Wiatrówka Pistolet Colt Defender BB 4,5 mm

5.8310
001001132

Jest to kompaktowa wersja popularnego w USA modelu Colt1911. Dzięki niewielkim gabarytom idealnie nadaje się do skrytego przenoszenia w torbie czy pokrowcu. Duża prędkość wylotowa śruciny zasilanej gazowo zapewni celne strzelanie za każdym razem.

  • Marka: Colt
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 724.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 177.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
269,00 zł
Produkt dostępny
001001132
pistolet

Pistolet Colt Defender kal. 4,5 mm BB

Poznaj replikę pistoletu, który pokochała cała Ameryka. Pistolet Colt Defender kal. 4,5 mm BB - bo o nim mowa, jest wierną kopią kompaktowej wersji palnego Colta M1911, który ze względu na swoją burzliwą historię dorobił się już tytułu broni legendarnej. Firma Umarex zadbała, by wiatrówka bazująca na jego konstrukcji była wierna oryginałowi zarówno wyglądem jak i niezawodnością.

Kompaktowy metalowy korpus mieści mechanizm spustowy zintegrowany z zaworem gazu, oraz solidną gładką lufę zapewniającą dużą prędkość wylotową. Napęd wiatrówki stanowi montowany w rękojeści standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g.

Sprawdź, jak pistolet Colt Defender kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Colt Defender BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Colt Defender BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Design i sprawdzona konstrukcja

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Defender wykonano w całości metalu z eleganckim czarnym wykończeniem. Dbając o zachowanie szczegółów oryginału, na zamek naniesiono oficjalne oznaczenia producenta. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni. Rękojeść z wytrzymałego tworzywa, pokryto antypoślizgowymi żłobieniami, dzięki czemu pistolet doskonale leży w dłoni, zapewniając Ci solidny chwyt w trakcie strzelania.

Strzelnica w plenerze

ikona

Spust Double Action Only (DAO)

Wiatrówka wykorzystuje mechanizm spustowy wyłącznie podwójnego działania Double Action Only. Charakteryzuje się on długim ruchem spustu do momentu pełnego ściągnięcia i jest wynikiem braku zastosowania mechanizmu odrzucającego zamek. Napięcie mechanizmu oraz strzał w wiatrówce Umarex Colt Defender następuje więc wraz z naciśnięciem spustu, a strzelec nie musi wykonywać dodatkowych czynności związanych z odciąganiem zamka.

Pistolet Colt Defender
ikona

Moc i prędkość wylotowa

Umarex Colt Defender pozwala na oddanie 16 strzałów z jednego magazynka. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka liniowego mieszczącego się wewnątrz rękojeści. Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g montowaną w rękojeści. Pojedyncza kapsuła gazu umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s. W rezultacie, śruciny utrzymują płaski tor lotu i wysoki współczynnik przebijalności, co daje pozytywne efekty przy strzelaniu do puszek i butelek.

Tarcza i śrut BB do wiatrówki Colt

Zabezpieczenia i możliwość montażu akcesoriów

Pistolet posiada nastawny bezpiecznik w postaci przełącznika, umiejscowionego nad kabłąkiem spustu z prawej strony. Dzięki temu jest on łatwo osiągalny przez strzelca, gwarantując szybkie zabezpieczenie/odbezpieczenie wiatrówki.

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalność. Pistolet Umarex Colt Defender posiada podlufową i zintegrowaną z korpusem uniwersalna szynę montażową w standardzie 22mm. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Pistolet Colt Defender

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Colt
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 724.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 177.00
EAN 4000844443731
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8310
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Colt Defender BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.