Wiatrówka Rewolwer Umarex Tornado BB 4,5mm

5.8199
001001127

Umarex Tornado to nowoczesny rewolwer wykonany z połączenia stali oraz polimeru. Jego duża ergomonia sprawdzi się podczas częstego używania na strzelnicy. Rewolwer jest zasilany kapsułą CO2 i strzela śruciną 4,5 mm BB.

  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Umarex
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 260.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
rewolwer

Wiatrówka rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm

Chcesz poczuć emocje, które towarzyszą treningowi strzeleckiemu? Wypróbuj znakomitą wiatrówkę rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm. Ta skonstruowana w Niemczech broń jest doskonała do amatorskich treningów w gronie przyjaciół.

Wykonano ją z połączenia trwałego polimeru i metalu odpornego na uszkodzenia. Do zasilania wykorzystano sprężony gaz CO2, przez co Twój strzały będą celne i silne. Pojemny magazynek bębnowy, mieszczący aż 10 śrucin typu BB w kalibrze 4,5 mm sprawia, że nie będziesz musiał odrywać wzroku od celu. Dwie szyny akcesoryjne pozwolą Ci wzbogacić swoja broń o opcjonalne akcesoria dodatkowe.

Rewolwer wiatrówkowy Umarex Tornado 4,5 mm
ikona

Zasilanie to podstawa

Abyś mógł skupić się na treningu, wiatrówkę Tornado wyposażono w wydajne zasilanie. Niewielkie butle, wypełnione sprężonym pod wysokim ciśnieniem CO2, potrafią wypchnąć kulistą śrucinę typ BB z dużą mocą, która wacha się w granicach 120-130 m/s.

12 gramowe butle, możesz szybko zainstalować we wnętrzu zdejmowanej rękojeści, przy użyciu klucza znajdującego się w jednej z okładzin.

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2
DA

System spustowy DA/SA i bezpiecznik

Jeśli chcesz mieć wpływ na tryb, w jakim strzela Twój rewolwer, wybierz model Tornado. Mechanizm, który znajduje się wewnątrz, może pracować w trybie Single Action oraz Double Action. To właśnie dzięki temu zdecydujesz w jaki sposób, ma pracować spust Twojej broni pneumatycznej.

Skończyłeś trening? Zabezpiecz swój rewolwer bezpiecznikiem umieszczonym pod kurkiem. Jego działanie jest intuicyjne i płynne, przez co masz pewność, że każde Ty i Twoje otoczenie będzie bezpieczne.

Rewolwer wiatrówkowy Umarex Tornado 4,5 mm

Solina budowa wiatrówki rewolweru Umarex Tornado BB 4,5 mm

Niemiecka marka Umarex to firma produkująca broń wysokiej jakości. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwoliło stworzyć wiatrówkę rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm. Do stworzenia jej korpusu, użyto twardego polimeru w kolorze czarnym. Wszystkie elementy, które są narażone na duże obciążenia powstały z metalu.

Chcesz skorzystać z dodatkowych akcesoriów? Wykorzystaj dwie szyny akcesoryjne, umieszczone na górnej i dolnej powierzchni korpusu. Dzięki nim zainstalujesz opcjonalną latarkę, celownik laserowy lub kolimator.

Wiatrówka Rewolwer Umarex Tornado BB 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 5.8199
Kaliber [mm] 4.50
Marka Umarex
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 260.00
Ilość strzałów z jedn zas 120.00
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Waga [g] 687.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy SA/DA
EAN 4000844595034
Pojemność magazynka [szt.] 10.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Rewolwer Umarex Tornado BB 4,5mm