Colt Special Combat Classic

Umarex
5.8096
001001075
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Metal
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 218.00
  • Szyna akcesoryjna: Tak
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty: 49,90 zł

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20000 zł, skontaktuj się z nami.

pistolet

Pistolet Colt Special Combat Classic

Przedstawiamy replikę legendarnego pistoletu Colt Special Combat Classic kal. 4,5 mm BB od firmy Umarex. Ta mocna wiatrówka z gwintowaną lufą i magazynkiem mieszczącym 20 metalowch kulek 4,5 BB, nawiązuje wyglądem do najnowocześniejszej wersji, produkowanego od ponad 100 lat pistoletu wojskowego.

Napęd wiatrówki stanowi standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g, umożliwiający prowadzenie ognia bez konieczności odciągania zamka po każdym strzale.

Pistolet Colt Special Combat Classic kal. 4,5 mm BB
ikona

Wierne odzwierciedlenie palnego oryginału

Szkielet i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Special Combat Classic wykonano w całości metalu, dbając o zachowanie szczegółów oryginału. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Powierzchnie metalu pokryto oksydą, która chroni i zabezpiecza metal. Boki zamka zeszlifowano nadając wiatrówce wyglądu, charakterystycznego dla wersji Special Combat. Długą rękojeść z tworzywa imitującego drewno, pokryto antypoślizgowymi ryflowaniami, dzięki czemu nie ślizga się w dłoni w trakcie oddawania strzału.

Pistolet Colt Special Combat Classic na tle tarcz strzelniczych

2 w 1

System spustowy SA/DA

Spust wiatrówki Umarex Colt Special Combat Classic charakteryzuje się spustem podwójnego działania. Zastosowany mechanizm SA/DA pozwala przygotować pistolet do strzału zarówno przez odciągnięcie zamka, jak i napinając kurek naciśnięciem spustu - dokładnie tak samo jak w prawdziwej broni.

Dzięki zintegrowanej komorze śruciny z magazynkiem oraz brakiem odrzutu zamka, udało się uzyskać dużą prędkość wylotową oraz dużą oszczędność gazu.

Pistolet Colt Special Combat Classic
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Umarex Colt Special Combat Classic pozwala na oddanie 20 strzałów z jednego magazynka. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka rzędowego mieszczącego się wewnątrz rękojeści.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą w wymiennym magazynku ze zintegrowanym zaworem. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 110 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Strzelanie do puszek z wiatrówki

Bezpieczeństwo w trakcie używania wiatrówki

Wiatrówkę Special Combat Classic wyposażono w dwa rodzaje zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest skrzydełkowy bezpiecznik nastawny, umieszczony na szkielecie, nad kciukiem strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on zarówno zamek, jak i mechanizm spustowy.

Drugi rodzaj zabezpieczenia to bezpiecznik chwytowy na rękojeści. Mechanizm zaprojektowano w taki sposób, by odblokowanie było możliwe dopiero wtedy, gdy broń trzymana jest całą dłonią. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi wiatrówki, jednocześnie ucząc prawidłowego chwytu.

Pistolet Colt Classic
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8096
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Materiał korpusu Metal
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 218.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 110.00
Waga [g] 928.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 20.00
System spustowy SA/DA
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844426796

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Colt Special Combat Classic
Twoja ocena