Kamizelka taktyczna Combat Zone UTG

Combat Zone
5.8123
001001081

Kamizelka taktyczna to niezastąpiony element wyposażenia każdego agenta ochrony, gracza ASG czy pracownika służb mundurowych. Teraz dzięki fimie Combat Zone UTG masz możliwość uzupełnić swój ubiór. Kamizelka jest wykonana z lekkiego włókna polimerowego i posiada niezbędne kieszenie na elementy oporządzenia.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 5.8123
  • Marka: Combat Zone
  • Ilość kieszeni: 7
  • Materiał kamizelki: Nylon
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 229,00 zł Regular Price 299,00 zł
DostępnyDostępny
001001081
Pałka teleskopowa

Kamizelka taktyczna Combat Zone UTG 

Ochrona osób i mienia wiąże się wykonywaniem wielu, często niebezpiecznych czynności i zadań. Do ich realizacji potrzebne jest wyposażenie, które bez trudu zmieścisz w kamizelce taktycznej Combat Zone UTG. Została ona stworzona z myślą o pracownikach ochrony, lub innych formacji pilnujących porządku, jednak sprawdzi się również podczas zabawy z ASG. 

Kamizelkę wykonano z odpornego na uszkodzenia materiału i posiada ona możliwość regulacji. Ma też odłączany pas z ładownicami, oraz uniwersalną kaburę na pistolet. Duża kieszeń na plecach pozwala na zabranie ze sobą zbiornika na wodę.

Kamizelka taktyczna

wytrzymałość

Solidne materiały

Do produkcji modelu UTG wykorzystano mocne i solidne materiały, które są odporne na rozdarcia i uszkodzenia. Siatka nylonowa zapewnia dobrą wentylację, co jest bardzo istotne podczas wielogodzinnej pracy lub długiego czasu spędzonego z karabinem ASG podczas ćwiczeń taktycznych. Dla większej wygody, kamizelka jest zapinana na zamek kostkowy, który pozwala szybko zakładać lub zdejmować całe oporządzanie. W tylnej części umieszczono uchwyt ewakuacyjny. 

Warto podkreślić, że jeden z naramienników został wypełniony miękkim materiałem. Dzięki temu, miejsce styku kolby z ciałem jest dodatkowo amortyzowane, co przydaje się podczas długich ćwiczeń z bronią.

Combat Zone UTG posiada jeden uniwersalny rozmiar. Taśmy umieszczone na bokach, poprzez ściągnięcie lub rozluźnienie, umożliwiają dopasowanie kamizelki do każdej sylwetki. Personalizację ułatwiają rzepy Velcro znajdujące się na ramionach.

Kamizelka taktyczna

Bezpieczeństwo

Kieszenie i ładownice

Największą zaletą kamizelki UTG jest duża ilość kieszeni i ładownic. Są rozmieszczone w newralgicznych miejscach, tak aby zapewnić do nich szybki i prosty dostęp. Dziewięć standardowych kieszeni możesz wykorzystać w dowolny sposób. Ich kształt i rozmiar pozwala transportować dodatkowe magazynki do pistoletów oraz karabinków. Duża kieszeń na piersi otrzymała rzep Velcro, pozwalający na przypięcie oznaczeń.

Do przechowywania dokumentów bądź innych cennych rzeczy, producent przeznaczył dwie wewnętrzne kieszenie. Są one zamykane na zamek, a dostęp do nich jest możliwy po rozpięciu kamizelki. Ponadto model Combat Zone UTG posiada taśmy nośne, które umożliwiają dopięcie opcjonalnych ładownic. 

Na plecach znajduje się duża kieszeń transportowa, przeznaczona do transportu wody, w której zmieści się spory Camelbak.  

Kamizelka taktyczna

Kabura

Pas i uniwersalna kabura

Wraz z kamizelką otrzymasz wytrzymały pas. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na zerwanie i rozdarcie. Dopina się go do kamizelki specjalnymi taśmami. Jest w pełni regulowany i zapinany na klamrę wykonaną z wysokiej jakości ABS-u. Można go używać oddzielnie, a dodatkowe ładownice, dają opcję transportu latarki lub magazynka.

Zapinana kabura zamontowana na boku, jest uniwersalna. Dopasuje się do większości standardowych modeli pistoletów, dostępnych na rynku. Posiada regulację nachylania i wygodne zapięcie zabezpieczające Twoją broń. 

Kamizelka taktyczna

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta5.8123
MarkaCombat Zone
Ilość kieszeni7
Materiał kamizelkiNylon
KolorCzarny
Waga [g]2425
EAN4000844521422
Gwarancja24 miesiące