Nóż składany Walther Traditional Folder Wood 3

5.0834
001001054

Walther Traditional Folder Wood 3 to niewielki składany nożyk wyposażony w drewniany chwyt i głownię ze stali AUS-8 o profilu drop point. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi świetnie nada się do codziennej pracy przy obozie, w sytuacjach survivalowych, czy podczas weekendowego wypadku w plener.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana ze skóry
  • Długość [mm]: 228
  • Długość ostrza [mm]: 95
  • EAN: 4000844659576
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Produkt dostępny
001001054
noze

Nóż składany Walther TFW 3

Firma Walther to nie tylko wysokiej jakości broń, ale również znakomite wyposażenie outdoorowe. Nóż Walther TFK 3 jest klasyczną rozkładaną konstrukcją, której walory docenią myśliwi i wielbiciele eleganckich narzędzi do codziennych zadań.

Wykonany z połączenia stali i drewna nóż radzi sobie z trudnym zadaniami, jaki mogą spotkać Cię każdego dnia. Ostrze ze stali AUS 8 dobrze trzyma ostrość i idealnie komponuje się drewnianym wykończeniem okładzin. Dołączona do zestawu elegancka pochwa ze skóry daje Ci możliwość wygodnego przenoszenia noża

Walther TFW 3

 

łatwa obsługa

Składane ostrze i rękojeść z eleganckiego drewna 

Do produkcji ostrza noża Walther Traditional Folder Wood 3 wykorzystano Japońską stal AUS8, która doskonale sprawdza się w małych nożach do codziennego noszenia. Jej cechy sprawiają, że dobrze trzyma ostrość i jest stosunkowo odporna na uszkodzenia. Głownia o profilu Drop point jest gładka na całej długości, przez co znakomicie radzi sobie z twardymi materiałami.

Okładziny rękojeści mają klasyczny wygląd, nawiązujący do nożny myśliwskich. Wykonano je z drewna i przymocowano do szkieletu niewielkimi śrubami. Są one tak wyprofilowane, aby zapewnić Ci maksimum komfortu w czasie pracy.

Nóz

łatwa obsługa

System składania noża

Noże składane powinny być proste w obsłudze. Dzięki systemowi Liner lock, składanie głowni po skończonej pracy nie wymaga skupienia. Intuicyjnie działająca blokada, oparta na sprężystym elemencie znajdującym się wewnątrz szkieletu, pracuje płynie i szybko.

Głownia posiada również wcięcie znajdujące się po jej obu stronach. Pozwala to na otwieranie ostrza jedną ręką.

Nóż Walther

łatwa obsługa

Elegancki pokrowiec

Jeśli jesteś człowiekiem, który ceni elegancje, na pewno docenisz pokrowiec znajdujący się w zestawie noża Traditional Folder Wood 3. Wykonano go z wytrzymałej skóry w kolorze brązowym. Nić wykańczająca, trwale łączy ze sobą poszczególne elementy. Wszystko to powoduje, że Twój nóż będzie bezpieczny w czasie każdej wyprawy.

Pokrowiec Walther Traditional Folder Wood 3

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana ze skóry
Długość [mm] 228
Długość ostrza [mm] 95
EAN 4000844659576
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 5.0834
Kolor Brązowy
Marka Walther
Materiał rękojeści Drewno, stal
Producent Umarex
Profil głowni Drop point
Rodzaj blokady Liner lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8
Sposób otwierania Manualny
Waga [g] 218

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Walther Traditional Folder Wood 3
Polecane produkty: