Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish 5,5'' 4,5 mm

5.8320
001001138
  • Dołączone akcesoria: Magazynek na śrut Diabolo x2
  • Materiał korpusu: Metal
  • Długość lufy [mm]: 139.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 275.00
  • Marka: Colt
Przewiń do pełnej specyfikacji
599,00 zł

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Poznaj klasyczną replikę, której kształt zna każdy fan amerykańskiej kinematografi- rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jednym z pierwszych modeli był Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, zyskał miano broni, która podbiła Dziki Zachód.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiatrówka Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo. Jest to model strzelający śruciną typu Diabolo. Elegancki kształt przyciąga wzrok, a metalowy szkielet sprawia, że broń swym wyglądem nie odbiega od oryginału. Dzięki tym cechom, replika zainteresuje nie tylko strzelców, ale i miłośników epoki, pragnących dodać do swojej kolekcji ten klasyczny rewolwer.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Mechanizm spustowy pojedynczego działania

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Tak jak w oryginale, aby oddać strzał należy ręcznie napiąć kurek.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Elegancki design
Precyzja i wytrzymałość

Colt Single Action Army 45 Peacemaker nawiązuje do klasycznego kształtu rewolwera z Dzikiego Zachodu. Trwała, metalowa konstrukcja stylizowana na antyk zapewnia najwyższą jakość. Całości dopełniają polerowane okładziny rękojeści i białe oznaczenia producenta, umieszczone na lufie, oraz pod bębnem magazynka.

Człowiek z rewolwerami

ikona

Moc i prędkość
Zasilanie kapsułką CO2

Mimo tego, że design tej broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish udało się umieścić w jej wnętrzu zasobnik gazu o wadze 12 g. CO2 wykorzystywane jest do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści. Pojedyncza butla, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 120 m/s.

Replika, posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy, mieszczący 6 śrucin. Dla zwiększenia realizmu, ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie amunicji typu Diabolo w łuskach, imitujących prawdziwe naboje.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo rewolweru Colt Single Action Army 45 Peacemaker
Bezpiecznik i przyrządy celownicze

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wiatrówkę Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish wyposażono w standardowy, manualny bezpiecznik, który znajduje się pod bębnem. Pozwala to na bezpieczny trening, dając pewność, że każdy strzał jest kontrolowany przez użytkownika.

Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych, tak jak w oryginale.

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5

smartfon

Rekomendowane akcesoria do rewolweru Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do rewolweru Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5 mm Diabolo, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego rewolweru.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8320
Dołączone akcesoria Magazynek na śrut Diabolo x2
Materiał korpusu Metal
Długość lufy [mm] 139.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 275.00
Marka Colt
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Waga [g] 867.00
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Pojemność magazynka [szt.] 6.00
System spustowy Single Action
EAN 4000844611550

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Antique Finish 5,5'' 4,5 mm
Twoja ocena