Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5" 4,5 mm

5.8322
001001140

Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5" 4,5 mm to doskonale wykonana replika, którą doceni każdy miłośnik Dzikiego zachodu. Może strzelać śruciną typu 4,5 mm, która ładowana jest do łusek znajdujących się w zestawie. Za zasilanie odpowiada wydajny napęd oparty na kapsułach CO2

  • Bezpiecznik: Manualny
  • EAN: 4000844611574
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Kod producenta: 5.8322
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 649,00 zł Regular Price 829,00 zł
DostępnyDostępny
001001140

Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5" 4,5 mm

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jednym z pierwszych modeli był Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Był on używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu mówiono o nim, że zaprowadził porządek na Dzikim Zachodzie.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiatrówka Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo. Do jej napędu służy CO2, a śrucina typu Diabolo jest ładowana do łusek imitujących prawdziwe naboje. Jej piękny kształt przyciąga wzrok, a metalowa konstrukcja sprawia, że broń, swym wyglądem nie odbiega od oryginału.

Cechy te powodują, że replika zainteresuje nie tylko strzelców, ale i kolekcjonerów chcących posiadać w swej kolekcji klasyczny rewolwer.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Klasyczny design

Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo nawiązuje do klasycznego kształtu rewolweru z Dzikiego Zachodu. Szkielet wykonano z metalu i nadano mu kolor polerowanego niklu. Rękojeść w kolorze kości słoniowej jest błyszcząca i mimo swej gładkiej powierzchni dobrze leży w dłoni. Lufa o długości 139 mm pozwala na oddawanie celnych strzałów. Dzięki temu, że producent skoncentrował się na szczegółach, wiatrówka została sygnowana oznaczeniami firmy Colt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Prędkość i moc

Mimo tego, że design tej broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo, udało się umieścić w jej wnętrzu standardowy nabój gazowy. Służy on do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści. Butla o wadzę 12 gramów, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 120 m/s.

Replika, posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy. Dla zwiększenia realizmu ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie śrucin typu Diabolo w łuskach imitujących prawdziwe naboje. Bęben mieści 6 łusek.

Duża moc i prędkość wylotowa

SA

Mechanizm Single Action

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach, podobnych do tych zastosowanych w oryginale. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Aby oddać strzał, konieczne jest ręczne napięcie kurka.

Rewolwer Colt Single Action Peacemaker

Bezpieczeństwo obsługi wiatrówki Colt Single Action Army 45 Peacemaker

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wiatrówkę Colt Single Action Army 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo wyposażono w manualny bezpiecznik. Znajduje się on pod bębnem, przed pałąkiem spustowym. Daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Colt Single Action Army jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych.

Bezpieczeństwo użytkowania

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
EAN4000844611574
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8322
MarkaColt
Materiał korpusuMetalowy
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Nickel Plated 5,5" 4,5 mm
Polecane produkty: