Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

5.8100
001001077
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 192.00
  • Marka: Heckler & Koch
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Przedstawiamy pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB - w pełni licencjonowaną wiatrówkę, której konstrukcja opiera się na bojowym pistolecie firmy HK. Jest to pistolet pneumatyczny w kalibrze 4,5 mm BB (kulistym). Głównym celem przyświecającym jej stworzeniu przez firmę Umarex było spełnienia oczekiwania użytkowników, chcących posiadać replikę, która nie będzie odbiegała swoim wyglądem oraz wagą od ostrego oryginału.

Podczas całego procesu projektowania broni dbano o najmniejsze szczegóły. W doskonały sposób połączono ze sobą metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Zadbano nawet o to aby wiatrówka posiadała oryginalne oznaczenia producenta H&K.

Jest to wersja nie posiadająca odrzutu zamka (Blowback)

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

ikona

Sprawdzona konstrukcja z wieloletnią tradycją

Wiatrówka H&K jest w stanie wytrzymać duże obciążenia występujące podczas intensywnego strzelania. Poszczególne elementy, takie jak zamek, manipulatory, kurek czy lufa, zostały wykonane z metalu. Szkielet broni wraz z chwytem został wykonany z solidnego polimeru wytłaczanego pod ciśnieniem.

Zadbano również o estetykę. Czarny kolor i licencjonowane oznaczenia producenta, w kolorze białym, umieszczone na powierzchni broni sprawiają, że Heckler & Koch USP jest świetnym wyborem dla osób ceniących jakość. Wygodna rękojeść, posiada fakturę zapobiegającą ślizganiu się broni, a duży kabłąk spustu pozwala na sprawne strzelanie nawet rękawiczkach.

Pistolet Heckler & Koch USP

Double Action

Mechanizm spustowy tylko podwójnego działania (DAO)

Omawiana wersja pistoletu pneumatycznego Heckler & Koch USP posiada system spustowy tylko i wyłącznie podwójnego działania (Double Action Only). W praktyce oznacza to, że spust posiada długą drogę do momentu jego pełnego ściągnięcia i wystrzału. Tym samym kurek jest automatycznie napinany i zwalniany za jednym pociągnięciem spustu.

Pistolet wiatrówka Heckler & Koch USP

ikona

Zasilanie za pomocą 12 gramowej kapsuły CO2

Broń pneumatyczna Heckler & Koch USP zasilana jest sprężonym gazem CO2. Standardowa butla o wadze 12 gram, umieszczona jest w magazynku. Dokręcanie butli odbywa się po przez klucz imbusowy dołączony do zestawu. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 130 m/s.

Solidny metalowy magazynek umiejscowiony jest tak jak w prawdziwej broni w chwycie i ma pojemność 18 kulistych śrucin.

Kapsuły CO2 do wiatrówki

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Dzięki takiemu układowi wiatrówka jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.

Pistolet Heckler & Koch USP

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Wiatrówka Heckler & Koch USP posiada fabryczną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalna szyna stworzona tylko do tego pistoletu. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość szybkiego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

Producent wyposażył swoją replikę w standardowe przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające naprowadzanie broni na wybrany cel.

ganster USP

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Heckler & Koch USP, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch USP

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8100
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 192.00
Marka Heckler & Koch
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Waga [g] 1005.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 22.00
System spustowy Double Action Only
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844316806

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2
Twoja ocena