Nóż z głownią stałą Elite Force EF 703 Kit

5.0909
001001058

Nóż Elite Force EF 703 to ciekawy model, który został zaopatrzony w głownię Drop Point i polimerowy chwyt z końcówką do zbijania szyb. Anatomiczna rękojeść sprawi, że nożem będzie się łatwo manipulowało a niewielkie wymiary pozwolą chować go w ekwipunku EDC czy kieszeni.

  • Dołączone akcesoria: Nóż do cięcia pasów, krzesiwo, osełka, pochwa polimerowa, pochwa udowa z nylonu
  • Długość [mm]: 200
  • Długość ostrza [mm]: 87
  • EAN: 4000844521859
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Produkt dostępny
001001058
noze

Nóż z głownią stałą Elite Force EF 703 Kit

Jeśli survival to Twoje hobby, a większość wolnego czasu spędzasz na leśnych wędrówkach, musisz mieć przy sobie sprawdzony zestaw. Elite Force EF 703 Kit to klasyczny i masywny nóż z zestawem przydatnych akcesoriów.

EF 703 to ciekawy model, wyposażony w głownie typu Drop Point i konstrukcję full tang. Okładziny są solidne i dobrze leżą w dłoni. Zakończenie rękojeści ma specjalny zbijak, umożliwiający rozbijanie szyb.

Ponadto, zestaw zawiera mały nóż do awaryjnego przecinania pasów, dużą kaburę zaprojektowaną tak, abyś mógł przypiąć ją do uda i skuteczne krzesiwo.

Nóż Elite Force

łatwa obsługa

Ostrze Drop Point

Model EF 703 Kit cechuje się ostrzem typu Drop Point oraz pojedynczą krawędzią tnącą i nienaostrzonym grzbietem. Krzywizna brzucha i grzbietu zbiega się, tworząc ostry czubek, a fałszywe ostrze nadaje mu smukły kształt. Krawędź tnącą podzielono na dwie części. Standardową, gładką oraz ząbkowaną. Będzie ona znakomita do przecinania lin i sznurów.

Do produkcji głowni użyto stali typu 440C. Dzięki podwyższonej zawartości węgla jest ona twardsza i lepiej trzyma ostrość niż zwykłe stale. Jednocześnie, masz pewność, że Elite Force jest odporny na uszkodzenia i szybko się nie stępi.

Warto podkreślić, że stal 440C charakteryzuje się dużo większą odpornością na rdzewienie od pozostałych typów stali. Tym samym możesz używać noża w deszczu. Ostrze pokryto czarną powłoką, dzięki czemu nie tworzy ono niepożądanych refleksów świetlnych i dodatkowo chroni nóż.

krzesiwo

wytrzymałość

Konstrukcja full tang

Dzięki temu, że nóż Elite Force EF 703 Kit wykonano w systemie full tang, jest on bardzo wytrzymały. Jeden kawałek stali, łączy ze sobą głownie i rękojeść. Okładziny dopasowano do kształtu chwytu i dobrze wyprofilowano. Jelec zapobiega wysunięciu się noża.

Okładziny w kolorze czarnym zostały zrobione z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest ono odporne na uderzenia i zadrapania. Ponadto dla wygody wyposażono je w chropowatą strukturę, zapewniające pewność uchwytu w każdych warunkach

Konstrukcja full tang

zestaw

Specjalistyczne dodatki

Jeśli chcesz być gotowy na niespodziewane sytuacje, wybierz zestaw Elite Force. Oprócz masywnego noża podstawowego posiada on dedykowane narzędzie do cięcia, wykonane z jednego kawałka stali. Specjalistyczny i bezpieczny nóż do przecinania pasów i linek, przyda się w trudnych sytuacjach. Jest on tak skonstruowany, aby przecinać wytrzymałe tkaniny i siatki.

Zestaw

zestaw

Dodatkowe akcesoria

Oprócz doskonałego noża, zestaw zawiera dodatkowe akcesoria przydatne podczas krótkich wędrówek i długich wypraw survivalowych.

Mała kabura na nóż zabezpiecza i pozwala przenosić go bez konieczności zabierania całego zestawu. Jednak kiedy wybierasz się na dłuższą wycieczkę, możesz spakować wszystko do kabury udowej, zrobionej z nylonu. Ma ona wygodną regulację i klamry zatrzaskowe.

Ponadto możesz skorzystać z krzesiwa, które pozwoli na szybkie rozpalenie ognia w sytuacji kryzysowej.

Zestaw

stoper

Poznaj Nóż z głownią stałą Elite Force EF 703 Kit

Chciałbyś lepiej poznać Nóż z głownią stałą Elite Force EF 703 Kit? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Nóż do cięcia pasów, krzesiwo, osełka, pochwa polimerowa, pochwa udowa z nylonu
Długość [mm] 200
Długość ostrza [mm] 87
EAN 4000844521859
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Tak
Kod producenta 5.0909
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Elite Force
Materiał rękojeści Polimer
Producent Umarex
Profil głowni Drop point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 440C
Waga [g] 143

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Elite Force EF 703 Kit
Polecane produkty: