Wiatrówka Pistolet Walther PPQ Diabolo 4,5 mm

5.8160
001001107

Wiatrówka PPQ to nowoczesne wcielenie starszego model, u jakim był Walther PPK. Zastosowano tutaj w dużej mierze polimer połączony z elementami metalowymi. Wiatrówka posiada ergonomiczne rozmieszczone manipulatory oraz magazynek na śrut Diabolo, co czyni ją niezwykle celną.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 618.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 449,00 zł Regular Price 499,00 zł
pistolet

Pistolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo

Poczuj się jak członek oddziałów specjalnych, strzelając z repliki pistoletu Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo wykonanej przez Umarex. Wiatrówka bazuje na konstrukcji wykorzystywanej przez niemieckie oddziały GSG 9 i wykonano ją z zachowaniem wszystkich detali oryginału.

Gwintowana lufa przystosowana jest do strzelania śrutem kalibru 4,5 mm Diabolo, a rewolwerowy magazynek pozwala oddać 8 strzałów w jednej serii.

Sprawdź jak pstolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Wygodny i wytrzymały

Wszechstronną broń cechuje wytrzymała i uniwersalna konstrukcja, dlatego korpus wiatrówki uformowano z wytrzymałego tworzywa ABS. Podobnie jak w prawdziwej broni Walther, zamek pistoletu pneumatycznego Umarex PPQ wykonano z metalu, pokrytego wytrzymałą farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru.

Anatomicznie wyprofilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Strzelec z wiatrówką Walther PPQ

ikona

Moc i prędkość początkowa

W pistolecie pneumatycznym Umarex Walther PPQ zastosowano spust typu Double Action Only. Mechanizm napinany jest automatycznie wraz z pociągnięciem spustu. Oznacza to, że możesz błyskawicznie opróżnić magazynek rewolwerowy z wszystkich 8 śrucin, oddając kolejne strzały raz za razem.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą pod okładzinami w rękojeści. Podczas wystrzału, cały gaz kierowany jest bezpośrednio do komory, rozpędzając śrut do 120 m/s. Przekłada się to na płaski tor lotu pocisku i zwiększoną skuteczność przebijania celu.

Pistolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo

Bezpieczny trening strzelecki

Wiatrówkę Walther PPQ wyposażono w bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Przełącznik ulokowano z prawej strony korpusu, co utrudnia przypadkowe zrzucenie blokady.

Dodatkowo spust o płynnym skoku ułatwia oddanie strzału bez zerwania, pozwalając na szybkie opróżnienie magazynka.

Trening strzelecki z pistoletem Walther PPQ
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę, poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex PPQ posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Dodatkowo pistolet można wyposażyć w opcjonalną szynę montażową, pozwalającą poszerzyć kompatybilne akcesoria o celownik kolimatorowy lub optyczny.

Wiatrówka Walther PPQ

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 618.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Długość [mm] 180.00
EAN 4000844478689
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8160
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Walther PPQ Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: