Wiatrówka Pistolet Umarex HPP BB 4,5 mm

5.8156
001001103

Wiatrówka Umarex HPP powstała jako alternatyw dla każdego, kto ceni sobie doskonałe parametry i przystępną cenę. Jest to niewielki polimerowy pistolet, wyposażony we wsuwany magazynek oraz strzelający śrutem w kalibrze 4,5 mm BB. Wiatrówka posiada rekreacyjną klasę celności.

  • Marka: Umarex
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 815.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 175.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
339,00 zł
pistolet

Pistolet Umarex HPP kal. 4,5 mm BB

Prawie w całości wykonana z metalu, ciężka wiatrówka pistolet Umarex HPP kal. 4,5 mm BB zasilana jest nabojami 12 g CO2 umieszczanymi w rękojeści. Waga wiatrówki zbliżona jest do wagi prawdziwej broni palnej.

Wydajny układ gazowy, który zastosowano w tej wiatrówce sprawia, że jeden nabój CO2 pozwoli na oddanie około 150 strzałów.

Wiatrówka ta jest świetnym rozwiązaniem zarówno do początkowej nauki strzelania oraz treningu, jak również podczas zabawy w gronie znajomych.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Umarex HPP BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
kapsula co2

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Wiatrówka HPP zasilana jest 12-gramową kapsułą CO2. Pozwoli on na oddanie około 150 strzałów z prędkością początkową na poziomie 130 metrów na sekundę. Prędkość ta pozwoli na prowadzenie ostrzału nawet z odległości kilkunastu metrów.

Sam magazynek napełniany jest kulkami stalowymi (kaliber 4,46 mm). System blow-back, w który wyposażona jest wiatrówka Umarex HPP, symuluje odrzut zamka podczas strzelania. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek pozostaje w tylnym położeniu, podobnie jak ma to miejsce w przypadku broni ostrej.

Pistolet Umarex HPP

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo podczas użytkowania

Podczas zabawy wiatrówką najważniejsze jest bezpieczeństwo strzelca oraz osób postronnych. Dlatego też wiatrówka Umarex HPP posiada bezpiecznik nastawny, który po przełączeniu zapobiega oddaniu przypadkowego strzału. Użytkownik, w celu zachowania maksymalnej ostrożności powinien odbezpieczyć wiatrówkę dopiero w momencie kiedy będzie miał pewność, że jest gotowy do oddania strzału.

Ponadto bezpieczeństwo użytkowania zapewnia również teksturowany chwyt, dzięki któremu wiatrówka pewnie leży w ręku.

Strzelnica w lesie i osie strzeleckie

wydajnosc

Możliwość montażu akcesoriów dodatkowych do Umarex HPP kal. 4,5 mm BB

W przedniej dolnej części szkieletu pistoletu Umarex HPP umieszczona została szyna montażowa 22 mm. Szyna to pozwala na swobodny montaż dowolnego oporządzenia. Istnieje zatem możliwość wyposażenia wiatrówki między innymi w celownik laserowy lub latarkę (do nabycia osobno), dzięki której będziesz mógł strzelać po zmroku lub w pomieszczeniach ze słabym oświetleniem.

Wiatrówka HPP od Umarex

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Umarex
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 815.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 175.00
EAN 4000844451699
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8156
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 15.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Double Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Umarex HPP BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.