Wiatrówka Pistolet Legends Makarov BB 4,5 mm

5.8152
001001101

Pistolet Makarova to popularna konstrukcja z okresu Zimnej Wojny. Teraz dzięki firmie Umarex także i Ty możesz zapoznać się z tą prostą i niewielką konstrukcją. Wiatrówka zasilana jest CO2 i strzela śrutem kulistym BB.

 • Kolor: Czarny
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 162
 • EAN: 4000844434937
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
329,00 zł
DostępnyDostępny
001001101
pistolet

Pistolet Legends Makarov kal. 4,5 mm BB

Poznaj pistolet Legends Makarov kal. 4,5 mm BB - legendarny pistolet samopowtarzalny w nowej odsłonie. W założeniu miała być to konstrukcja lekka, zwarta i niezawodna. Przez długie lata produkcji, powstało wiele wersji rozwojowych, jedynie kształt pozostawał ten sam. Koncern Umarex projektując swoją wiatrówkę, starał się jak najwierniej oddać jej wymiar, wagę oraz obsługę. Metalowa konstrukcja, małe wymiary i detale, doskonale naśladują pierwowzór.

Lekki korpus wykonany ze stali wysokiej jakości mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek. Znakomicie nadaje się dla osób, którym zależy na posiadaniu niewielkiej wiatrówki o klasycznym kształcie.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Legends Makarov BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Wiatrówka Legends Makarov BB 4,5 mm

Chciałbyś lepiej poznać Wiatrówkę Legends Makarov BB 4,5 mm? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja

Do produkcji repliki użyto stali najwyższej jakości. Zapewnia to trwałość i wygodne użytkowania. Okładziny wykonane zostały z dużą precyzją, która gwarantuje doskonały uchwyt mimo małych rozmiarów broni. Zadbano o oryginalne oznaczenia na zamku.

Czyszczenie pistoletu Makarov

ikona

Mechanizm spustowy SA/DA

Pistolet pneumatyczny Umarex Legends Makarov wyposażono w system SA/DA (Single Action/Double Action). W praktyce oznacza to, że strzelec może oddać strzał z samonapinania, gdzie kurek odwodzony i zwalniany jest przez spust oraz z już wcześniej napiętego za pośrednictwem zamka bądź kciuka. Warto dodać że strzelanie ze spustu w trybie SA znacząco podnosi celność strzałów.

Wiatrówka Legends Makarov

ikona

Pojemny magazynek

Wiatrówka Makarov Legends posiada pojemny magazynek. Bez kłopotu i konieczności ponownego ładowania lub wymiany magazynka można oddać nawet do 20 strzałów. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowego śrutu kulistego (BB).

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 120 m/s

Wiatrówka Umarex Makarov

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Wiatrówka Makarov posiada klasyczny skrzydełkowy bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - z lewej strony zamka. Ułatwia to dostęp do niego za pomocą kciuka, a jego wystający poza obrys pistoletu ząb można obsługiwać nawet w rękawiczkach. Warto zauważyć, że działanie samego bezpiecznika w palnym pierwowzorze jest odwrócone - broń blokujemy, unosząc skrzydełko, a nie obniżając je opuszczając.

Logo marki Makarov na wiatrówce

ikona

Przyrządy celownicze

Wiatrówka Makarov wyposażona jest w klasyczne mechaniczne przyrządy celownicze, odpowiadające standardom z epoki. Niewielka szczerbina i muszka są nieregulowane. Ich niewielkie wymiary świetnie wpasowują się w linię pistoletu i nadają mu klimatu. Ich wielkość zaczyna być zaletą w sytuacji kiedy chcemy móc przechowywać naszą wiatrówkę w kaburze - nie będą nam zahaczały o żadne jej elementy.

Pistolet Legends Makarov w dłoniach strzelca

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
BezpiecznikManualny
Długość [mm]162
EAN4000844434937
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8152
MarkaLegends
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]20
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaNie
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]685

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Legends Makarov BB 4,5 mm
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  80%

  Wysłany

  -
  Wszystko ok prócz celności ,wszystko idzie w góre

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: