Nóż z głownią stałą Elite Force EF 702

Elite Force
5.0907
001001056

Nóż skonstruowany z myślą o dobrych pracach w plenerze, polecany zwłaszcza osobom parającym się bushcraftem lub outdoorem. Konstrukcja full-tang oraz ostrze o kształcie sztyletu sprawdzi się przy cięciu czy przekuwaniu. Dodatkowo ryflowana rękojeść zapewni solidny chwyt w trudnych warunkach.

  • Marka: Elite Force
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 420
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Brak w magazynie
001001056
noze

Nóż z głownią stałą Elite Force EF702

Elite Force EF702 jest nożem dla każdego fana militariów, który szuka potężnego ostrza radzącego sobie w trudnym terenie. Jego solidna konstrukcja full-tang sprawia, że nóż nigdy Cię nie zawiedzie.

Okładziny idealnie dopasowane do trzpienia, są dobrze wyprofilowane i oparte o jelec, przez co nawet szybkie cięcia i uderzenia nie wytrącą noża z Twojej ręki. Dołączona do zestawu pochwa z polimeru, pomoże Ci zabezpieczyć nóż w czasie marszu.

Nóż Elite Force EF 702

łatwa obsługa

Potężne ostrze

Większość noży przeznaczonych do zastosowań militarnych charakteryzuje się potężną konstrukcją i wytrzymałym ostrzem. Nie inaczej jest z modelem Elite Force EF702, który został wyposażony w głownię typu Dagger o długości 150 mm. Kształt sztyletu umożliwia zadawanie mocnych pchnięć o dużej sile przebijającej.

Stal typu 420 użyta do stworzenia noża cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Dla lepszej ochrony przed korozją, całe ostrze pokryto specjalną warstwą zabezpieczającą. Jej cechą jest również maskowanie odblasków świetlnych, mogących powstawać w czasie używania noża w słoneczny dzień.

Żołnierze w trakcie posiłku

wytrzymałość

Full tang

Konstrukcja full tang, na której opiera się budowa noża, cechuje się dużą wytrzymałością. Jeden kawałek stali, który ukształtowano w odpowiedni sposób, eliminuje konieczność łączenia poszczególnych elementów. Tylna część posiada otwór, dzięki któremu można doczepić do noża opcjonalną linkę lub smycz.

Okładziny w kolorze czarnym okrywające trzpień, mają regularne kształty i delikatne nacięcia na górnej i dolnej krawędzi. Są one dodatkowo połączone ze sobą śrubą. Zapewnia to dużą stabilność w trakcie pracy.

Konstrukcja full tang

wydajność

Pochwa z czarnego nylonu

Noże z głownią stałą powinny być zabezpieczone na czas przenoszenia. Ich konstrukcja nie pozwala na złożenie ostrza, przez co ważne jest zastosowanie wytrzymałej pochwy.

Model EF 702 posiada pochwę wykonaną z nylonu. Jest to trwały materiał syntetyczny, któremu nadano kolor czarny. Zabezpiecza on głownię i chroni Cię przed skaleczeniem.

Żołnierze na polu walki

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Elite Force
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 420
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 233.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z cordury zapinana na klips
Długość [mm] 276.00
Długość ostrza [mm] 150.00
EAN 4000844503237
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 5.0907
Producent Umarex
Profil głowni Dagger

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Elite Force EF 702
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.