Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Blued 7,5" 4,5 mm

5.8337
001001152

Model Colt SAA to prawdziwa legenda dzikiego zachodu. Niezawodny i prosty w obsłudze rewolwer, który podbił dziki zachód. Teraz dzięki marce Umarex masz okazję poczuć się jak prawdziwy cowboy. Realistyczne odwzorowanie mechanizmu oraz możliwość załadowania bębna adapterami w kształcie łusek zapewnia niesamowite doznania strzeleckie.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 328
  • Długość lufy [mm]: 190
  • EAN: 4000844622754
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001152

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 7,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Emocje i elegancja - to słowa, które najlepiej opisują rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 7,5" kal. 4,5 mm Diabolo

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jeden z pierwszych modeli to Colt Single Action Army, zwany Peacemaker. Był on używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu mówiono o nim, że podbił Dziki Zachód.

Na bazie tego tradycyjnego rewolweru powstała wiatrówka Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 7,5 kal. 4,5 mm Diabolo. Jest to model wyposażony w najdłuższą lufę z całej serii Colt Peacemaker. Broń strzela amunicją typu Diabolo i jest napędzana CO2. Ponadczasowy wygląd przyciąga wzrok, a metalowy szkielet sprawia, że broń swym kształtem nie odbiega od oryginału.

Sprawdź jak Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 7,5" kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Mechanizm spustowy Single Action

Rewolwer Colt SAA 45 Peacemaker Blued 7,5 to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Tak jak w oryginale, aby oddać strzał, należy ręcznie napiąć kurek.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

magazynek_rotacyjny

Elegancki design

Colt SAA 45 Peacemaker Blued 7,5 został wykończony kolorze niebiesko-szarym. Jego metalowa, polerowana konstrukcja daje pewność trwałości i najwyższej jakości. Całości dopełniają błyszczące okładziny rękojeści i białe oznaczenia producenta, umieszczone na lufie i pod bębnem magazynka. Dzięki tym cechom replika zainteresuje nie tylko strzelców, ale i kolekcjonerów dziewiętnastowiecznej broni.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Moc i prędkość
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Blued 7,5 posiada gazowy napęd, w jej rękojeści udało się umieścić małą butlę o wadze 12 g. Zasobnik z gazem CO2 pozwala na oddanie około 60 strzałów, z prędkością początkową śruciny dochodzącą do 120 m/s.

Broń, ma charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy mieszczący 6 sztuk amunicji. Dla zwiększenia realizmu ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie śrucin typu Diabolo w łuskach imitujących prawdziwe naboje.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Pierwsze Colty nie posiadały regulowanych przyrządów celowniczych. Dlatego producent zdecydował się pozostać przy tym rozwiązaniu. Broń została wyposażona w stałą muszkę i szczerbinkę.

Aby strzelec miał pewność, że wiatrówka jest odpowiednio zabezpieczona, Peacemaker Blued 7,5 kal. 4,5 mm Diabolo wyposażony jest w klasyczny bezpiecznik. Producent umiejscowił go przed kabłąkiem spustowym, co pozwala na szybkie i proste zwolnienie blokady.

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Blued 7,5

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]328
Długość lufy [mm]190
EAN4000844622754
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8337
MarkaColt
Materiał korpusuMetal
Pojemność magazynka [szt.]6
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaBęben
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowySingle Action
Waga [g]997

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt SAA 45 Peacemaker Blued 7,5" 4,5 mm
Polecane produkty: