Wiatrówka Pistolet Walther PPK/S BB 4,5 mm

5.8315
001001134

Poznaj słynną broń agenta jej królewskiej mości - Jamesa Bonda 007. Pistolet ten został wyprodukowany przez niemiecki koncern Walther z wieloletnią tradycją. W założeniu miała być to broń do skrytego noszenia o niewielkich gabarytach. firma Umarex wypuściła wersję wiatrówkową pistoletu zasilaną CO2.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 560.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 155.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 299,00 zł Regular Price 349,00 zł
pistolet

Pistolet Walther PPK/S kal. 4,5 mm BB

Oto replika ulubionej broni Jamesa Bonda - pistolet Walther PPK/S kal. 4,5 mm BB wykonany przez firmę Umarex. Przyjazna w obsłudze, niezawodna oraz kompaktowa konstrukcja sprawi, że poczujesz się niczym prawdziwy agent w służbie jej królewskiej mości.

Wiatrówkę wyposażono w gładką lufę oraz magazynek liniowy mieszczący 15 kulek stalowych BB, kalibru 4,5 mm. Dodatkowo pistolet posiada gazowy system odrzutu zamka, który zwiększa realizm obsługi broni.

Sprawdź, jak pistolet Walther PPK/S kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet Walther PPK/S kal. 4,5mm BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Walther PPK/S kal. 4,5mm BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

pistolet

Elegancka i kompaktowa broń

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego PPK/S wykonano z oksydowanego metalu. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru Walthera. Długa rękojeść z antypoślizgową teksturą doskonale leży w dłoni, zapewniając mocny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Pistolet Walther PPK/S w dłoni

ikona

Mechanizm spustowy pojedynczego działania (SA)

W pistolecie pneumatycznym Walther PPK/S zastosowano spust typu Single Action. Dla zapewnienia jeszcze większego realizmu, wiatrówkę wyposażono również w system Blow-Back. Kieruje on cześć gazu z powrotem do zamka, powodując jego odrzucenie w tył po każdym strzale, a tym samym ponowne napięcie mechanizmu. Jednocześnie powracając do pozycji początkowej, zamek wprowadza kolejną kulkę do komory nabojowej tak jak ma to miejsce w prawdziwej broni.

Realistyczny mechanizm Blow-Back w pistolecie Walther
ikona

Pojemny magazynek liniowy

PPK/S pozwala na oddanie 15 strzałów z jednego magazynka. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka liniowego umiejscowionego wewnątrz rękojeści. Rozwiązanie to jest identyczne jak w prawdziwej broni, ponieważ zapewnia możliwość błyskawicznego przeładowania. Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, montowaną pod okładzinami w rękojeści. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 1,3 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 90 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 nieznacznie spadnie podczas długiego strzelania.

Wiatrówka Walther PPK/S od firmy Umarex

Bezpieczeństwo w trakcie użytkowania

Wiatrówkę Walther wyposażono w nastawną blokadę spustu, zwiększającą bezpieczeństwo obsługi broni. Skrzydełko bezpiecznika ulokowano prawej strony korpusu tuż za spustem. Ma on postać przełącznika z oznaczeniami broni zabezpieczonej/odbezpieczonej.

Pistolet Walther PPK/S kal. 4,5 mm BB

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 560.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 155.00
EAN 4000844609854
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8315
Materiał korpusu Metal
Pojemność magazynka [szt.] 15.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Walther PPK/S BB 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.