Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch USP BB 4,5 mm

5.8100
001001077

Niemiecki pistolet USP to broń, której nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi militariów. Solidna, ciężka i niezawodna konstrukcja, która doczekała się wprowadzenia na służę wielu odziałów mundurowych oraz żołnierzy. Teraz marka Umarex wprowadziła wiatrówkową replikę, wiernie odzwierciedlającą palny pierwowzór.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Dołączone akcesoria: Paczka śrutu BB
 • Długość [mm]: 192
 • EAN: 4000844316806
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
419,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Przedstawiamy pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB - w pełni licencjonowaną wiatrówkę, której konstrukcja opiera się na bojowym pistolecie firmy HK. Jest to pistolet pneumatyczny w kalibrze 4,5 mm BB (kulistym). Głównym celem przyświecającym jej stworzeniu przez firmę Umarex było spełnienia oczekiwania użytkowników, chcących posiadać replikę, która nie będzie odbiegała swoim wyglądem oraz wagą od ostrego oryginału.

Podczas całego procesu projektowania broni dbano o najmniejsze szczegóły. W doskonały sposób połączono ze sobą metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Zadbano nawet o to aby wiatrówka posiadała oryginalne oznaczenia producenta H&K.

Jest to wersja nie posiadająca odrzutu zamka (Blowback)

Sprawdź, jak pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Sprawdzona konstrukcja z wieloletnią tradycją

Wiatrówka H&K jest w stanie wytrzymać duże obciążenia występujące podczas intensywnego strzelania. Poszczególne elementy, takie jak zamek, manipulatory, kurek czy lufa, zostały wykonane z metalu. Szkielet broni wraz z chwytem został wykonany z solidnego polimeru wytłaczanego pod ciśnieniem.

Zadbano również o estetykę. Czarny kolor i licencjonowane oznaczenia producenta, w kolorze białym, umieszczone na powierzchni broni sprawiają, że Heckler & Koch USP jest świetnym wyborem dla osób ceniących jakość. Wygodna rękojeść, posiada fakturę zapobiegającą ślizganiu się broni, a duży kabłąk spustu pozwala na sprawne strzelanie nawet rękawiczkach.

Pistolet Heckler & Koch USP

Double Action

Mechanizm spustowy tylko podwójnego działania (DAO)

Omawiana wersja pistoletu pneumatycznego Heckler & Koch USP posiada system spustowy tylko i wyłącznie podwójnego działania (Double Action Only). W praktyce oznacza to, że spust posiada długą drogę do momentu jego pełnego ściągnięcia i wystrzału. Tym samym kurek jest automatycznie napinany i zwalniany za jednym pociągnięciem spustu.

Pistolet wiatrówka Heckler & Koch USP

ikona

Zasilanie za pomocą 12 gramowej kapsuły CO2

Broń pneumatyczna Heckler & Koch USP zasilana jest sprężonym gazem CO2. Standardowa butla o wadze 12 gram, umieszczona jest w magazynku. Dokręcanie butli odbywa się po przez klucz imbusowy dołączony do zestawu. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 130 m/s.

Solidny metalowy magazynek umiejscowiony jest tak jak w prawdziwej broni w chwycie i ma pojemność 18 kulistych śrucin.

Kapsuły CO2 do wiatrówki

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Dzięki takiemu układowi wiatrówka jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.

Pistolet Heckler & Koch USP

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Wiatrówka Heckler & Koch USP posiada fabryczną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalna szyna stworzona tylko do tego pistoletu. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość szybkiego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

Producent wyposażył swoją replikę w standardowe przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające naprowadzanie broni na wybrany cel.

ganster USP

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaPaczka śrutu BB
Długość [mm]192
EAN4000844316806
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8100
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]22
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]130
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]1005

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch USP BB 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  80%

  Wysłany

  -
  Właśnie wykonałem pierwsze strzelanie z tej repliki. Replika posiada spust DAO i do jego ściągnięcia potrzeba - nikt nie zgadnie - ok. 14 kg. Palec boli od ściągania spustu, a konieczność przyłożenia tak wielkiej siły ma ewidentny wpływ na celność - przecież to jest wiatrówka do strzelania rekreacyjnego, a nie broń znerwicowanego specjalsa.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: