Wiatrówka Pistolet Walther PPQ Diabolo 4,5 mm

5.8160
001001107

Wiatrówka PPQ to nowoczesne wcielenie starszego model, u jakim był Walther PPK. Zastosowano tutaj w dużej mierze polimer połączony z elementami metalowymi. Wiatrówka posiada ergonomiczne rozmieszczone manipulatory oraz magazynek na śrut Diabolo, co czyni ją niezwykle celną.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 4000844478689
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
649,00 zł
DostępnyDostępny
001001107
pistolet

Pistolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo

Poczuj się jak członek oddziałów specjalnych, strzelając z repliki pistoletu Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo wykonanej przez Umarex. Wiatrówka bazuje na konstrukcji wykorzystywanej przez niemieckie oddziały GSG 9 i wykonano ją z zachowaniem wszystkich detali oryginału.

Gwintowana lufa przystosowana jest do strzelania śrutem kalibru 4,5 mm Diabolo, a rewolwerowy magazynek pozwala oddać 8 strzałów w jednej serii.

Sprawdź jak pstolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Wygodny i wytrzymały

Wszechstronną broń cechuje wytrzymała i uniwersalna konstrukcja, dlatego korpus wiatrówki uformowano z wytrzymałego tworzywa ABS. Podobnie jak w prawdziwej broni Walther, zamek pistoletu pneumatycznego Umarex PPQ wykonano z metalu, pokrytego wytrzymałą farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru.

Anatomicznie wyprofilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Strzelec z wiatrówką Walther PPQ

ikona

Moc i prędkość początkowa

W pistolecie pneumatycznym Umarex Walther PPQ zastosowano spust typu Double Action Only. Mechanizm napinany jest automatycznie wraz z pociągnięciem spustu. Oznacza to, że możesz błyskawicznie opróżnić magazynek rewolwerowy z wszystkich 8 śrucin, oddając kolejne strzały raz za razem.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą pod okładzinami w rękojeści. Podczas wystrzału, cały gaz kierowany jest bezpośrednio do komory, rozpędzając śrut do 120 m/s. Przekłada się to na płaski tor lotu pocisku i zwiększoną skuteczność przebijania celu.

Pistolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo

Bezpieczny trening strzelecki

Wiatrówkę Walther PPQ wyposażono w bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Przełącznik ulokowano z prawej strony korpusu, co utrudnia przypadkowe zrzucenie blokady.

Dodatkowo spust o płynnym skoku ułatwia oddanie strzału bez zerwania, pozwalając na szybkie opróżnienie magazynka.

Trening strzelecki z pistoletem Walther PPQ
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę, poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex PPQ posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Dodatkowo pistolet można wyposażyć w opcjonalną szynę montażową, pozwalającą poszerzyć kompatybilne akcesoria o celownik kolimatorowy lub optyczny.

Wiatrówka Walther PPQ

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]180
EAN4000844478689
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8160
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]618

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Walther PPQ Diabolo 4,5 mm