Wiatrówka Pistolet Colt Defender BB 4,5 mm

5.8310
001001132

Jest to kompaktowa wersja popularnego w USA modelu Colt1911. Dzięki niewielkim gabarytom idealnie nadaje się do skrytego przenoszenia w torbie czy pokrowcu. Duża prędkość wylotowa śruciny zasilanej gazowo zapewni celne strzelanie za każdym razem.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 177
  • EAN: 4000844443731
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
DostępnyDostępny
001001132
pistolet

Wiatrówka pistolet Colt Defender 4,5 mm

Poznaj replikę pistoletu, który pokochała cała Ameryka. Wiatrówka pistolet Colt Defender 4,5 mm - bo o nim mowa, jest wierną kopią kompaktowej wersji palnego Colta M1911, który ze względu na swoją burzliwą historię dorobił się już tytułu broni legendarnej. Firma Umarex zadbała, by wiatrówka bazująca na jego konstrukcji była wierna oryginałowi zarówno wyglądem, jak i ergonomią. Kompaktowy metalowy korpus mieści mechanizm spustowy zintegrowany z zaworem gazu. Zastosowano tu gładką lufę dostosowaną do śrutu kulistego. Napęd wiatrówki stanowi montowany w rękojeści standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g.

Sprawdź jak pistolet Colt Defender kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Colt Defender BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Colt Defender BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Elegancki design wiatrówki

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Defender wykonano w całości metalu z eleganckim czarnym wykończeniem. Dbając o zachowanie szczegółów oryginału, na zamek naniesiono oficjalne oznaczenia producenta. W efekcie wiatrówka jest prawie nie do odróżnienia względem prawdziwej broni. Nakładki na chwyt wykonano z wytrzymałego tworzywa i pokryto antypoślizgowymi żłobieniami. Zapewniają one solidny chwyt w trakcie strzelania.

Osie strzeleckie i ruchome tarcze na strzelnicy

ikona

Spust Double Action Only (DAO)

Wiatrówka wykorzystuje mechanizm spustowy wyłącznie podwójnego działania - Double Action Only. Charakteryzuje się on długi ruchem spustu do momentu pełnego ściągnięcia i jest wynikiem braku zastosowania mechanizmu odrzucającego zamek. Napięcie mechanizmu oraz strzał w wiatrówce Umarex Colt Defender następuje więc wraz z naciśnięciem spustu, a strzelec nie musi wykonywać dodatkowych czynności związanych z odciąganiem zamka.

Wiatrówka pistolet Colt Defender

Zabezpieczenia oraz uniwersalna szyna montażowa

Pistolet posiada nastawny bezpiecznik w postaci przełącznika, umiejscowionego nad palcem wskazującym. Można go łatwo dosięgnąć palcem wskazującym, co przekłada się na szybkie zabezpieczenie/odbezpieczenie wiatrówki. Pistolet Umarex Colt Defender posiada podlufową i zintegrowaną z korpusem uniwersalną szynę montażową w standardzie 22 mm. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Wiatrówka Colt Defender

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]177
EAN4000844443731
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8310
MarkaColt
Materiał korpusuMetal
Pojemność magazynka [szt.]16
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]125
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]724

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Colt Defender BB 4,5 mm
Polecane produkty: