Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P40 TS BB 4,5 mm

5.8318
001001136

Wiatrówka pistolet S& W M&P 40 TS to sportowa wersja popularnej broni ostrej Smith & Wesson M&P. Zastosowano tutaj metalowy zamek i system blowback, co przekłada się na realistyczne odczucia strzeleckie. Wiatrówka strzela śrutem kulistym BB i posiada oryginale oznaczenia producenta.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 192
  • EAN: 4000844611512
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001136
pistolet

Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS kal. 4,5mm BB

Odkryj połączenie wytrzymałości i funkcjonalności które doceniły Amerykańskie służby mundurowe. Oto replika pistoletu Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS kal. 4,5mm BB od Umarex. Podczas produkcji zadbano o to, by wiatrówka była wierna oryginałowi zarówno pod względem wyglądu jak i realizmu obsługi.

Korpus wykonano z wytrzymałego matowego tworzywa ABS zapewniającego lekkość i pewny chwyt. Zamek oraz lufa są natomiast wykonana całkowicie z metalu. Napęd wiatrówki stanowi ukryty w wymiennym magazynku, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g. Pistolet Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS kal. 4,5mm BB

ikona

Lekka i ergonomiczna konstrukcja

Pistolet pneumatyczny Umarex M&P 40 TS bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, używanej przez amerykańską policję. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith & Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Metalowy zamek pokryto wytrzymałą wypiekaną farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest w zasadzie nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany tylnych okładzin.

Strzelnica i tarcza z otworami po śrucie

blow back

Spust pojedynczego działania (SA) oraz Blowback

Spust wiatrówki tak jak w oryginale działa w systemie pojedynczego działania. Oznacza to, że przygotowanie do strzału w M&P 40 TS, następuje wraz z odciągnięciem zamka, a ruch spustu dokonuje się na krótkim dystansie. Co więcej, w wiatrówce zastosowano realistyczny efekt odrzutu zamka - tzw. Blow-Back. Dzięki temu pistolet jest automatycznie przeładowywany po każdym strzale. Dodatkowo mocny odrzut samego zamka zwiększa realizm strzelania.

Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Smith & Wesson M&P 40 TS posiada zintegrowaną z korpusem uniwersalną podlufową szynę montażową. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Pistolet M&P 40 TS wraz z szyną RIS

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówka Pistolet M&P 40 TS identycznie jak w oryginale posiada dwa rodzaje zewnętrznych zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest automatyczny bezpiecznik spustowy, dezaktywujący się jedynie w trakcie ściągania spustu. Drugim natomiast jest nastawny bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony z lewej oraz prawej strony korpusu - tuż nad kciukiem strzelca. Razem zapobiegają one przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu.

Tarcza strzelecka zawieszona na drzewie

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]192
EAN4000844611512
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8318
MarkaSmith & Wesson
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]95
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]725

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Smith & Wesson M&P40 TS BB 4,5 mm
Polecane produkty: