Wiatrówka Pistolet Legends Makarov BB 4,5 mm

5.8152
001001101

Pistolet Makarova to popularna konstrukcja z okresu zimnej wojny, która po dziś dzień jest używana przez rosyjskie wojska. Teraz dzięki firmie Umarex także i Ty możesz zapoznać się z tą prostą i niewielką konstrukcją. Wiatrówka zasilana jest CO2 i strzela śrutem kulistym BB.

  • Marka: Legends
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 685.00
  • Bezpiecznik: Manualny
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
pistolet

Pistolet Legends Makarov kal. 4,5 mm BB

Poznaj pistolet Legends Makarov kal. 4,5 mm BB - legendarny pistolet samopowtarzalny radzieckiej armii w nowej odsłonie. Według Nikołaja Makarova, miała być to konstrukcja lekka zwarta i niezawodna. Przez długie lata produkcji, powstało wiele wersji rozwojowych, jedynie kształt pozostawał ten sam. Koncern Umarex projektując swoją wiatrówkę, starał się ak najwierniej oddać jej wymiar, wagę oraz obsługę. Metalowa konstrukcja, małe wymiary i detale, doskonale naśladują pierwowzór.

Lekki korpus wykonany ze stali wysokiej jakości mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek. Znakomicie nadaje się dla osób, którym zależy na posiadaniu niewielkiej wiatrówki o klasycznym kształcie.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Legends Makarov BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Wiatrówka Legends Makarov BB 4,5 mm

Chciałbyś lepiej poznać Wiatrówkę Legends Makarov BB 4,5 mm? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja

Replika Umarex Legends Makarov została zaprojektowana na podstawie oryginału. Dlatego też, przy budowie użyto stali najwyższej jakości. Zapewnia to trwałość i wygodne użytkowania. Okładziny wykonane zostały z dużą precyzją, która gwarantuje doskonały uchwyt mimo małych rozmiarów broni. Zadbano o oryginalne oznaczenia na zamku. Nie pominięto również charakterystycznej sowieckiej gwiazdy obecnej na rękojeści pistoletu.

Czyszczenie pistoletu Makarov

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA

Pistolet pneumatyczny Umarex Legends Makarov wyposażono w system SA/DA (Single Action/Double Action). W praktyce oznacza to, że strzelec może oddać strzał z samonapinania, gdzie kurek odwodzony i zwalniany jest przez spust oraz z już wcześniej napiętego za pośrednictwem zamka bądź kciuka. Warto dodać że strzelanie ze spustu w trybie SA znacząco podnosi celność strzałów.

Wiatrówka Legends Makarov

ikona

Pojemny magazynek

Wiatrówka Makarov Legends posiada pojemny magazynek. Bez kłopotu i konieczności ponownego ładowania lub wymiany magazynka można oddać nawet do 20 strzałów. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowego śrutu kulistego (BB).

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 120 m/s

Wiatrówka Umarex Makarov

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Wiatrówka Makarov posiada klasyczny skrzydełkowy bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - z lewej strony zamka. Ułatwia to dostęp do niego za pomocą kciuka, a jego wystający poza obrys pistoletu ząb można obsługiwać nawet w rękawiczkach. Warto zauważyć, że działanie samego bezpiecznika w palnym pierwowzorze jest odwrócone - broń blokujemy, unosząc skrzydełko a nie obniżając jak w konstrukcjach zachodnich.

Logo marki Makarov na wiatrówce

ikona

Przyrządy celownicze

Wiatrówka Makarov wyposażona jest w klasyczne mechaniczne przyrządy celownicze, odpowiadające standardom z epoki. Niewielka szczerbina i muszka są nieregulowane. Ich niewielkie wymiary świetnie wpasowują się w linię pistoletu i nadają mu klimatu. Ich wielkość zaczyna być zaletą w sytuacji kiedy chcemy móc przechowywać naszą wiatrówkę w kaburze - nie będą nam zahaczały o żadne jej elementy.

Pistolet Legends Makarov w dłoniach strzelca

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Legends
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Kolor Czarny
Waga [g] 685.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 162.00
EAN 4000844434937
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8152
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 20.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Legends Makarov BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.