Wiatrówka Pistolet Umarex HPP BB 4,5 mm

5.8156
001001103

Wiatrówka Umarex HPP powstała jako alternatyw dla każdego, kto ceni sobie doskonałe parametry i przystępną cenę. Jest to niewielki polimerowy pistolet, wyposażony we wsuwany magazynek oraz strzelający śrutem w kalibrze 4,5 mm BB. Wiatrówka posiada rekreacyjną klasę celności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 175
  • EAN: 4000844451699
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
DostępnyDostępny
001001103
pistolet

Pistolet Umarex HPP kal. 4,5 mm BB

Wiatrówka Umarex HPP kal. 4,5 mm BB to pistolet, który swoje wzornictwo czerpie z połączenia popularnych konstrukcji pistoletów z lat 80 oraz nowoczesnego wykorzystania polimerowego szkieletu. Model ten powstał z myślą o strzelectwie rekreacyjnym oraz dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bronią pneumatyczną. Wyposażony jest w gładką lufę i strzela kulistymi śrucinami, umieszczonymi w magazynku wsuwanym w rękojeść. Wiatrówkę cechuje zastosowanie wydajnego układu gazowego, który pozwala na oddanie aż 150 strzałów na jednej kapsule CO2. Mechanizm Blow-Back porusza zamkiem przy każdym strzale, dodatkowo zwiększając realistyczny odczucia strzeleckie. 

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Umarex HPP BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
kapsula co2

Zasilanie na CO2 oraz wymienny magazynek 

Przedstawiony model zasilany jest przy pomocy 12 gramowej kapsuły CO2. Jej mocowanie odbywa poprzez ściągnięcie nakładek na chwyt i umieszczenie w szkielecie. Obok kapsuły znajduje się miejsce na rzędowy magazynek liniowy mieszczący 15 śrucin BB. Jego. Aby móc rozpocząć strzelanie należy wprowadzić go w wycięcie w dolnej części chwytu, a następnie przeładować wiatrówkę. Od tej pory jest ona gotowa do strzału. Warto zaznaczyć, że siła wiatrówki nie przekracza dopuszczalnych 17 J. Nie trzeba mieć zatem na nią pozwolenia. 

Pistolet Umarex HPP

wydajnosc

Szyna akcesoryjna 22 mm oraz zabezpieczenia w Umarex HPP kal 4,5 mm BB

Wiatrówka posiada bezpiecznik nastawny w postaci przesuwanego skrzydełka. Jest on umieszczony tuż nad spustem, po lewej stronie. Dzięki temu jest łatwo osiągalny przez palec wskazujący strzelca, a dzięki oznaczeniom w postaci czerwonego punktu, będziesz mógł wizualnie sprawdzić jego status. W celu zachowania maksymalnej ostrożności  wiatrówkę należy odbezpieczyć dopiero w momencie nakierowania jej na wybrany cel. W przedniej dolnej części szkieletu pistoletu Umarex HPP umieszczona została szyna montażowa 22 mm, która pozwala na montaż dodatkowego oporządzenia w postaci latarki bądź wskaźnika laserowego.

Wiatrówka HPP od Umarex

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]175
EAN4000844451699
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8156
MarkaUmarex
Materiał korpusuMetal
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]130
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowyDouble Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]815

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Umarex HPP BB 4,5 mm
Polecane produkty: