Wiatrówka Rewolwer Umarex Tornado BB 4,5mm

5.8199
001001127

Umarex Tornado to nowoczesny rewolwer wykonany z połączenia stali oraz polimeru. Jego duża ergomonia sprawdzi się podczas częstego używania na strzelnicy. Rewolwer jest zasilany kapsułą CO2 i strzela śruciną 4,5 mm BB.

  • Marka: Umarex
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 687.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 260.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
Produkt dostępny
001001127
rewolwer

Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm

Chcesz poczuć emocje, które towarzyszą treningowi strzeleckiemu? Wypróbuj znakomitą wiatrówkę rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm. Ta skonstruowana w Niemczech broń jest doskonała do amatorskich treningów w gronie przyjaciół.

Wykonano ją z połączenia trwałego polimeru i metalu odpornego na uszkodzenia. Do zasilania wykorzystano sprężony gaz CO2, przez co Twój strzały będą celne i silne. Pojemny magazynek bębnowy, mieszczący aż 10 śrucin typu BB w kalibrze 4,5 mm sprawia, że nie będziesz musiał odrywać wzroku od celu. Dwie szyny akcesoryjne pozwolą Ci wzbogacić swoja broń o opcjonalne akcesoria dodatkowe.

Sprawdź, jak Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Zasilanie to podstawa

Abyś mógł skupić się na treningu, wiatrówkę Tornado wyposażono w wydajne zasilanie. Niewielkie butle, wypełnione sprężonym pod wysokim ciśnieniem CO2, potrafią wypchnąć kulistą śrucinę typ BB z dużą mocą, która wacha się w granicach 120-130 m/s.

12 gramowe butle, możesz szybko zainstalować we wnętrzu zdejmowanej rękojeści, przy użyciu klucza znajdującego się w jednej z okładzin.

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2
DA

System spustowy DA/SA i bezpiecznik

Jeśli chcesz mieć wpływ na tryb, w jakim strzela Twój rewolwer, wybierz model Tornado. Mechanizm, który znajduje się wewnątrz, może pracować w trybie Single Action oraz Double Action. To właśnie dzięki temu zdecydujesz w jaki sposób, ma pracować spust Twojej broni pneumatycznej.

Skończyłeś trening? Zabezpiecz swój rewolwer bezpiecznikiem umieszczonym pod kurkiem. Jego działanie jest intuicyjne i płynne, przez co masz pewność, że każde Ty i Twoje otoczenie będzie bezpieczne.

Rewolwer wiatrówkowy Umarex Tornado 4,5 mm

Solina budowa wiatrówki rewolweru Umarex Tornado BB 4,5 mm

Niemiecka marka Umarex to firma produkująca broń wysokiej jakości. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło stworzyć wiatrówkę rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm. Do stworzenia jej korpusu, użyto twardego polimeru w kolorze czarnym. Wszystkie elementy, które są narażone na duże obciążenia powstały z metalu.

Chcesz skorzystać z dodatkowych akcesoriów? Wykorzystaj dwie szyny akcesoryjne, umieszczone na górnej i dolnej powierzchni korpusu. Dzięki nim zainstalujesz opcjonalną latarkę, celownik laserowy lub kolimator.

Wiatrówka Rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Umarex
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 687.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 260.00
EAN 4000844595034
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 120.00
Kod producenta 5.8199
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 10.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
System spustowy SA/DA

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Rewolwer Umarex Tornado BB 4,5mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations