Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5" 4,5 mm

5.8308
001001130

Colt SAA to klasyczna legenda dzikiego zachodu. Niezawodny rewolwer, który podbił dziki zachód możesz mieć i Ty w formie wiatrówki. Realistyczne wykonanie zapewnia odpowiednia waga oraz bębenek ładowany jak w prawdziwym rewolwerze-za pomocą łusek adapterów. Prezentowany model wyróżnia się na tle serii eleganckim wykończeniem i lufą 5,5 cala.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 275
  • Długość lufy [mm]: 139
  • EAN: 4000844599087
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
579,00 zł

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 5,5" kal. 4,5 mm BB

Wypróbuj rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 5,5" kal. 4,5 mm BB, którego kształt rozpozna każdy fan amerykańskiej kinematografii.

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jeden z pierwszych modeli to Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Był on używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu mówiono o nim, że podbił Dziki Zachód.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5. Jej piękny kształt przyciąga wzrok, a metalowa konstrukcja sprawia, że broń swym wyglądem nie odbiega od oryginału. Te cechy powodują, że replika zainteresuje nie tylko strzelców ale i kolekcjonerów pasjonujących się dziewiętnastowiecznymi militariami.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Mechanizm spustowy pojedynczego działania

Rewolwer Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5 mm BB to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action oddaje duży realizm użytkowania. Tak jak w oryginale, przed strzałem wymagane jest ręczne napięcia kurka.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

magazynek_rotacyjny

elegancki design

Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5 nawiązuje do klasycznego kształtu rewolwera z Dzikiego Zachodu. Trwała, metalowa konstrukcja wraz z wykończeniem w kolorze niebiesko-czarnym, zapewnia najwyższą jakość. Całości dopełniają polerowane okładziny rękojeści i białe oznaczenia producenta, umieszczone na lufie i pod bębnem magazynka.

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 5,5

ikona

Moc i prędkość

Mimo tego, że design broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5 udało się umieścić w jej wnętrzu standardowy nabój gazowy. Służy on do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści.

Replika, posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy. Dla zwiększenia realizmu ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie śrucin typu BB w łuskach imitujących prawdziwe naboje. Bęben mieści 6 łusek.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo w rewolwerze Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5 mm

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wiatrówkę Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 5,5 kal. 4,5 mm BB wyposażono w standardowy, manualny bezpiecznik, który znajduje się pod bębnem. Daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5 jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych, tak jak w oryginale.

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 5,5

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]275
Długość lufy [mm]139
EAN4000844599087
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8308
MarkaColt
Materiał korpusuMetal
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Waga [g]867

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Blued 5,5" 4,5 mm