest doskonale wykończona, dzięki czemu dalekie rzuty nie będą stanowiły żadnego problemu. 

Pałka baseball Elite Force EF1000 wraz ze skórzaną piłką

bezpieczeństwo

Sport i ruch

Jak mówi popularne powiedzenie sport to zdrowie. Dzięki pałce EF1000 odkryjesz nową pasję i poprawisz kondycję, ćwicząc na świeżym powietrzu. Wykonana z polimeru w kolorze czarnym, smukła pałka baseball-owa ma opływowe kształty, które nie powodują oporów powierza. Kształty te w połączeniu z wagą dochodząca do 990 gramów, pozwalają zadawać mocne uderzenia w każdej sytuacji.

Zwężająca się rękojeść zakończona głowicą, umożliwia trzymanie pałki dwoma rękami. Na wygodę wpływa również chropowata struktura przypominająca drewno.

Piłka dołączona do zestawu, została wykonana ze skóry, którą zabezpieczono specjalną warstwą ochronną. Charakterystyczne łączenia powstały z czerwonej nici, mocno utrzymującej obie części. 

Zawodnik baseball

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]790
Kod producenta5.0814
MarkaElite Force
PochwaNylonowa
ProducentUmarex
Waga [g]990

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka baseball Elite Force EF1000 wraz ze skórzaną piłką