Wiatrówka Pistolet Legends P08 BB 4,5 mm Blowback

5.8142
001001089

Pistolet Luger P-08 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji z okresu I i II wojny światowej. Pistolet o nietypowym mechanizmie zamka dźwigniowo- kolankowego służył armii niemieckiej do końca wojny, kiedy został zastąpiony przez Walther P38. Marka Umarex wypuszczając wiatrówkową replikę zadbała o wszelkie detale. Pistolet jest wyposażony w Blowback i strzela śrutem kulistym BB.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 220
  • EAN: 4000844563682
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
569,00 zł
pistolet

Pistolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB Blowback

Przedstawiamy pistolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB. Dzięki firmie Umarex, możemy zaprezentować tę klasyczną wiatrówkę, której pierwowzorem był znany na całym świecie pistolet P08 Parabellum. Został on opracowany w Niemczech, przez Georga Lugera. Przez wiele lat wyprodukowano ponad 2 mln egzemplarzy. Dziś doskonała replika tej broni, pozwala nam zapoznać się z jej oryginalnym wyglądem i niezawodną konstrukcją.

Wyróżniający się korpus wykonany ze stali, mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz duży magazynek. Wygodny spust oraz nowoczesny system Blow Back zapewniają realistyczne wrażenia podczas strzelania.

Sprawdź, jaki pstolet Legends P08 kal. 4,5 mm BB Blowback wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Charakterystyczny design

Konstrukcja wiatrówki Legends P08 wraz z wszystkimi elementami mechanizmu, wykonana jest w całości z metalu. Daje to pewność trwałości i bezproblemowego użytkowania. Czarna oksyda, znajdująca się na powierzchni całej broni, zabezpiecza i nadaje jej klasyczny wygląd.

Czarne okładziny znajdujące się na bokach rękojeści, wykonane są z tworzywa sztucznego. Posiadają głębokie żłobienia zapewniające pewny chwyt, a tekstura okładziny zapobiega ślizganiu się broni.

Wiatrówka Parabellum Legends P08

ikona

System spustowy Single Action

Replika Legends P08 od firmy Umarex została wyposażona w system spustu pojedynczego działania, zwany Single Action. Naciśnięcie spustu, powoduje natychmiastowe uwolnienie gazu napędowego, który wypycha śrucinę z lufy.

Dzięki temu, że broń posiada mechanizm Blow Back, spust posiada bardzo krótką drogę do momentu ściągnięcia. Sprzyja to precyzyjnemu i celnemu strzelaniu. Zapewnia on również realizm, porównywalny ze strzelaniem z prawdziwej broni palnej.

Strzelnica sportowa w lesie
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Wiatrówka Umarex Legends P08 Blow Back posiada duży magazynek. Możliwość oddania 20 strzałów bez konieczności ładowania jest dużym atutem tego modelu. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do magazynka, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB o kalibrze 4.5 mm.

Zasilanie wiatrówki, realizowane jest poprzez standardową kapsułkę CO2 o wadze 12 gram. Znajduje się ona obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2 daje możliwość oddania stabilnego strzału o prędkości początkowej wynoszącej 90 m/s.

Pistolet Legends P08 firmy Umarex

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Producent wiatrówki Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm, wyposażył ją w klasyczny, manualny bezpiecznik znajdujący się na boku broni.

Ułatwia to łatwy dostęp do niego, a strzelec może obsługiwać go nawet w rękawiczkach. Zapewnia to bezpieczeństwo i wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Pistolet Legends

ikona

Przyrządy celownicze

Aby dokładnie oddać charakterystyczny kształt oryginału, wiatrówka Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm, została wyposażona w sprawdzony system celowniczy.

Nieregulowana muszka i szczerbinka pozwala poczuć strzelcowi oryginalny charakter broni oraz zapewnia doskonałą zabawę połączoną z treningiem.

Pistolet P08

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]220
EAN4000844563682
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8142
MarkaLegends
Materiał korpusuMetal
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]20
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]90
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaNie
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]855

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Legends P08 BB 4,5 mm Blowback