Wiatrówka Pistolet Beretta Px4 Storm Diabolo 4,5 mm

5.8078
001001067

Trenuj celność i rozwijaj swoje umiejętności z pistoletem Beretta Px4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo/BB. Ta znakomita wiatrówka zapewni Ci wiele emocji podczas każdej sesji treningowej. Może strzelać dwoma rodzajami śrutu oraz wyposażono ją w szynę akcesoryjną typu RIS.

 • Marka: Beretta
 • Rodzaj napędu: CO2 12 g
 • Kaliber [mm]: 4.50
 • Waga [g]: 755.00
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 192.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
389,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta Px4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo BB

Pistolet Beretta Px4 Storm kal. 4,5 mm Diabolo BB to wykonana z połączenia metalu i polimerów wiatrówka, która łączy w sobie lekkość i wytrzymałość. Szkielet, chwyt oraz kabłąk został wykonany z tworzywa sztucznego, natomiast wewnętrzne mechanizmy i zamek z metalu. Wiatrówka posiada gwintowaną lufę o długości 105 mm. Pistolet wyposażony został w stałą muszkę i szczerbinkę. Natomiast pod lufą umieszczona została szyna akcesoryjna, dzięki której użytkownik zamocuje celownik laserowy lub latarkę taktyczną.

Magazynek wianuszkowy został przystosowany do strzelania zarówno śrutem ołowianym typu Diabolo, jak również kulkami stalowymi o kalibrze 4,5 mm.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta Px4 Storm Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Mechanizm spustowy

Mechanizm spustowy w wiatrówce Beretta Px4 Storm działa w dwóch trybach: pojedynczego działania - Single Action (SA) oraz podwójnego działania Double Action (DA). Oznacza to, że metalowy kurek może zostać napięty zarówno poprzez ruch spustu, jak również poprzez napięcie go ruchem zamka lub kciuka. Takie rozwiązanie jest konieczne ze względu na zastosowany w tym modelu system odrzutu zamka blow-back.

System ten po każdym strzale odrzuca do tyłu metalowy zamek, który z kolei napina kurek. Zachowanie to znane jest z broni palnych. Dodatkowo poprawia szybkość oddawania strzałów.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Magazynek rewolwerowy

Beretta Px4 Storm posiada magazynek rewolwerowy, w którym mieści się w sumie 16 śrucin typu Diabolo. W jego środku znajdują się dwa wianuszki rewolwerowe, które mieszczą po 8 śrucin.

Zasada działania tego magazynka jest prosta. Po wystrzeleniu 8 śrucin z jednego wianuszka, osoba strzelająca musi obrócić magazynek o 180 stopni, dzięki czemu może oddać kolejnych 8 strzałów.

Wymiana magazynka trwa zaledwie 2 sekundy za sprawą umieszczenia przycisku zatrzasku magazynka w chwycie u nasady kabłąka. Nie ma więc potrzeby zmiany układu dłoni podczas wymiany magazynka.

Magazynek do pistoletu Beretta Px4 Storm

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas zabawy wiatrówką najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Dlatego też wiatrówka Beretta Px4 Storm posiada bezpiecznik nastawny zlokalizowany po prawej stronie nad chwytem, który po przełączeniu zapobiega oddaniu przypadkowego strzału.

Beretta Px4 Storm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Beretta
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 755.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 192.00
EAN 4000844404282
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8078
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 115.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta Px4 Storm Diabolo 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Wygląd bardzo zbliżony do ostrego oryginału - istotne różnice to inna stopka magazynka oraz nieoryginalny przełącznik bezpiecznika. Do minusów zaliczyłbym wyważenie. Metalowy zamek powoduje, że górna część pistoletu jest wyraźnie cięższa od dolnej. Poza tym same plusy: mocny odrzut, głośny odgłos wystrzału, z 10-ciu metrów dobre skupienie. Jeden nabój CO2 wystarcza na 4 magazynki, przy piątym można wspomagać się ręcznym odciąganiem kurka.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.