Wiatrówka Pistolet Colt M45 A1 CQBP FDE BB 4, 5mm

5.8177
001001119

Colt CQBP to całkowicie metalowa wiatrówka wyposażona w odrzucany zamek - Blowback. Konstrukcja opiera się na palnej wersji Colta1911 i została nieco poprawiona pod względem ergonomii. Dodatkowo do pistoletu można zamocować akcesoria na szynę 22 mm.

  • Marka: Colt
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 930.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
Przewiń do pełnej specyfikacji
449,00 zł
pistolet

Pistolet Colt M45 A1 CQBP FDE kal. 4,5 mm BB

Poznaj pistolet Colt M45 A1 CQBP FDE kal. 4,5 mm BB - model, który stał się legendą dzięki amerykańskiej armii. Konstrukcja bazuje na legendarnym pistolecie amerykańskich sił lądowych Government 1911, w którym zaadaptowano najnowsze rozwiązania inżynieryjne.

Prezentowana wiatrówka wiernie odwzorowuje oryginał, dzięki zastosowaniu realistycznego systemu odrzutu zamka zwanego Blow-back. Ponadto wysoka jakość wykonania i solidne materiały takie jak metal i polimery sprawiają, że replika przyciąga wzrok.

Pistolet Colt M45 A1 CQBP FDE kal. 4,5 mm BB
ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt M45 A1 CQBP FDE wykonano w całości metalu, dbając o zachowanie szczegółów oryginału. Metalowe powierzchnie wiatrówki pokryto wytrzymałą farbą proszkową w maskującym kolorze pustynnego piasku.

W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni. Rękojeść z wytrzymałego tworzywa pokryto antypoślizgowymi żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Strzelnica na świeżym powietrzu

ikona

Realistyczny odrzut zamka

Spust wiatrówki Umarex Colt działa w trybie Single Action. Charakteryzuje go łagodny płynny skok, powalający z łatwością wyczuć broń. Pistolet przygotowuje się do strzału napinając mechanizm przez odciągnięcie zamka, dokładnie tak samo jak w prawdziwej broni.

Co więcej, realistyczny, gazowy system odrzutu zamka (Blow-Back), ponownie napina mechanizm oraz ładuje kolejną kulkę - i tak do wystrzelenia ostatniego śrutu. Po opróżnieniu magazynka, zamek pozostaje w pozycji otwartej. Zrzut następuje po załadowaniu kolejnego magazynka lub odciągnięciu blokady.

Pistolet Colt M45 A1 CQBP FDE
ikona

Błyskawiczne przeładowanie

Umarex Colt M45 A1 CQBP FDE pozwala na oddanie 19 strzałów w jednej serii. Kulki stalowe BB ładowane są do repliki magazynka liniowego. Zapewnia to intuicyjną obsługę i błyskawiczne przeładowanie.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą w wymiennym magazynku ze zintegrowanym zaworem. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 90 m/s. W rezultacie, śruciny utrzymują płaski tor lotu, zapewniając wyższą celność.

Strzelanie w plenerze z wiatrówki Colt

Bezpieczeństwo użytkowania i rozbudowa

Wiatrówkę wyposażono w skrzydełkową blokadę spustu z dodatkowym zabezpieczeniem, w rękojeści, uniemożliwiającym przypadkowe jej zrzucenie.

Mechanizm zaprojektowano w taki sposób, by odblokowanie było możliwe dopiero wtedy, gdy broń trzymana jest całą dłonią. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi wiatrówki, jednocześnie ucząc prawidłowego chwytu.

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Colt M45 A1 CQBP FDE posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Wiatrówka Colt M45 A1 CQBP FDE

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Colt
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 930.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Długość [mm] 220.00
EAN 4000844558688
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8177
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Colt M45 A1 CQBP FDE BB 4, 5mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.