Wiatrówka Pistolet Beretta M92 A1 FA BB 4,5 mm

5.8144X
001001096

Beretta M92 A1 to konstrukcja włoskiej marki Beretta, która od wielu lat służy policji, jak i wojsku. Model ten jest ponadczasową konstrukcją, dlatego też marka Umarex zdecydowała się wypuścić na rynek jej wiatrówkową wersję w kalibrze 4,5 mm BB. Pistolet zasilany jest standardowymi kapsułami CO2.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Paczka śrutu BB
  • Długość [mm]: 215
  • EAN: 4000844653659
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
pistolet

Pistolet Beretta M92 A1 FullAuto kal. 4,5 mm BB

Pistolet Beretta M92 A1 FullAuto kal. 4,5 mm BB od firmy Umarex to ciężka, wykonana z metalu, wierna replika oryginalnego pistoletu bojowego o tej samej nazwie. Podobnie jak oryginał, wiatrówka ta waży ponad 1 kilogram. Posiada ona oryginalne oznaczenia oraz sygnowanie logiem Beretty.

Wiatrówka została wyposażona w automatyczny tryb prowadzenia ognia (Full Auto). W tym trybie, przytrzymanie spustu, powoduje wystrzelenie wszystkich śrucin w krótkim odstępie czasu - tak długo jak strzelec będzie trzymał spust.

Magazynek mieszczący 18 śrucin kulistych (BB) kalibru 4,5 mm wkładany jest w chwyt wiatrówki. Również w magazynku montowana jest 12 gramowa kapsuła CO2. Śrut wystrzeliwany jest z prędkością początkową 90 metrów na sekundę.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta M92 A1 SA BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Mechanizm spustowy podwójnego działania (SA/DA)

W wiatrówce Beretta M92 A1 mechanizm spustowy pracuje w dwóch trybach: Single Action (SA) oraz Double Action (DA). Co to oznacza? Praca w trybie Single Action, aby oddać strzał, użytkownik musi uprzednio napiąć kurek za pomocą kciuka lub poprzez ruch zamka.

Z kolei system Double Action (DA) pozwala na samonapinanie, dzięki czemu w przypadku ściągnięcia spustu na całej jego długości, napina się najpierw kurek, a po jego zwolnieniu następuje strzał.

Wiatrówka Beretta podczas użytkowania

BlowBack

Realistyczny system Blow Back

System Blow-back, w który wyposażona jest wiatrówka Beretta M92 A1 imituje zachowanie zamka podczas oddania strzału, identycznie jak w przypadku broni palnej. System ten powoduje odrzucenie zamka podczas wystrzału, co z kolei napina kurek. Zapewnia to niesamowicie realistyczne doznania strzeleckie.

Pistolet Beretta M92 A1 FullAuto

Skrzydełkowy bezpiecznik nastawny

Podczas treningu z wiatrówką najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Wiatrówka Beretta M92 A1 posiada bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony po obu stronach zamka, który działa jako zwalniacz napiętego kurka. Całkowicie dezaktywuje on spust i zapobiegający tym samym oddaniu przypadkowego strzału.

Pistolet Beretta na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaPaczka śrutu BB
Długość [mm]215
EAN4000844653659
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8144X
MarkaBeretta
Materiał korpusuKompozytowo - polimerowy
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]18
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]90
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]1061

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta M92 A1 FA BB 4,5 mm