Wiatrówka Pistolet Beretta Px4 Storm BB/Diabolo 4,5 mm

5.8078
001001067

Trenuj celność i rozwijaj swoje umiejętności z pistoletem Beretta Px4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo/BB. Ta znakomita wiatrówka zapewni Ci wiele emocji podczas każdej sesji treningowej. Może strzelać dwoma rodzajami śrutu oraz wyposażono ją w szynę akcesoryjną pozwalającą na montaż dodatkowych akcesoriów jeszcze bardziej zwiększających jej możliwości.

 • Kolor: Czarny
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 190
 • Długość lufy [mm]: 114
 • EAN: 4000844404282
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
569,00 zł
DostępnyDostępny
001001067
pistolet

Pistolet Beretta Px4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo/BB - wiatrówka

Pistolet Beretta Px4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo/BB to wykonana z połączenia metalu i polimerów wiatrówka, która łączy w sobie lekkość i wytrzymałość. Celowanie z pistoletu odbywa się za pomocą stałej muszki i szczerbinki. Pod lufą umieszczona została szyna akcesoryjna Picatinny, która pozwala na zamontowania celownika laserowego lub latarki taktycznej. Rękojeści pistoletu nadano specjalne fakturowanie zwiększające kontrolę nad bronią.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta Px4 Storm Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Mechanizm spustowy

Mechanizm spustowy w wiatrówce Beretta Px4 Storm działa w dwóch trybach: pojedynczego działania - Single Action (SA) oraz podwójnego działania Double Action (DA). Oznacza to, że metalowy kurek może zostać napięty zarówno poprzez ruch spustu, jak również poprzez napięcie go ruchem zamka lub kciuka. Takie rozwiązanie jest konieczne ze względu na zastosowany w tym modelu system odrzutu zamka blow-back. System ten po każdym strzale odrzuca do tyłu metalowy zamek, który z kolei napina kurek. Zachowanie to znane jest z broni palnych i ma na celu zwiększenie realizmu strzelania z tej repliki.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Możliwość strzelania dwoma typami śrutu

Beretta Px4 Storm posiada magazynek, w którym mieści się w sumie 16 śrucin typu Diabolo/BB. W jego środku znajdują się dwa wianuszki rewolwerowe, każdy zasilany 8 szt. śrucin. Zasada działania tego magazynka jest prosta. Po wystrzeleniu 8 śrucin strzelec musi obrócić magazynek o 180 stopni, dzięki czemu będzie w stanie oddać kolejnych 8 strzałów. Opcja używania zamiennie dwóch typów śrutu otwiera przed użytkownikiem większe możliwości dobrania typu amunicji do rodzaju celu. Za zasilanie odpowiada wydajny system kapsuł CO2 o pojemności 12 gram.

Magazynek do pistoletu Beretta Px4 Storm

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas korzystania z wiatrówki najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Dlatego też wiatrówka Beretta Px4 Storm posiada bezpiecznik nastawny zlokalizowany po prawej stronie nad chwytem, który po przełączeniu zapobiega oddaniu niekontrolowanego strzału.

Beretta Px4 Storm

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
BezpiecznikManualny
Długość [mm]190
Długość lufy [mm]114
EAN4000844404282
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8078
MarkaBeretta
Materiał korpusuTworzywo sztuczne, Metal
Pojemność magazynka [szt.]16
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo / śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaWianuszkowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]710

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta Px4 Storm BB/Diabolo 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Wygląd bardzo zbliżony do ostrego oryginału - istotne różnice to inna stopka magazynka oraz nieoryginalny przełącznik bezpiecznika. Do minusów zaliczyłbym wyważenie. Metalowy zamek powoduje, że górna część pistoletu jest wyraźnie cięższa od dolnej. Poza tym same plusy: mocny odrzut, głośny odgłos wystrzału, z 10-ciu metrów dobre skupienie. Jeden nabój CO2 wystarcza na 4 magazynki, przy piątym można wspomagać się ręcznym odciąganiem kurka.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: