Pistolet Walther CP99 Compact kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Walther
5.8064
001001065
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 167.00
  • Marka: Walther
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Walther CP99 Compact kal. 4,5 mm BB

Poznaj replikę stylowego pistoletu Walther CP99 Compact kal. 4,5 mm BB od firmy Umarex. Przyjazna w obsłudze, niezawodna oraz kompaktowa konstrukcja doskonale nadaje się dla osób zaczynających przygodę ze strzelectwem. Wiatrówka posiada gwintowaną lufę oraz magazynek liniowy mieszczący 18 kulek stalowych BB kalibru 4,5 mm. Podobnie jak w oryginale, replikę CP99 wyposażono w charakterystyczny napinacz mechanizmu z funkcją zrzutu. Dzięki temu możesz zrezygnować z oddania strzału nawet po skróceniu drogi spustu.

Pistolet Walther CP99 Compact kal. 4,5 mm BB
2 w 1

System SA/DA

Pistolet pneumatyczny Umarex Walther CP99 Compact wyposażono w mechanizm spustowy SA/DA. Oznacza to, że mechanizm można przygotować do strzału zarówno odciągnięciem tylnej części zamka, jak i naciśnięciem dwustopniowego spustu. Napięcie mechanizmu, podobnie jak w prawdziwym pistolecie, następuje za pomocą odciągnięcia zamka.

Dla zapewnienia jeszcze większego realizmu, wiatrówkę wyposażono w Blow-Back. Kieruje on cześć gazu do zamka, powodując jego odrzucenie w tył po każdym strzale. Jednocześnie powracając do pozycji początkowej, zamek wprowadza kolejną kulkę do komory nabojowej.

Tarcza strzelecka i celne strzały
pistolet

Przyjemność strzelania w niewielkim rozmiarze

W produkcji pistoletu Umarex CP99 Compact wykorzystano dokładnie takie same materiały jakie stosuje firma Walther. Korpus wiatrówki stanowi rama z wytrzymałego tworzywa ABS, której odchudzono względem pełnowymiarowego CP99. Anatomicznie profilowaną rękojeść skrócono nie zmniejszając komfortu obsługi. Antypoślizgowa okładzina doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Zamek wykonano z metalu, który podobnie jak prawdziwym CP99 Compact pokryto wypiekaną farbą proszkową w kolorze taktycznej czerni. W rezultacie pistolet jest nie tylko odporny na zarysowania ale i zbliżony wyglądem, do broni służb mundurowych. Co więcej, ciężki zamek podnosi wagę pistoletu, poprawiając tym samym stabilność oddawania strzału.

Pistolet Walther CP99 Compact

Magazynek liniowy

Umarex CP99 Compact pozwala na oddanie 18 strzałów w jednej serii, dzięki zastosowaniu magazynka liniowego. Mieści się on wewnątrz rękojeści, zapewniając tak samo jak w prawdziwym pistolecie intuicyjną obsługę i błyskawiczne przeładowanie.

Pistolet zasila standardowa kapsułka CO2 o wadze 12 g, którą również umieszczono w rękojeści. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 90 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Śrut BB i kapsuły do wiatrówki

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę wyposażono w pojedynczy bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Zlokalizowano go z prawej strony korpusu co utrudnia przypadkowe odblokowanie i oddanie strzału. Dodatkowo, spust o podwójnym długim skoku pozwala na precyzyjne określenie momentu zwolnienia mechanizmu i oddanie celnego strzału. Takie rozwiązanie zmniejsza też ryzyko zerwania spustu.

Bezpieczeństwo użytkowania pistoletu CP99
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8064
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 167.00
Marka Walther
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 50.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Waga [g] 775.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 18.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844383686

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Walther CP99 Compact kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2
Twoja ocena