Wiatrówka Rewolwer Legends S40 Diabolo 4,5 mm

5.8127
001001084

Rewolwer Legends S40 replika rewolweru S&W 44 Magnum, będącego klasyką gatunku i ikoną pop-kultury. Występował w wielu filmach gangsterskich gdzie ujawniał swoją ogromna siłę. Teraz także dzięki marce Umarex, możesz sam doświadczyć elegancji i realizmu, jakie daje wiatrówka Legends S40.

  • Marka: Legends
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 880.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 246.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 399,00 zł Regular Price 469,00 zł
rewolwer

Wiatrówka Rewolwer Legends S40 Diabolo 4,5 mm

Chcesz poznać legendę, która pojawiała się przez lata w filmach gangsterskich? Wypróbuj niemiecką wiatrówkę rewolwer Legends S40 Diabolo 4,5 mm idealnie odzwierciedlającą prawdziwą broń palną.

Jej solidna konstrukcja, oparta na stali i polimerach wysokiej jakości, kryje w sobie mechanizm spustowy pracujących w trybie SA/DA oraz wydajny napęd, zasilany przez wymienne kapsuły CO2. Śrucinę typu Diabolo w kalibrze 4,5 mm załadujesz do łusek, a jeśli zechcesz trenować dynamicznie, skorzystaj z szybkoładowacza dołączonego do zestawu.

Sprawdź, jak Wiatrówka Rewolwer Legends S40 Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Dwa tryby pracy

Technologia i doświadczenie wypracowane przez firmę Umarex, pozwoliło na zastosowanie w modelu Legend S40 nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu możesz sam zdecydować, w jaki sposób ma strzelać Twoja broń. Korzystając z trybu Singla Action, musisz ręcznie napiąć zamek przed każdym strzałem. Jeśli to rozwiązanie nie pasuje do specyfiki Twojego treningu, wypróbuj tryb Doubla Action, który automatycznie przygotuje wiatrówkę do strzału.

Chcesz czuć się bezpiecznie w czasie treningu? Wykorzystaj bezpiecznik umieszczony nad chwytem. Dzięki niemu Twoja broń pneumatyczna nie wystrzeli w nieoczekiwanym momencie.

Rewolwer Legends S40 kal. 4,5 mm Diabolo

DA_DAO

Wydajne kapsuły CO2 i realistyczne ładowanie

Jeśli zależy Ci na wydajności i nie chcesz skupiać się na ciągłym napinaniu mechanizmu, skorzystaj z rozwiania zastosowanego w modelu S40. Wydajny napęd gazowy pozwoli Ci oddać do 60 strzałów w zależności od warunków, w jakich trenujesz. Kapsuły CO2 o wadzę 12 gramów, zainstalujesz wewnątrz rękojeści.

Śrucina typu Diabolo w kalibrze 4,5 mm, ładowana jest bezpośrednio do łusek imitujących prawdziwe naboje. Zwiększa to realizm i podkreśla wyjątkowy charakter rewolweru. Aby szybko napełnić 8 komór, obrotowego magazynka bębnowego, producent dołączył do zestawu szybkoładowacz.

Rewolwer Legends S40 kal. 4,5 mm Diabolo

ikona

Solidna konstrukcja wiatrówki rewolweru Legends S40 Diabolo 4,5 mm

Wiatrówka Rewolwer Legends S40 Diabolo 4,5 mm to klasyka gatunku. Zbudowano go ze stal, która ma błyszczącą powierzchnię i elegancko się prezentuje. Polimerowe okładziny o chropowatej strukturze doskonale leżą w dłoni.

Klasyczne rozwiązania zastosowano również w czasie projektowania przyrządów celowniczych. Muszka i szczerbina gwarantują celne strzały w każdych warunkach.

Umarex Legends S40

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Legends
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 880.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 246.00
Długość lufy [mm] 86.00
EAN 4000844589026
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8127
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 6.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
System spustowy Single Action

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Rewolwer Legends S40 Diabolo 4,5 mm
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.