Wiatrówka Pistolet Colt Special Combat Classic BB 4,5 mm

5.8096
001001075
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metal
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 218.00
  • Marka: Colt
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
pistolet

Pistolet Colt Special Combat Classic kal. 4,5 mm BB
Pneumatyczny pistolet powtarzalny

Oto klasyka w najczystszej postaci - przedstawiamy replikę legendarnego pistoletu Colt Special Combat Classic kal. 4,5 mm BB od firmy Umarex. Ta mocna wiatrówka z gwintowaną lufą i magazynkiem mieszczącym 20 metalowch kulek 4,5 BB, nawiązuje wyglądem do najnowocześniejszej wersji, produkowanego od ponad 100 lat pistoletu wojskowego.

Napęd wiatrówki stanowi standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g, umożliwiający prowadzenie ognia bez konieczności odciągania zamka po każdym strzale.

Pistolet Colt Special Combat Classic kal. 4,5 mm BB
ikona

Dbałość o szczegóły
Precyzja i wytrzymałość

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Special Combat Classic wykonano w całości metalu, dbając o zachowanie szczegółów oryginału. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Powierzchnie metalu pokryto oksydą, która chroni i zabezpiecza metal. Boki zamka zeszlifowano nadając wiatrówce wyglądu, charakterystycznego dla wersji Special Combat. Długą rękojeść z tworzywa imitującego drewno, pokryto antypoślizgowymi żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając Ci pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Pistolet Colt Special Combat Classic na tle tarcz strzelniczych

2 w 1

System SA/DA
Pewność prowadzenia ognia

Spust wiatrówki Umarex Colt Special Combat Classic charakteryzuje się długim płynnym skokiem, powalającym z łatwością wyczuć broń. Zastosowany mechanizm SA/DA pozwala przygotować pistolet do strzału zarówno przez odciągnięcie zamka, jak i napinając kurek naciśnięciem spustu - dokładnie tak samo jak w prawdziwej broni.

Dzięki zintegrowanej komorze śruciny z magazynkiem oraz brakiem odrzutu zamka, udało się uzyskać dużą prędkość wylotową oraz dużą oszczędność gazu.

Pistolet Colt Special Combat Classic
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Umarex Colt Special Combat Classic pozwala na oddanie 20 strzałów w jednej serii. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka liniowego mieszczącego się on wewnątrz rękojeści. Rozwiązanie to jest często wykorzystywane w prawdziwej broni, ponieważ zapewnia intuicyjną obsługę i błyskawiczne przeładowanie.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą w wymiennym magazynku ze zintegrowanym zaworem. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 110 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Strzelanie do puszek z wiatrówki

Bezpieczeństwo użytkowania i rozbudowa
Bezpiecznik nastawny

Wiatrówkę wyposażono w skrzydełkową blokadę spustu z dodatkowym zabezpieczeniem, uniemożliwiającym przypadkowe jej zrzucenie.

Mechanizm zaprojektowano w taki sposób, by odblokowanie było możliwe dopiero wtedy, gdy broń trzymana jest całą dłonią. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi wiatrówki, jednocześnie ucząc prawidłowego chwytu.

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Colt Special Combat Classic posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarka.

Pistolet Colt Classic

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Colt Special Combat Classic kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Colt Special Combat Classic, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Colt Special Combat Classic

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8096
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Metal
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 218.00
Marka Colt
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 110.00
Waga [g] 928.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 20.00
System spustowy SA/DA
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844426796

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Colt Special Combat Classic BB 4,5 mm
Twoja ocena