Pistolet Legends P08 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Legends
5.8135
001001085
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Metal
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 216.00
  • Marka: Legends
  • Szyna akcesoryjna: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
pistolet

Pistolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB

Dzięki liderowi w produkcji replik broni, firmie Umarex, mamy możliwość zaprezentowania klasycznego pistoletu Legends P08 kal. 4,5 mm BB, której pierwowzorem był znany na całym świecie pistolet z czasów II Wojny światowej, zaprojektowany przez Georga Lugera. Przez wiele lat wyprodukowano ponad 2 mln egzemplarzy. Dziś, doskonała replika tej broni, pozwala nam zapoznać się z jej oryginalnym wyglądem i niezawodną konstrukcją.

Charakterystyczny korpus wykonany ze stali wysokiej jakości, mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek.

Pistolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB

ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja

Konstrukcja repliki Legends P08 bazuje na oryginale. Jej mechanizm wewnętrzny oraz korpus zostały wykonane w całości z metalu. Daje to użytkownikowi pewność trwałości i bezproblemowego działania. Czarna oksyda, znajdująca się na powierzchni całej broni, zabezpiecza i nadaje jej klasyczny wygląd.

Okładziny znajdujące się na rękojeści chwytu wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiadają głębokie żłobienia zapewniające pewny chwyt, a tekstura okładziny zapobiega ślizganiu się broni.

Pistolet Legends P08

ikona

Spust wyłącznie podwójnego działania (DAO)

Model Legends P08, został wyposażony w system spustowy Double Action Only. Oznacza to, że spust posiada długą drogę do momentu pełnego ściągnięcia. Jest to wynikiem braku zastosowania odrzutu zamka (Blowback'u) napinającego wewnętrzny mechanizm spustowy. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności ręcznego przeładowywania broni przed przystąpieniem do strzelania oraz duża oszczędność gazu co przekłada się na większą liczbę strzałów, oraz ich moc.

Strzelnica w lesie i tarcze
ikona

Wysokie parametry

Wiatrówka Legends P08 posiada duży magazynek. Możliwość oddania 21 strzałów bez konieczności ładowania lub wymiany zasobnika jest dużym atutem tego modelu. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do magazynka, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s.

Wiatrówka Legends P08

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Legends P08 4,5 mm w klasyczny, manualny bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - na boku broni. Ułatwia to dostęp do niego a strzelec może obsługiwać go nawet w rękawiczkach. Daje to użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Umarex Legends P08 kal. 4,5 mm BB

ikona

Przyrządy celownicze

Aby dokładnie oddać charakterystyczny kształt oryginału, wiatrówka Umarex Legends P08, została wyposażona w sprawdzony system celowniczy. Nieregulowana muszka i szczerbinka pozwala poczuć strzelcowi oryginalny charakter broni. Detale te, nadają broni niepowtarzalny charakter.

Lufa pistoletu Legends P08

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8135
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Materiał korpusu Metal
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 216.00
Marka Legends
Szyna akcesoryjna Nie
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Waga [g] 816.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 21.00
System spustowy Double Action Only
Tryb ognia Pojedynczy
Wiek 18+ Tak
EAN 4000844507556

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet Legends P08 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2
Twoja ocena