Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 4,5 mm

5.8309
001001131

Poczuj radość z realistycznego treningu strzeleckiego. Wypróbuj wiatrówkę Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 4,5 mm. Dzięki niej przeniesiesz się w świat Dzikiego Zachodu i podniesiesz swoje umiejętności. Wykonany z metalu rewolwer posiada realistyczny wygląd oraz łuski do których załadujesz śrucinę w kalibrze 4,5 mm.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 275
  • Długość lufy [mm]: 139
  • EAN: 4000844599094
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 549,00 zł Regular Price 699,00 zł
DostępnyDostępny
001001131
rewolwer

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Nickel Plated 5,5"

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jednym z pierwszych modeli był Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Był on używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu mówiono o nim, że zaprowadził porządek na Dzikim Zachodzie.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiatrówka Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm BB. Jej piękny kształt przyciąga wzrok, a metalowa konstrukcja sprawia, że broń, swym wyglądem nie odbiega od oryginału. Te cechy powodują, że replika zainteresuje nie tylko strzelców, ale i kolekcjonerów chcących posiadać w swej kolekcji klasyczny rewolwer.

Rewolwer Colt Single Action Army Peacemaker

ikona

Moc i prędkość

Mimo tego, że design tej broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm BB, udało się umieścić w jej wnętrzu standardowy nabój gazowy. Służy on do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści. Butla o wadzę 12 gramów, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 120 m/s.

Replika, posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy. Dla zwiększenia realizmu ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie śrucin typu BB w łuskach imitujących prawdziwe naboje. Bęben mieści 6 łusek.

Duża moc i prędkość wylotowa

magazynek_rotacyjny

Piękny design

Colt Single Action Army nawiązuje do klasycznego kształtu rewolweru z Dzikiego Zachodu. Szkielet wykonano z metalu i nadano mu kolor polerowanego niklu. Rękojeść w kolorze kości słoniowej jest błyszcząca i mimo swej gładkiej powierzchni dobrze leży w dłoni. Dzięki temu, że producent skoncentrował się na szczegółach, wiatrówka została sygnowana oznaczeniami firmy Colt.

Rewolwer Colt Single Action Army Peacemaker

SA

Mechanizm Single Action

Colt Single Action Army 45 Peacemaker to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach, podobnych do tych zastosowanych w oryginale. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Aby oddać strzał, konieczne jest ręczne napięcie kurka.

Rewolwer Colt Single Action Peacemaker

Bezpieczeństwo użytkowania Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm BB

Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm BB jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych.

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wiatrówkę Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm BB wyposażono w manualny bezpiecznik. Znajduje się on pod bębnem, przed pałąkiem spustowym. Daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Bezpieczeństwo użytkowania

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]275
Długość lufy [mm]139
EAN4000844599094
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania50
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8309
MarkaColt
Materiał korpusuMetalowy
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]125
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Waga [g]867

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 4,5 mm
Polecane produkty: