Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" 4,5 mm

5.8307
001001129

Colt SAA to prawdziwa legenda dzikiego zachodu. Niezawodny rewolwer, który podbił dziki zachód możesz mieć i Ty w formie wiatrówki. Realistyczne wykonanie zapewnia waga oraz bębenek ładowany jak w prawdziwym rewolwerze-za pomocą łusek adapterów. Prezentowany model wyróżnia się na tle serii specjalną oksydą nadającą rewolwerowi postarzaną formę oraz lufą 5,5 cali.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 275
  • Długość lufy [mm]: 139
  • EAN: 4000844599070
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
579,00 zł

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm BB

Przedstawiamy rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm BB. Firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jednym z rewolucyjnych modeli był Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Był on używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu szybko rozprzestrzenił się w całym kraju.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiernie odzwierciedlona wiatrówka. Jej piękny kształt przyciąga wzrok, a metalowa konstrukcja sprawia, że broń swym wyglądem nie odbiega od oryginału.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Mechanizm spustowy pojedynczego działania

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Przygotowanie broni wymaga ręcznego napięcia kurka przed każdym strzałem.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Moc i prędkość

Mimo tego, że design tej broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt Single Action Army 45, udało się umieścić w jej wnętrzu standardowy nabój gazowy. Służy on do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści. Butla o wadze 12 g, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 120 m/s.

Replika posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy. Dla zwiększenia realizmu ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie śrucin typu BB w łuskach imitujących prawdziwe naboje. Bęben mieści 6 łusek.

Rewolwer Colt Single Action Peacemaker

Odpowiednie zabezpieczenia

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, wiatrówkę rewolwer Peacemaker Antique Finish wyposażono w standardowy, manualny bezpiecznik, który znajduje się pod bębnem. Bez względu na rodzaj treningu możesz więc mieć pewność, że ryzyko przypadkowego strzału jest marginalne.

Bezpieczeństwo użytkowania

ikona

Przyrządy celownicze Colt Single Action Army 45 Peacemaker

Colt Single Action Army 45 Peacemaker jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych tak, jak w oryginale. Pozwalają one na skuteczny trening.

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]275
Długość lufy [mm]139
EAN4000844599070
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8307
MarkaColt
Materiał korpusuMetal
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Waga [g]867

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" 4,5 mm