Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P45 Diabolo 4,5 mm

5.8162
001001110

Pistolet S&W M&P40 to nowoczesny polimerowy pistolet skonstruowany przez renomowaną markę S&W. Dzięki współpracy z koncernem Umarex stworzono wiatrówkę będąca wierną repliką palnego oryginału. Waga, manipulatory, czy chwyt są tak dobrane, że ciężko doszukać się różnicy. Wiatrówka posiada rekreacyjną klasę celności.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 205
  • EAN: 4000844486820
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 459,00 zł Regular Price 699,00 zł
DostępnyDostępny
001001110
pistolet

Pistolet Smith & Wesson M&P 45 kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Smith & Wesson M&P 45 kal. 4,5 mm Diabolo to połączenie wytrzymałości i funkcjonalności. Szeroko doceniły ją wojsko i policja, na co dzień korzystające z tej broni. Teraz i Ty, dzięki firmie Umarex możesz postrzelać z wiernej repliki tej broni. Wiatrówkę wyposażono w gwintowaną lufę zapewniającą dużą prędkość wylotową i płaski tor lotu śruciny. Napęd stanowi ukryty w rękojeści, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g.

Sprawdź jak pistolet Smith & Wesson M&P 45 kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet Smith & Wesson M&P45 kal. 4,5 mm Diabolo

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Smith & Wesson M&P45 kal. 4,5 mm Diabolo? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Uniwersalna konstrukcja

Pistolet pneumatyczny Umarex M&P 45 bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, która wielokrotnie sprawdziła się w warunkach bojowych. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith&Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Zamek wykonano z metalu pokrytego wytrzymałą, wypiekaną farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Pistolet Smith & Wesson M&P 45

ikona

Spust Double Action

Spust wiatrówki działa zarówno w systemie Single Action, jak i Double Action. Oznacza to, że przygotowanie do strzału w Umarex M&P 45 może nastąpić zarówno poprzez odciągnięcie zamka, jak i naciśnięcie spustu. W efekcie, możesz wybrać pomiędzy wcześniejszym napięciem mechanizmu, co zapewnia większą czułość spustu, a twardszym ustawieniem pozwalającym błyskawicznie oddawać kolejne strzały.

Wiatrówka M&P 45 kal. 4,5 mm Diabolo
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Do napędu wiatrówki Umarex M&P 45 wykorzystywany jest standardowy zbiornik CO2 12 g zapewniający energię 2,5 J. Umożliwia on wystrzelenie śrutu z prędkością początkową rzędu 105 m/s. Co więcej, nabój CO2 pozwala prowadzić ostrzał w trybie półautomatycznym. W efekcie, błyskawicznie wystrzelisz z magazynka rewolwerowego, wszystkie 8 śrucin 4,5 mm Diabolo.

Pistolet Smith & Wesson z kapsułą CO2

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę M&P 45 wyposażono w nastawną blokadę spustu. Zapobiega ona przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. Przełącznik umiejscowiono na boku korpusu zapewniając intuicyjną obsługę. Zmiana nastawy jest wygodna i pozwala na błyskawiczne zrzucenie zabezpieczenia.

Bezpiecznik pistoletu pneumatycznego M&P 45
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Smith&Wesson M&P 45 posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Szyna akcesryjna pistoletu Smith & Wesson M&P 45

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]205
EAN4000844486820
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8162
MarkaSmith & Wesson
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]8
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]105
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]620

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P45 Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: