Wiatrówka Pistolet IWI Jericho B BB 4,5 mm

5.8174
001001115

Jericho to Izraelska konstrukcja, której pierwowzorem był czeski pistolet CZ-75. Charakteryzuje się bardzo wygodnym chwytem i ergonomicznym rozmieszczeniem manipulatorów. Wiatrówka Jericho B to wierna kopia palnego oryginału, wykonana z podobnych materiałów. Klasa celności jest rekreacyjna a pistolet sprawdzi się do ćwiczeń w strzelaniach do celu.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 190
  • EAN: 4000844508546
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 279,00 zł Regular Price 329,00 zł
pistolet

Pistolet IWI Jericho B kal. 4,5 mm BB

Pistolet IWI Jericho B kal. 4,5 mm BB został opracowany przy współpracy z Izraelskim producentem uzbrojenia. Firma Israel Military Industries od wielu lat tworzy znakomitą broń, którą doceniają użytkownicy na całym świecie.

Dzięki ścisłej współpracy udało się stworzyć ciekawą broń charakteryzującą się pewnym chwytem i stabilnymi strzałami. Podczas procesu produkcyjnego wykorzystano metal i nowoczesne tworzywa sztuczne.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet IWI Jericho B BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet IWI Jericho B kal. 4,5 mm BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet IWI Jericho B kal. 4,5 mm BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Nowoczesny design

Dla zapewnienia najwyższej jakości, elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu. Zamek, pojemny magazynek i lufa to elementy w pełni metalowe. Dopełnieniem konstrukcji, są wysokiej jakości tworzywa sztuczne z których został wykonany szkielet.

Pistolet IWI Jericho B kal. 4,5 mm BB ma nowoczesny kształt. Czarna, matowa osada, posiadająca ciekawe przetłoczenia i licencjonowane oznaczenia producenta przyciąga wzrok. Rękojeść pokryto chropowatą strukturą, która zapewnia stabilny uchwyt w każdych warunkach.

Strzelec z pistoletem Jericho

ikona

Mechanizm spustowy Double Action

Pistolet pneumatyczny IWI Jericho B posiada nowoczesny system Double Action. Pozwala on na prowadzenie strzelań, bez konieczności ciągłego przeładowywania. Ściągnięcie spustu powoduje natychmiastowe oddanie strzału wraz z jednoczesnym naciągnięciem kurka. Dzięki temu strzelec skupia się na celu, mając pewność, że broń będzie cały czas gotowa.

IWI Jericho B

ikona

Moc i prędkość

Wiatrówka IWI Jericho B, została wyposażona w bardzo pojemny magazynek. Mieszczą się w nim 23 śruciny ustawione liniowo. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Do zasilania broni wykorzystywana jest standardowa butla gazowa o wadze 12 gram. Dzięki umieszczeniu jej w magazynku, jej wymiana jest prosta i szybka. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 115 m/s.

Kapsuły CO2 do wiatrówki IWI

Bezpieczny trening

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę IWI Jericho B, w ręczny bezpiecznik. Jego umiejscowienie - na boku broni, zapewnia łatwy i prosty dostęp do niego. Daje to każdemu użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym strzelcom.

Pistolet pneumatyczny IWI Jericho B

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Muszka i szczerbinka to standardowe przyrządy celownicze stosowane w tego typu konstrukcjach. Oprócz nich IWI Jericho B kal. 4,5 mm BB posiada stabilną szynę montażową, do której użytkownik, może w każdej chwili, zamontować celownik wspomagający odnalezienie celu. Jest ona umiejscowiona pod zamkiem. Dzięki temu można uznać Jericho B za wiatrówkę bardzo wszechstronną i wielozadaniową.

Pistolet IWI Jericho z kurkiem

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 190
EAN 4000844508546
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 5.8174
Marka IWI
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 23
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 115
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 548

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet IWI Jericho B BB 4,5 mm
Polecane produkty: