Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch HK45 BB 4,5 mm

5.8185
001001124

Prezentujemy licencjonowaną wiatrówkę niemieckiej marki H&K model 45. Wiatrówka jest nowoczesnym pistoletem o polimerowej konstrukcji i ergonomicznych kształtach. Świetnie sprawdzi się jako rekreacyjna forma strzelectwa przygotowywująca do strzelań z broni ostrej.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 203
  • EAN: 4000844568502
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB

Firma Umarex stworzyła pistolet Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB - klasyczną wiatrówkę, wyśmienitą dla początkujących użytkowników. Dzięki współpracy z firmą Heckler & Koch udało się opracować ciekawą broń, która dobrze leży w dłoni.

W trakcie procesu projektowania zadbano aby znaleźć kompromis po między wagą a trwałością. Dominujące tworzywa sztuczne najwyższej jakości sprawiają, że trzymanie broni nie męczy, a metalowe elementy wewnętrzne zapewniają trwałość.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch HK45 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Nowoczesny design

Istotne elementy wiatrówki Heckler & Koch HK45 producent wykonał z metalu. Dzięki temu, części najbardziej narażone na zużycie, takie jak lufa i zamek są w stanie wytrzymać w trudnych warunkach. Z apewnia to również celność i ogranicza ryzyko uszkodzenia.

Szkielet wykonany z czarnego tworzywa sztucznego, pokryto oryginalnymi oznaczeniami producenta. Było to możliwe dzięki licencji i ścisłej współpracy obu firm. Rękojeść dobrze leży w dłoni i nie ślizga się z powodu zastosowania żłobień w strukturze rękojeści.

Wiatrówka Heckler & Koch HK45

ikona

Mechanizm spustowy

Pistolet pneumatyczny Heckler & Koch HK45 posiada system DOA. Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności zmiany ustawienia broni. Każdy strzał powoduje automatyczne przeładowanie i ponowne napięcie mechanizmu. Dzięki temu początkujący strzelec może bez przeszkód trenować swoje umiejętności.

 Heckler & Koch

ikona

Moc i prędkość

Wiatrówka Heckler & Koch HK45 posiada pojemny magazynek. Jego wielkość pozwala na oddanie 19 strzałów bez konieczności odrywania wzroku od celu. Ładowanie jest proste i odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Broń zasilana jest ze standardowej kapsuły o wadze 12 gram. Jest ona montowana w rękojeści. Dostęp jest prosty i nie wymaga wyjmowania magazynka ze śruciną. Pojedynczy nabój CO2 daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 125 m/s.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

Kapsuły CO2 i śrut BB do wiatrówki

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB w klasyczny, manualny bezpiecznik. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Pistolet HK45

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB jest pistoletem łatwym w obsłudze. Szyna montażowa zwiększa możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria, które ułatwią naukę i urozmaicą każde strzelanie.

Producent zamontował w tym modelu standardowe przyrządy celownicze - stałą muszkę i szczerbinkę.

Strzelec przy tarczach strzelniczych

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]203
EAN4000844568502
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8185
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]122
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]690

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch HK45 BB 4,5 mm
Polecane produkty: