Wiatrówka Pistolet Beretta M92 A1 FA BB 4,5 mm

5.8144X
001001096

Beretta M92 A1 to konstrukcja włoskiej marki Beretta, która od wielu lat służy policji, jak i wojsku. Model ten jest ponadczasową konstrukcją, dlatego też marka Umarex zdecydowała się wypuścić na rynek jej wiatrówkową wersję w kalibrze 4,5 mm BB. Pistolet zasilany jest standardowymi kapsułami CO2.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Paczka śrutu BB
  • Długość [mm]: 215
  • EAN: 4000844653659
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
579,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta M92 A1 FullAuto kal. 4,5 mm BB

Pistolet Beretta M92 A1 FullAuto kal. 4,5 mm BB od firmy Umarex to ciężka, wykonana z metalu, wierna replika oryginalnego pistoletu bojowego o tej samej nazwie. Podobnie jak oryginał, wiatrówka ta waży ponad 1 kilogram. Posiada ona oryginalne oznaczenia oraz sygnowanie logiem Beretty.

Wiatrówka została wyposażona w automatyczny tryb prowadzenia ognia (Full Auto). W tym trybie, przytrzymanie spustu, powoduje wystrzelenie wszystkich śrucin w krótkim odstępie czasu - tak długo jak strzelec będzie trzymał spust.

Magazynek mieszczący 18 śrucin kulistych (BB) kalibru 4,5 mm wkładany jest w chwyt wiatrówki. Również w magazynku montowana jest 12 gramowa kapsuła CO2. Śrut wystrzeliwany jest z prędkością początkową 90 metrów na sekundę.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta M92 A1 SA BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Mechanizm spustowy podwójnego działania (SA/DA)

W wiatrówce Beretta M92 A1 mechanizm spustowy pracuje w dwóch trybach: Single Action (SA) oraz Double Action (DA). Co to oznacza? Praca w trybie Single Action, aby oddać strzał, użytkownik musi uprzednio napiąć kurek za pomocą kciuka lub poprzez ruch zamka.

Z kolei system Double Action (DA) pozwala na samonapinanie, dzięki czemu w przypadku ściągnięcia spustu na całej jego długości, napina się najpierw kurek, a po jego zwolnieniu następuje strzał.

Wiatrówka Beretta podczas użytkowania

BlowBack

Realistyczny system Blow Back

System Blow-back, w który wyposażona jest wiatrówka Beretta M92 A1 imituje zachowanie zamka podczas oddania strzału, identycznie jak w przypadku broni palnej. System ten powoduje odrzucenie zamka podczas wystrzału, co z kolei napina kurek. Zapewnia to niesamowicie realistyczne doznania strzeleckie.

Pistolet Beretta M92 A1 FullAuto

Skrzydełkowy bezpiecznik nastawny

Podczas treningu z wiatrówką najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Wiatrówka Beretta M92 A1 posiada bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony po obu stronach zamka, który działa jako zwalniacz napiętego kurka. Całkowicie dezaktywuje on spust i zapobiegający tym samym oddaniu przypadkowego strzału.

Pistolet Beretta na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaPaczka śrutu BB
Długość [mm]215
EAN4000844653659
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8144X
MarkaBeretta
Materiał korpusuKompozytowo - polimerowy
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]18
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]90
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]1061

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta M92 A1 FA BB 4,5 mm
Polecane produkty: