Wiatrówka Pistolet Walther CP99 Compact BB 4,5 mm

5.8064
001001065

Walther CP99 to jedna z pierwszych nowoczesnych konstrukcji polimerowych wśród pistoletów na świecie. Dzięki współpracy z marką Umarex udało się stworzyć wierną replikę tego pistoletu w postaci wiatrówki. Pistolet ma wiernie odwzorowane detale, jest zasilany za pomocą CO2 i strzela śrucinami o kulistym kształcie.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 775.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 167.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Walther CP99 Compact kal. 4,5 mm BB

Poznaj replikę stylowego pistoletu Walther CP99 Compact kal. 4,5 mm BB od firmy Umarex. Przyjazna w obsłudze, niezawodna oraz kompaktowa konstrukcja doskonale nadaje się dla osób zaczynających przygodę ze strzelectwem. Wiatrówka posiada gwintowaną lufę oraz magazynek liniowy mieszczący 18 kulek stalowych BB kalibru 4,5 mm. Podobnie jak w oryginale, replikę CP99 wyposażono w charakterystyczny napinacz mechanizmu z funkcją zrzutu. Dzięki temu możesz zrezygnować z oddania strzału nawet po skróceniu drogi spustu.

Sprawdź, jak wiatrówka pistolet Walther CP99 Compact BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

System SA/DA

Pistolet pneumatyczny Umarex Walther CP99 Compact wyposażono w mechanizm spustowy SA/DA. Oznacza to, że mechanizm można przygotować do strzału zarówno odciągnięciem tylnej części zamka, jak i naciśnięciem dwustopniowego spustu. Napięcie mechanizmu, podobnie jak w prawdziwym pistolecie, następuje za pomocą odciągnięcia zamka.

Dla zapewnienia jeszcze większego realizmu wiatrówkę wyposażono w Blow-Back. Kieruje on cześć gazu do zamka, powodując jego odrzucenie w tył po każdym strzale. Jednocześnie powracając do pozycji początkowej, zamek wprowadza kolejną kulkę do komory nabojowej.

Tarcza strzelecka i celne strzały
pistolet

Przyjemność strzelania w niewielkim rozmiarze

W produkcji pistoletu Umarex CP99 Compact wykorzystano dokładnie takie same materiały, jakie stosuje firma Walther. Korpus wiatrówki stanowi rama z wytrzymałego tworzywa ABS, której odchudzono względem pełnowymiarowego CP99. Anatomicznie profilowaną rękojeść skrócono nie zmniejszając komfortu obsługi. Antypoślizgowa okładzina doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Zamek wykonano z metalu, który podobnie jak prawdziwym CP99 Compact pokryto wypiekaną farbą proszkową w kolorze taktycznej czerni. W rezultacie pistolet jest nie tylko odporny na zarysowania, ale i zbliżony wyglądem, do broni służb mundurowych. Co więcej, ciężki zamek podnosi wagę pistoletu, poprawiając tym samym stabilność oddawania strzału.

Pistolet Walther CP99 Compact

Magazynek liniowy

Umarex CP99 Compact pozwala na oddanie 18 strzałów w jednej serii, dzięki zastosowaniu magazynka liniowego. Mieści się on wewnątrz rękojeści, zapewniając tak samo jak w prawdziwym pistolecie intuicyjną obsługę i błyskawiczne przeładowanie.

Pistolet zasila standardowa kapsułka CO2 o wadze 12 g, którą również umieszczono w rękojeści. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 90 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Śrut BB i kapsuły do wiatrówki

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę wyposażono w pojedynczy bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Zlokalizowano go z prawej strony korpusu, co utrudnia przypadkowe odblokowanie i oddanie strzału. Dodatkowo spust o podwójnym długim skoku pozwala na precyzyjne określenie momentu zwolnienia mechanizmu i oddanie celnego strzału. Takie rozwiązanie zmniejsza też ryzyko zerwania spustu.

Bezpieczeństwo użytkowania pistoletu CP99

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 775.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 167.00
EAN 4000844383686
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 50.00
Kod producenta 5.8064
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 18.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Walther CP99 Compact BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.