Wiatrówka Pistolet Umarex DX17 Diabolo/BB 4,5 mm

5.8187
001001126
DX17 to sprężynowa wiatrówka wyprodukowana przez markę Umarex jako kompaktowa broń do ćwiczenia strzelań tarczowych. Ze względu na sprężynowe zasilanie oraz możliwość zamiennego stosowania amunicji diabolo i BB jest bronią wszechstronną. Polecamy ją szczególnie początkującym strzelcom.
 • Marka: Umarex
 • Rodzaj napędu: Sprężyna
 • Kaliber [mm]: 4.50
 • Waga [g]: 439.00
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 238.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,99 zł Regular Price 199,99 zł
Brak w magazynie
001001126
pistolet

Pistolet Umarex DX17 kal. 4,5 mm Diabolo BB

Pistolet Umarex DX17 kal. 4,5 mm Diabolo BB to wiatrówka, która została stworzona dla każdego, kto chce się cieszyć możliwością czysto rekreacyjnego strzelania na niewielkie odległości, nie chcąc wydawać przy tym dużej kwoty na niezbędny sprzęt. Wiatrówka świetnie nada się zwłaszcza do osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem. W tym przedziale jakościowym jest to najtańsza dostępna wiatrówka na rynku.

Prezentowany model to sprężynowa wiatrówka wykonana z tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych. Metalowy zamek został osadzony na polimerowym szkielecie. Mechanizmy wewnętrzne zostały również wykonane z metalu. Teksturowany chwyt wraz z anatomicznymi kształtami, zapobiega ślizganiu się wiatrówki w dłoni. Gwarantuje to tym samym stabilne celowanie.

Pistolet Umarex DX17 kal. 4,5 mm Diabolo BB
srut

Śrut typu BB oraz Diabolo

Wiatrówka Umarex DX17 może strzelać nie tylko śrutem kulistym 4,5 mm (BB), ale również śrutem 4,5 mm Diabolo (.177). Pistolet posiada magazynek na 15 śrucin BB oraz możliwość pojedynczego załadowania śrutu 4,5 mm Diabolo (.177).W wiatrówce Umarex DX17 zastosowano napęd sprężynowy. Osoba strzelająca musi więc za każdym razem odciągnąć zamek przed oddaniem strzału, napinając tym samym wewnętrzny tłok. W trakcie ściągania spustu tłok zostaje zwolniony a sprężone powietrze wypycha śrucinę z lufy. Prędkość początkowa śrutu BB to to 60 m/s. Przy śrucie typu Diabolo prędkość ta spada do 55 m/s.

Wiatrówka ze względu na zastosowany mechanizm posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania (SA).

Trening strzelecki
bezpieczenstwo

Przyrządy celownicze

Wiatrówka Umarex DX17 posiada muszkę oraz szczerbinkę zaopatrzone w trzy punkty celownicze, które ułatwią znacząco celowanie, przede wszystkim przy słabym oświetleniu, np. po zmroku.

Pistolet Umarex DX17
wydajnosc

Szyna montażowa w pistolecie Umarex DX17

Do wiatrówki sprężynowej Umarex DX17 możesz dołożyć dodatkowe akcesoria taktyczne, dzięki szynie RIS 22 mm, która zlokalizowana jest pod lufą.

Istnieje zatem możliwość wyposażenia wiatrówki między innymi w celownik laserowy lub latarkę, dzięki której będziesz mógł strzelać po zmroku lub w pomieszczeniach ze słabym oświetleniem.

Łaman wiatrówka Umarex DX17

 
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Umarex
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 439.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 238.00
EAN 4000844573650
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 5.8187
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 15.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 60.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo/ śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Komora
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Umarex DX17 Diabolo/BB 4,5 mm
Opinie klientów

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Pistolet ma ładny wygląd i strzela jak strzela, ale co warto wiedzieć ma metalowy cylinder i metalowy zaczep do spustu, wystarczy wyrzucić dużą sprężynę i założyć mniejszą o większej sprężystości i wówczas jej napięcie następuje po wciśnięciu zamkiem śrutu z podajnika do lufy-następuje blokada zamka i można oddać strzał co wygląda realistycznie i działa o wiele lepiej. Chyba kontruktor o tym nie pomyślał.
 2. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Jak za tą cenę idealny dla osoby zaczynającej przygodę ze strzelaniem. Obsługa banalnie prosta , zasięg nie powala ale do strzelania w puszki okej. Dobrze leży w dłoni

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.