Parasol obronny Walther Carbon Tac

5.0817
001001053

Parasol to nie tylko narzędzie do ochrony przed deszczem. W rękach specjalisty może również stać się doskonałym elementem do obrony czy walki wręcz. Teraz Parasol Walther Carbon Tac ułatwi Ci to zadanie.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 920
  • EAN: 4000844656667
  • Kod producenta: 5.0817
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 349,00 zł Regular Price 399,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001053
Pałka teleskopowa

Parasol obronny Walther Carbon Tac - pałka

Niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie. Ciemne parkowe alejki, leśne dukty, ulice skąpane w mroku - w każdym z tych miejsc może kryć się zagrożenie. Jeśli chcesz być gotowy aby odeprzeć niespodziewany atak wypróbuj parasol obronny Carbon Tac. Zaprojektowany przez niemiecką firmę Umarex, która współpracując ze znaną z produkcji broni - marką Walther, stworzyła wielofunkcyjne narzędzie do samoobrony.

Innowacyjna myśl techniczna i nowoczesne materiały zastosowane do produkcji eleganckiego parasola sprawiły, że każdy doceni jego walory. Dzięki zbijakowi do szyb, będziesz mógł szybko zareagować w sytuacji kryzysowej, a rękojeść działająca jak pałka skutecznie zneutralizuje atakującego napastnika.

Sprawdź, jak Parasol obronny Walther Carbon Tac – pałka wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Są sytuacje, w których nie możesz mieć przy sobie skutecznego narzędzia obronnego. Nie oznacza to, że musisz być bezbronny. Dzięki parasolowi obronnemu Walther Carbon Tac, w każdej chwili będziesz mógł bronić siebie i swoich najbliższych.

Solidna parasolka od firmy Walther służy jako pałka. Dzięki niej możesz zadawać bolesne uderzenia lub zakładać dźwignie. Rozpędzona końcówka potrafi zadawać dotkliwe ciosy i trzymać napastnika na dystans.

obrona2

wytrzymałość

Elegancki wygląd

Walther Carbon Tac to przede wszystkim elegancki parasol. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia. Szkielet powstał z połączenia polimerów i carbonu, który jest lekki, wytrzymały oraz odporny na porywy wiatru. Centralny element wytrzymuje nacisk około 85 kg. Pokrycie ramion ekstremalnie wodoodpornym materiałem, na który naniesiono logo producenta powoduje, że żaden deszcz Cie nie zaskoczy.

Linka zabezpieczająca, umieszczona na końcu rękojeści o strukturze Hi-Grip, pozwoli Ci zaczepić parasol na dłoni. Jeśli znudzi Ci się noszenie go w ręce to nie problem - wystarczy włożyć parasol do dołączonego pokrowca i założyć go na plecy jak plecak.

Pałka teleskopowa

Bezpieczeństwo

Zbijak do szyb w parasolu obronnym Walther Carbon Tac

m

Parasol zaprojektowany przez niemieckich inżynierów skrywa wiele tajemnic. Końcówka czaszy jest pokryta odporną na zarysowania strukturą i zakończona stalowym trzpieniem. Pełni on funkcje wybijaka do szyb. Dzięki niemu, będziesz mógł zareagować na niebezpieczeństwo w mgnieniu oka.

Pałka teleskopowa

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]920
EAN4000844656667
Kod producenta5.0817
MarkaWalther
Materiał korpusuKompozytowo - polimerowy
Materiał rękojeściPolimer
PochwaNylonowa
ProducentUmarex
Waga [g]700

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Parasol obronny Walther Carbon Tac