Wiatrówka Pistolet Beretta APX BB 4,5 mm

5.8327
001001144

Pistolet wiatrówka Beretta APX to najnowsze dziecko włoskiej marki Beretta. Firma idąc za światowymi trendami skonstruowała polimerowo- metalowy pistolet wzorem popularnego Glocka. Wiatrówka sprawdzi się u każdego, kto ceni realistyczne doznania strzeleckie wraz z rekreacyjną klasą celności.

  • Marka: Beretta
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 666.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 190.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 349,00 zł Regular Price 399,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta APX kal. 4,5 mm BB

Pistolet Beretta APX kal. 4,5 mm BB w kolorze czarnym od firmy Umarex to wierna replika oryginału. Jej konstrukcja została wykonana z metalu i polimeru, co sprawia, że całość jest niezwykle wytrzymała. Wiatrówka posiada licencjonowane oznaczenia Pietro Beretta S.p.A.

Beretta APX posiada przyrządy celownicze w postaci stałej muszki i szczerbinki. Pod lufą zlokalizowana została szyna akcesoryjna RIS 22 mm, dzięki której zamontujesz dodatkowe wyposażenie takie jak: oświetlenie taktyczne lub celownik laserowy.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Beretta APX BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Zasilanie 12-gramową kapsułą CO2

Umarex Beretta APX zasilana jest 12-gramową kapsułą CO2 umieszczoną w chwycie wiatrówki. Kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów. Magazynek mieści 19 śrucin kulistych (BB) kalibru 4,5 mm.

System blow-back, w który wyposażona jest wiatrówka Beretta APX, imituje zachowanie zamka podczas oddania strzału z broni palnej. System ten napina kurek, natomiast ruch powrotny zamka do przodu wprowadza śrut do lufy. Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu to około 120 metrów na sekundę. Zamek pozostanie w tylnym położeniu w przypadku gdy w magazynku nie ma już kulek.

Żołnierz z pistoletem Beretta

Bezpieczeństwo użytkowania

Podczas zabawy wiatrówką najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo oraz osób postronnych. Dlatego też wiatrówka Beretta APX posiada bezpiecznik nastawny zlokalizowany po prawej stronie, który po przełączeniu zapobiega oddaniu przypadkowego strzału.

Chwyt wiatrówki posiada antypoślizgową fakturę, która zapobiega jej ślizganiu się w dłoniach. Zwiększa to również kontrolę nad wiatrówką.

Pistolet Beretta APX

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Beretta
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 666.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 190.00
EAN 4000844612540
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8327
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Beretta APX BB 4,5 mm
Polecane produkty: