Wiatrówka Pistolet Umarex TDP 45 BB 4,5 mm

5.8180
001001120

Prezentujemy zasilany sprężonym gazem pistolet wiatrówkowy Umarex TDP 45. Jest to całkowicie polimerowa konstrukcja przeznaczona do strzelania rekreacyjnego. Wiatrówka posiada pojemny magazynek na 19 śrucin oraz zintegrowaną szynę na akcesoria.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 195
  • EAN: 4000844524225
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 199,00 zł Regular Price 249,00 zł
DostępnyDostępny
001001120
pistolet

Pistolet Umarex TDP 45 kal. 4,5 mm BB

Zaczynasz swą przygodę ze strzelectwem? Chcesz poznać działanie broni pneumatycznej i nauczyć się jej poprawnej obsługi? Wypróbuj Pistolet Umarex TDP 45 kal. 4,5 mm BB, dedykowany początkującym użytkownikom, model od firmy Umarex - renomowanego producenta militariów z Niemiec.

Posiada on zwartą konstrukcję, dzięki czemu jest niezwykle kompaktowy. Wykonanie go z polimerów sprawiło, że jest również lekki i wytrzymały. Za napęd odpowiadają wymienne kapsuły wypełnione sprężonym CO2, które pozwalają na skuteczne strzelanie przy użyciu kulistych śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Dodatkowym atutem jest wyposażenie wiatrówki w szynę montażową pozwalającą wzbogacić ją w dodatkowe akcesoria.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Umarex TDP 45 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet Umarex TDP 45 BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Umarex TDP 45 BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

kapsuła co2

Zasilanie 12 gramową kapsułą CO2

Wiatrówki, które przypominają swym kształtem oryginalna broń ostrą, najczęściej napędzane są przy pomocy sprężonego gazu. W przypadku modelu TDP, niewielka 12 gramowa kapsuła mieści się w rękojeści, a jej wymiana jest niezwykle prosta.

Rękojeść to również miejsce w którym znajduje się pojemny magazynek liniowy. Mieści się w nim 19 stalowych śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Wymiana magazynka odbywa się za pomocą przycisku umiejscowionego w kabłąku pod kciukiem strzelca.

kapsuła
wydajność

Solidna budowa i możliwość szyna akcesoryjna

Wiatrówka TDP zaprojektowana przez firmę Umarex to solida konstrukcja oparta na polimerowym szkielecie, kryjącym w sobie metalowe elementy wykonane z dużą dokładnością. Dzięki temu Twoja nowa wiatrówka będzie służyła Ci przez długi czas.

Każdy strzelec doceni również szynę montażową znajdującą się pod lufą. Wyróżnia ona prezentowany model spośród innych, droższych konstrukcji, które nie zawsze posiadają ten element wyposażenia. Szyna pozwala na instalacje opcjonalnego celownika laserowego lub latarki taktycznej.

*Elementy widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu.

Wiatrówka Umarex TDP 45 z opcjonalnym celownikiem laserowym

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]195
EAN4000844524225
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8180
MarkaUmarex
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]130
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]455

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Umarex TDP 45 BB 4,5 mm