Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" 4,5 mm

5.8320
001001138

Colt SAA to prawdziwa legenda dzikiego zachodu. Niezawodny rewolwer, który podbił dziki zachód możesz mieć i Ty w formie wiatrówki. Realistyczne wykonanie zapewnia oksyda oraz bębenek ładowany jak w prawdziwym rewolwerze-za pomocą łusek adapterów. Prezentowany model wyróżnia się na tle serii eleganckim wykończeniem.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 275
  • Długość lufy [mm]: 139
  • EAN: 4000844611550
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 649,00 zł Regular Price 829,00 zł
DostępnyDostępny
001001138

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Poznaj klasyczną replikę, której kształt zna każdy fan amerykańskiej kinematografi- rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jednym z pierwszych modeli był Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, zyskał miano broni, która podbiła Dziki Zachód.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiatrówka Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo. Jest to model strzelający śruciną typu Diabolo. Elegancki kształt przyciąga wzrok, a metalowy szkielet sprawia, że broń swym wyglądem nie odbiega od oryginału. Dzięki tym cechom, replika zainteresuje nie tylko strzelców, ale i miłośników epoki, pragnących dodać do swojej kolekcji ten klasyczny rewolwer.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Mechanizm spustowy pojedynczego działania

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Tak jak w oryginale, aby oddać strzał należy ręcznie napiąć kurek.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Elegancki design

Colt Single Action Army 45 Peacemaker nawiązuje do klasycznego kształtu rewolwera z Dzikiego Zachodu. Trwała, metalowa konstrukcja stylizowana na antyk zapewnia najwyższą jakość. Całości dopełniają polerowane okładziny rękojeści i białe oznaczenia producenta, umieszczone na lufie, oraz pod bębnem magazynka.

Człowiek z rewolwerami

ikona

Moc i prędkość

Mimo tego, że design tej broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish udało się umieścić w jej wnętrzu zasobnik gazu o wadze 12 g. CO2 wykorzystywane jest do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści. Pojedyncza butla, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 120 m/s.

Replika, posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy, mieszczący 6 śrucin. Dla zwiększenia realizmu, ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie amunicji typu Diabolo w łuskach, imitujących prawdziwe naboje.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo rewolweru Colt Single Action Army 45 Peacemaker

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wiatrówkę Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish wyposażono w standardowy, manualny bezpiecznik, który znajduje się pod bębnem. Pozwala to na bezpieczny trening, dając pewność, że każdy strzał jest kontrolowany przez użytkownika.

Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych, tak jak w oryginale.

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]275
Długość lufy [mm]139
EAN4000844611550
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8320
MarkaColt
Materiał korpusuMetal
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Waga [g]867

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" 4,5 mm
Polecane produkty: