Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P40 BB 4,5 mm

5.8093
001001073

Pistolet wiatrówkowy S&W M&P 40 to klasyczna wersja popularnej broni ostrej Smith & Wesson M&P. Zastosowano tutaj metalowy zamek wyposażony w silny system Blowback, co przełożyło się na realistyczne odczucia strzeleckie. Wiatrówka wystrzeliwuje śrut kulisty BB. Na szkielet naniesiono oryginalne oznaczenia producenta.

  • Marka: Smith & Wesson
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 447.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 194.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
219,00 zł
Brak w magazynie
001001073
pistolet

Pistolet Smith & Wesson M&P 40 kal. 4,5 mm BB

Dzięki firmie Umarex możesz poznać pistolet Smith & Wesson M&P 40 kal. 4,5 mm BB, której oryginalną - palną wersję doceniły służby mundurowe wielu krajów świata. Na pewno spodoba Ci się jej solidne wykonanie i dbałość o każdy szczegół.

Korpus wykonany z solidnych tworzyw sztucznych zapewnia lekkość i wytrzymałość. Napęd wiatrówki stanowi ukryty w rękojeści, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g, który pozwala strzelać śruciną typu BB o kalibrze 4,5 mm.

Sprawdź, jak pistolet Smith & Wesson M&P 40 kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Uniwersalna konstrukcja

Pistolet pneumatyczny Umarex M&P 40 bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, używanej przez amerykańską policję. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith&Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Zamek wykonano z metalu, który pokryto wytrzymałą wypiekaną farbą proszkową. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Pistolet Umarex M&P 40 kal. 4,5 mm BB

ikona

Spust Double Action Only

Przygotowanie do strzału w wiatrówce Umarex M&P 40, następuje wraz naciśnięciem spustu. Dzięki temu wiatrówka jest automatycznie przeładowywana w trakcie każdego strzału. Pozwala to oddawać szybkie strzały jeden za drugim, błyskawicznie opróżniając magazynek.

Wiatrówka Smith & Wesson M&P 40
ikona

Sprawdzony napęd CO2

Do napędu wiatrówki Umarex M&P 40 wykorzystywany jest standardowy zbiornik CO2 12 g. Umożliwia on wystrzelenie śrutu z prędkością początkową do 130 m/s. Co więcej, nabój CO2 pozwala prowadzić ostrzał w trybie półautomatycznym. W efekcie, błyskawicznie wystrzelisz 19 kulek stalowych BB w jednej serii.

trening strzelecki i tarcza

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę M&P 40 wyposażono w blokadę spustu. Zapobiega ona przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. Przełącznik nastawny jest wygodny w obsłudze i pozwala na błyskawiczne zrzucenie zabezpieczenia przy użyciu kciuka.

Smith & Wesson M&P 40
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Smith&Wesson M&P 40 posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Smith & Wesson M&P 40 szyna akcesoryjna RIS

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Smith & Wesson
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 447.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 194.00
EAN 4000844423481
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8093
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P40 BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.