Wiatrówka Rewolwer Colt Python 6" Diabolo/BB 4,5 mm

5.8149
001001100

Colt Python to popularna w stanach konstrukcja, która była używana zwłaszcza przez policję. Ze względu na używanie silnej amunicji oraz dobre wyważenie była ona pożądana również przez gangi. Teraz dzięki marce umarex możesz poczuć się jak w filmie z lat 80. Wiatrówka strzela dwoma typami śrutu -Diabolo i BB i jest zasilana za pomcoą CO2.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 290
  • Długość lufy [mm]: 150
  • EAN: 4000844573445
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
rewolwer

Wiatrówka rewolwer Colt Python 6”” Diabolo/BB 4,5 mm

Jeśli uważasz, że rozmiar ma znaczenie, wybierz potężną wiatrówkę rewolwer Colt Python 6”” Diabolo/BB 4,5 mm. Ta znakomita replika, powstała przy współpracy dwóch czołowych firm, zajmujących się produkcją broni.

Polimerowa konstrukcja kryje w sobie machizm spustowy pracujący w dwóch trybach oraz napęd oparty na sprężonym dwutlenku węgla. Mechanizm został tak zaprojektowany, aby mógł strzelać dwoma rodzajami śruty w kalibrze 4,5 mm.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

SA DA

Single Action/Double Action – sam zdecyduj

Chcesz sam decydować,w jaki sposób strzelasz? Wybierając model Python 6” będziesz mógł wybrać, w jakim trybie ma pracować Twoja broń. Signe Action pozwoli Ci ręcznie przygotowywać mechanizm przed każdym strzałem, natomiast Double Action zrobi to za Ciebie.

Kiedy Twoja pneumatyczna wiatrówka, będzie spoczywała w bezpiecznym miejscu, intuicyjny bezpiecznik zabezpieczy ją przed nieoczekiwanym strzałem. Umieszczono go pod kurkiem napinającym.

Colt Python 6”” Diabolo/BB 4,5 mm

ikona

Sprężony dwutlenek węgla w kapsule 12 gramów

Jeśli zależy Ci na wydajności, wybierz broń, która napędzana jest z pojemnych kapsuł CO2. Model Colt Python 6” korzystając ze sprężonego dwutlenku węgla, potrafi oddać wiele silnych strzałów. W zależności od warunków, w jakich trenujesz, możesz oddać do 60 strzałów.

Nowoczesny mechanizm został stworzony w taki sposób, aby dać Ci wybór, jakim typem śrutu strzelasz. Możesz wybrać, czy załadujesz śrut typu BB, czy skorzystasz ze śruciny Diabolo w kalibrze 4,5 mm. Dołączone do zestawu wkładki bębnowe zmieszczą aż 10 sztuk, a ponowne ładowanie nie sprawi Ci kłopotu.

Grupa ludzi z rewolwerami

ikona

Klasyczny design solidnej wiatrówki Colt Python 6” Diabolo/BB 4,5 mm

Kształt klasycznych rewolwerów zna każdy. Wiatrówka rewolwer Colt Python 6”” Diabolo/BB 4,5 mm czerpie z najlepszych amerykańskich wzorców. Jej design nawiązuje do dobrze znanych modeli. Obudowa z czarnego polimeru kryje w swoim wnętrzu metalowy mechanizm, który przetrwa wiele dynamicznych treningów.

Okładziny rękojeści z logo Marki Colt, doskonale leżą w dłoni i zapewniają stabilne strzały w każdej sytuacji. Celowanie ułatwią klasyczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny.

Colt Python 6”” Diabolo/BB 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]290
Długość lufy [mm]150
EAN4000844573445
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8149
MarkaColt
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]10
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]130
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo/ śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySA/DA
Waga [g]561

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Rewolwer Colt Python 6" Diabolo/BB 4,5 mm
Polecane produkty: