Wiatrówka Pistolet Legends P08 BB 4,5 mm

5.8135
001001085

Pistolet Luger P-08 to jedna z najbardziej ikonicznych konstrukcji z okresu I i II wojny światowej. Pistolet o nietypowym mechanizmie zamka dźwigniowo- kolankowego służył armii niemieckiej wiele lat, kiedy to został zastąpiony przez Walther P38. Marka Umarex wypuszczając wiatrówkową replikę zadbała o wszelkie detale. Pistolet nie jest wyposażony w odrzut zamka.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 216
 • EAN: 4000844507556
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
DostępnyDostępny
001001085
pistolet

Pistolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB

Dzięki liderowi w produkcji replik broni, firmie Umarex, mamy możliwość zaprezentowania klasycznego pistoletu Legends P08 kal. 4,5 mm BB, której pierwowzorem był znany na całym świecie pistolet z czasów II Wojny światowej, zaprojektowany przez Georga Lugera. Przez wiele lat wyprodukowano ponad 2 mln egzemplarzy. Dziś, doskonała replika tej broni, pozwala nam zapoznać się z jej oryginalnym wyglądem i niezawodną konstrukcją.

Charakterystyczny korpus wykonany ze stali wysokiej jakości, mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Legends P08 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Wiatrówkę LEGENDS P08

Chciałbyś lepiej poznać Wiatrówkę LEGENDS P08? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja

Konstrukcja repliki Legends P08 bazuje na oryginale. Jej mechanizm wewnętrzny oraz korpus zostały wykonane w całości z metalu. Daje to użytkownikowi pewność trwałości i bezproblemowego działania. Czarna oksyda, znajdująca się na powierzchni całej broni, zabezpiecza i nadaje jej klasyczny wygląd.

Okładziny znajdujące się na rękojeści chwytu wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiadają głębokie żłobienia zapewniające pewny chwyt, a tekstura okładziny zapobiega ślizganiu się broni.

Pistolet Legends P08

ikona

Spust Double Action Only

Producent wiatrówki Legends P08, zadbał aby każdy produkt z serii Legends zapewniał maksymalną wygodę użytkowania.

Model ten, została wyposażona w system Double Action Only, co oznacza, że spust posiada długą drogę do momentu ściągnięcia. Jest to wynikiem braku zastosowania odrzutu zamka (blowback). Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności przeładowywania broni, przez co strzelec może łatwo przygotować wiatrówkę do strzału.

Strzelnica w lesie i tarcze
ikona

Wysokie parametry

Wiatrówka Legends P08 posiada duży magazynek. Możliwość oddania 21 strzałów bez konieczności ładowania lub wymiany zasobnika jest dużym atutem tego modelu. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do magazynka, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s.

Wiatrówka Legends P08

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Legends P08 4,5 mm w klasyczny, manualny bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - na boku broni. Ułatwia to dostęp do niego a strzelec może obsługiwać go nawet w rękawiczkach. Daje to użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Umarex Legends P08 kal. 4,5 mm BB

ikona

Przyrządy celownicze

Aby dokładnie oddać charakterystyczny kształt oryginału, wiatrówka Umarex Legends P08, została wyposażona w sprawdzony system celowniczy. Nieregulowana muszka i szczerbinka pozwala poczuć strzelcowi oryginalny charakter broni. Detale te, nadają broni niepowtarzalny charakter.

Lufa pistoletu Legends P08

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]216
EAN4000844507556
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8135
MarkaLegends
Materiał korpusuMetal
Pojemność magazynka [szt.]21
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]125
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaNie
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]816

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Legends P08 BB 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Bardzo przyjemna wiatrówka. Choć nie posiada regulacji przyrządów celowniczych jest bardzo celna. Staranne wykonanie, waga oryginału, co ma swoje wady i zalety. Wady bo ręce się szybciej męczą przy dłuższym celowaniu, zalety, bo waga pochłania odrzut, co poprawia celność. Po tym jak się wystrzela trzy magazynki, za każdym strzałem kładąc puszki, zaczyna się rozumieć dlaczego J23/Hans Kloss z takim pistoletem w ręku kosił Niemców jak chciał ;)

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: